Douglas

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: FashionMindset7, Módosítva: 2021. április 8.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajápolók

"Állítsd vissza a sérült és a száraz haj természetes szépségét. Két fázisú szakértő formula, amely 7 fő hajápolási előnyt biztosít hajad számára. Regenerál, csökkenti a hajvégek szétválásának kockázatát, a hajat puhává, fényessé teszi, hidratál, könnyen kifésülhetővé teszi a hajat és előkészíti a formázásra, hővédő hatású, ápol és revitalizál. B3 vitamin tartalma hidratálja a fejbőrt, így előzi meg a haj kiszáradását. Panthenol tartalma szintén hidratál, és ragyogást ad."

FashionMindset7

2021. március 31.

Nagyon szeretem a Douglas Protein Repair termékcsaládot, a sampon, balzsam, leave-in cream nagy kedvenceim, így ezen felbuzdulva vettem meg a hajolaj terméküket is. Sajnos úgy tűnik ez a fekete bárány, mert nem vettem észre abszolút semmi hatását. Állagra 2 fázisú, egy nagyobb mennyiségű vizes alsó fázis, és egy kevés olajos felső fázist tartalmaz a flakon. Összerázva is leginkább vizes jellegű lesz, amit aeroszolként kell a nedves hajra felvinni. Én nem fogom újravenni, mert a piacon kapható (jóval olcsóbb!) hajolajokhoz képest alulmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.