Douglas

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. november 4.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lábápolók

Guarana-kivonattal gazdagított ápoló zokni a lábfejek számára, amely 20 perc alatt gyengéden hámlaszt, puhít és hidratál az azonnali komfortérzet érdekében.

dlrexqs

2020. november 26.

A rózsaszín tasakban gondosan összehajtogatva lapult a zoknipár, két aprócska ragasztócsík társaságában. Széthajtva már láthatóvá vált, hogy a zokni nagy méretű, így bárki kényelmesen viselheti. Miután felhúztam a lábaimra, úgy ítéltem meg, hogy a ragasztó totálisan haszontalan, ezért (ne nevessetek!) jó barátomat, a celluxot vetettem be helyette. Kellemes érzés volt a termékkel a lábaimon, egyáltalán nem csípett. Az ajánlott 20 perc helyett én egy teljes óráig magamon hagytam, miután pedig eltávolítottam, a bőrömön maradt krémet bemasszíroztam. Másnap reggel puha és selymes lábfejekkel ébredtem, de azt is észrevettem, hogy a sarkamon lévő bőrkeményedést fellazította a zokni, így rövid idejű lábáztatást követően reszelő segítségével attól is megszabadultam. Utána napokig annyira puha volt még a talpam is, hogy magam sem akartam elhinni.
Nem a legolcsóbb hidratáló zokni a piacon, ez tény, de az ígéreteit beváltja, ezért jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Trehalose, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Elektromos feltöltődést megakadályozó (antistatic) és hajkondícionáló anyag.