Douglas

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 27.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Krémgél állagú nyugtató, pihentető maszk. Aktív összetevőinek köszönhetően kisimítja az arc kontúrjait, és optikailag feltölti a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zsazsa9

2021. április 28.

Egyik legrosszabb maszkélményem.
Nagyon sok van benne, bő adagot használva is minimum 3 alkalomra elég - ami mondjuk klassz -, de a csomagolását egyszerűen nem lehet visszazárni. Kerek formája miatt még celux-szal is macerás visszaragasztani, ha meg nyitva hagyjuk, nem tesz jót a terméknek.
Állaga valóban géles, viszont egyáltalán nem szívódik be. Az instrukció szerint a hatóidő letelte után nem is kéne lemosni, csak letörölni a maradékot. Hát a maradék az a felkent mennyiség 100%-a, szóval akkor már inkább lemossa az ember. Na de azt se mindegy, hogyan. Először próbáltam csak vízzel, de fura érzetű maradt az arcom, és ami még furcsább volt, hogy a víz nem folyt le a bőröm felületéről, hanem cseppekbe összeállt, és megült az arcomon, ilyet még sose tapasztaltam. Úgyhogy rendes lemosóval is megpróbáltam eltávolítani a terméket, és még így se volt egyszerű, de végül sikerült. Erről a hártyás, fura érzetről, és a víz összeállásról gondolom a termékben lévő 3 féle szilikon tehet, bár ez csak tipp.
Szóval a használata abszolút kényelmetlen. De megéri legalább végigszenvedni ezt a kellemetlen macerát a várt hatásért cserébe? Nem. Az égvilágon semmit nem tett az arcomért, hiába van még benne, megy a kukába. Örülök, hogy kalendáriumban kaptam, mert ezért külön egy fillért is sajnálnék kiadni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Egyik legrosszabb maszkélményem.

Sziporka88

2021. február 20.

Semmi extra. Így lehet erről a maszkról nyilatkozni. Adventi kalendárium része volt. Könnyű felvinni ezt a zselés maszkot. Egy tégely 2-3 alkalomra elegendő. Kellemes az illata, de a bőröm se nem lett frissebb, se simább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Aradi96

2020. december 5.

Lehet, hogy az okozta a problémát, hogy vízzel mostam le, de az én bőrömnek egyáltalán nem tett jót, sőt... Az illata szerintem fura. Azért kap két csillagot, mert több használatra elég, így ár-érték arányban jó lehet annak, akinek beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

norci1126

2017. június 3.

50%-os akcióban vettem, így még az ára is elég kedvező volt egy próbához. Felbontva egy világoskék, kellemes illatú géllel találkozunk. Könnyű felvinni és eloszlatni, 15 perc után töröltem le, ahogy a leírás is ajánlja. Irritációt nem tapasztaltam, viszont intenzív hidratálást, nyugtatást igen. Puha és bársonyos lett a bőröm. Kisimult kontúrt és optikai feltöltést nem tapasztaltam. Kb. 4-5 alkalomra elegendő a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Szintetikus színező anyag. (Lila)