Best of Beauty 2019

Douglas

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Glowla, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   Douglas

Ár: 1500 Ft.- , Eladó: Lajkó Ági
Állapot: párszor használt, Helyszín: Kiskőrös, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, postadíj az árban
500 Ft - Douglas Absolute Eye Szemceruza
Ár: 500 Ft , Eladó: Osika
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalást követően ajánlottan postázom. A pk. a vevőt terheli. Bp-en személyes átvétel is lehetséges.
ZsokaN

2019. június 12.

Tetszik, hogy puha a grafit benne, de sajnálatos, hogy alig lehet hegyezni, annyira törik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

mano

2019. április 30.

Ajándékba adták valamihez, és valóban borzasztó. Körülbelül 10 perc múlva elmászik, hegye is túl kemény, semmire se jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

balogh.andrea

2019. január 24.

Jjjjézusom, ez de sza***.... Akarom mondani, ez bizony borzasztóan pocsék. Szemhéjalapozóval, fixáló spay-vel, 15, azaz tizenöt percet bírt ki elmozdulás nélkül. Amíg beértem a munkahelyemre. Ezzel az "eljárással" még egy 349 Ft-os Essence szemcerka is lazán kibírja estig, könyörgöm!! Ez meg először elkenődött, majd lefolyt, majd eltűnt. Komolyan, eltűnt. 10 órakor már mintha sosem kentem volna fel. Még szerencse, hogy pénzt nem adtam érte, mert ajándék volt valami arcápolási szetthez, na de hát akkor is, bakker....
Na majd odaadom a gyereknek Batman-álarcot rajzolni magának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Na majd odaadom a gyereknek Batman-álarcot rajzolni magának.

Sziporka88

2018. december 29.

Ajándék volt, de egy szóval jellemezve: katasztrófa.
Folyik, kenődik, kopik. Kb. 1 percig tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Ajándék volt, de egy szóval jellemezve: katasztrófa.
Folyik, kenődik, kopik. Kb. 1 percig tart.

Hanna83

2017. február 19.

Nagyon rossz terméknek tartom, nevetségesen drága, ahhoz képest, hogy pár perc múlva már kenődik, maszatolódik. Abszolút pénzkidobás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

almamaga

2016. március 1.

szerintem se ér meg ennyi pénzt. nem rossz termék, de nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

szerintem se ér meg ennyi pénzt. nem rossz termék, de nagyon drága.

senskin

2015. december 9.

Önmagában nincsen vele gond, van nála tartósabb is, de néha éri csak meg a drágább.Csak alsó vonalon használom, fent kontúrnak nem. Arra nem jó. Újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Aimet

2015. március 21.

Én is Douglas Beauty Box-al vettem....vagyis kaptam...biztos hogy magamtól nem vettem volna meg. Maszatolódik, pár óra ( perc) múlva sajnos nem marad semmi se belőle. Nagyon kemény a hegye is, rossz vele dolgozni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

gothmarypoppins

2014. október 24.

A Douglas Beauty Boxban volt, az én szememre kicsit túl kemény a hegye, felülre nem tudtam egyenletesen felkenni, de az alsó pillák tövéről viszont pár óra alatt lekenődött, pandalány lettem. Amíg tartott, szép volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Angel9377

2014. szeptember 28.

Ebből is volt a Douglas boxban, fekete színben. Vízvonalra használtam, de nagyon hamar kenődik, maszatolódik, stb, a lényeg, hogy nagyon csúnya lesz igen rövid időn belül,pedig nem is könnyeztem és nem esett az eső vagy fújt a szél. Katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil