Douglas

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Zsíros

Egy érzéki és lágy folyékony emulzió jellegegű alapozó, amely a Blur” technológia ihlette trendet követi. A bőr kipihentnek hat, a ráncok finomodnak, a tökéletlenségek elhalványodnak. Szilikon tartalmának köszönhetően a termék feltölti az apróbb vonalakat az arcon, tökéletesíti a bőr felszínét, míg a láthatatlan mikro gyöngyök ragyogással töltik fel a bőrt. Közepestől az erős fedésig.

Ár: 2000 , Eladó: BarbiiPLS
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Sződliget, fizetés: Banki utalás, posta, foxpost, személyes átvétel Pesten
Douglas-Creamy Foundation Stick / 1 Very Kight Beige
Ár: 700.- + Fopost v. postán maradó , Eladó: illatvarázs*
Állapot: 1X használt, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás, postázás (postán maradó), Foxpost bubis borítékban
lau256

2019. március 21.

A csomagolása nagyon tetszik, a legvilagosabb szin is kicsit sotet nekem igy kora tavasszal még, olvasottak alapján erősebb fedesre szamitottam, nekem jelenleg ugy mukodik hogy egy vilagosabb magas fedesu alapozoval hasznalom. Mivel nincs regota meg es féláron jutottam hozza igy egyenlore 4csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

dbetti93

2019. március 7.

Tényleg egy jó alapozóról van szó, a tartóssága miatt nekem annyira nem vált be, viszont előnye hogy nem hagy maga után ragacsos érzetet, közepes fedésű, nincs fura illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

bletissa2

2018. november 3.

Nos..imádom ezt a tubus kinézetű kis műanyag dobozát.
Azon kívül a termékről azt sem tudtam hogy létezik csak észre vettem és amint megláttam hogy extra coverage máris mentem vele haza.
Kiprobáltam és a tapasztalataim azok, hogy csodás!Tényleg nagyon szépen fed, és olyan mintha összehúzná az arcot, vagy mintha 30+ óràt aludtam volna.Sajnos a McArthurGlen Douglas üzletében nem volt valami nagy a választék és a rengeteg ember között nem is igazán tudtam érvényesülni, így hát a Nude desire árnyalatot sikerült levadásznom (ez volt a legvilágosabb) és kicsit sötét lett.De tényleg minimális szóval szerintem ezt kitudom küszöbölni.
Ez az alapozó összességében nagyon fasza!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

Nos..imádom ezt a tubus kinézetű kis műanyag dobozát.
Ez az alapozó összességében nagyon fasza!

ildici

2018. január 15.

Amióta sminkelek, jó pár alapozót kipróbáltam már. De eddig ez az első olyan, amivel tényleg 100 %-ban meg vagyok elégedve.
A bőröm sajnos messze áll a tökéletestől. Zsíros, dehidratált és tág pórusok jellemzik az arcbőröm.
Az eddigi alapozóimmal vagy az volt a baj, hogy a bőröm nem birta, kippattogzott, viszketett, vagy nem fedte szépen az arcom, nem volt természetes hatása, vagy pedig azt éreztem, hogy a nem kap levegőt az arcom.
Most, hogy végre kipróbáltam ezt az alapozót, nincsenek ilyen problémáim.
Teljesen természetes hatást kelt úgy, hogy elég csak egy minimális mennyiséget felvinnem belőle. Még így is, hogy tele vagyok bőrhibákkal és hatalmas karikák éktelenkednek a szemeim alatt. Nem érzem, hogy eltömítené a bőrömet. Nem viszketek, nem pattogzok ki tőle.
Egyáltalán nem feltűnő, hogy van rajtam alapozó, teljesen igazodik a bőrszínemhez.
Teljesen meg vagyok vele elégedve, azt kaptam tőle, amit egy alapozótól elvárok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

Most, hogy végre kipróbáltam ezt az alapozót, nincsenek ilyen problémáim.

TaBePa

2017. november 7.

Kifejezetten egy erôs fedésû alapozót kerestem különlegesebb alkalmakra. Nagyon fehér bôrömön sok minden sárgásan hat, de ebbôl sikerült egy tökéletesen rózsaszínes árnyalatot találni. Nagyon alá kell hidratálni, és gyorsan dolgozni, mert hamar szárad, és tényleg erôs a fedése, matt hatást ad. Nekem abszolút bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

barbieka2377

2017. január 23.

Szuper alapozo. Tökéletes fedes jó illat :) ár értek arányban is nagyon jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Szuper alapozo. Tökéletes fedes jó illat :) ár értek arányban is nagyon jo.

KuliKali

2017. január 12.

Első alapozóm. Sok mindenen mentem keresztül mire eljutottam odáig hogy vegyek egy alapozót,és felhagyjak az alapozóellenes kampányolással,bár még mindig úgy gondolom,hogy csak akkor szabadna valakinek alapozót használnia,ha bőrhibái indokolják,és nem csak úgy ityre-fityre magára kenni mindenkinek,mert trendi. Sokat változott a bőröm az évek alatt,mostanában jobban hajlamos a zsírosodásra,de még mindig nincsen sok pattanásom,mert igyekszem karban tartani. Egy olyan alapozót szerettem volna kérni az eladótól,aminek van egy erős közepes fedése,de nem mondják meg 10kmről hogy rajtam van. Ezt ajánlotta,de szigorúan csak zsírosabb bőrre,mert szárazon maszkhatást kaphatunk. Nekem hihetetlenül bevált,pont olyan kezdő alapozósnak való mint én. Nem kell vele semmit csinálni,csak alaposan felvinni mint egy arckrémet és kész. Nem kell javítgatni,nem lesz foltos,nem kukacosodik össze a hidratáló és primer felett sem,és nagyon tartós. Elképesztő király ez az alapozó.A tubus színe kicsit megtévesztő,mert vagy 2 árnyalattal sötétebb mint a termék,erre érdemes odafigyelni. Kisebb bőrhibákat elfedi,jobb napokon a karikákat is. (Nincsenek jobb napok) Az egyetlen probléma az ára vele,hiszen ezek után ki tudja akarok-e bármi mást használni ha ez ilyen jó... De 5e forintért 30 mili... Ami mellette szól,hogy nem kell belőle sok,igazán folyó és kenhető. Na majd meglátjuk... Mindenesetre vegyétek,ez valami királyság:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!