Douglas

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. augusztus 19.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Kézkrémek

• Gazdag táplálás száraz kézbőrre
  • Relaxál, nyugtat, hidratál, regenerál, öregedést gátol
  • Az ajurvédikus gyógyászatban használatos legfontosabb és legértékesebb olajokat tartalmazza.
  • A mandula- és szezámolajnak köszönhetően puhává teszi a bőrt, jól hidratál és gyorsan szívódik fel.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cintialaura

2021. január 2.

Ajándékba kaptam és az illattal én nem vagyok kibékülve (túl sok mandula?) de emiatt nem vonok le csillagot mert szubjektív dolog. Nem vártam sokat tőle de nagyon jól hidratál! Újraveszem majd, de valószínűleg másik illatban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

nyuszmusssz

2020. október 14.

A kézkrém!!! tökéletes :)

Mindig imádtam, ha puha, hidratált és ápolt a kezem. Gyerekkorom óta próbálgatok kézkrémeket, olcsóbbat, drágábbat.. de 2-3 éve rátaláltam erre és igy nem is nézek más után. Leárazáskor szoktam beszerezni belőle többet.
1. hamar beszivódik
2. hidratál - selymes bababőr !!
3. az illata nagyon kellemes, igazi spa élmény - ezt úgy mondom, hogy utálom az illatos dolgokat de ezt furcsa módon imádom
4. kevés kell belőle

Van kis kiszerelésben is (travel size), próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 14.

A kézkrém!!! tökéletes :)

1. hamar beszivódik
2. hidratál - selymes bababőr !!
4. kevés kell belőle

Van kis kiszerelésben is (travel size), próbáljátok ki!

bbrigi0033

2019. október 10.

Kedvenc kézkrémem lett. Szuper illata van, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet, könnyen beszívódik.
Az illata sokáig megmarad a kezemen. Megéri az árát abszolút.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 10.

Az illata sokáig megmarad a kezemen. Megéri az árát abszolút.

vanitavv

2019. szeptember 25.

Kedvenc lett hamar. Imádom az illatát, nagyon jól hidratál, nem marad ragacsos utána a kezem, és kis változata bőven elfér a legkisebb táskában is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Leander

2019. március 19.

Jó kis kézkrém: mélyrehatóan hidratál, csodás az illata, télen sem bizonyult kevésnek a hatása. Talán vannak jobb kézkrémek, de nem sok és nem sokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Katerinna

2018. július 10.

Az illata szuper, emellett gyorsan felszívódik és jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Az illata szuper, emellett gyorsan felszívódik és jól hidratál

Pircs

2017. november 26.

Anyunak vettem ajándékba, de lehet hogy én fogyasztok többet. Beleszerettem az illatba. Nyáron is kellemes, de a téli repedezettebb, és ultra száraz kezekre is szuper. Gyorsan felszívódó, nagyon király kézkrém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.