Douglas

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2021. január 5.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Extra tartósságuknak és tökéletes fényüknek köszönhetően napokig irigylésre méltó megjelenést kölcsönöznek a körmöknek."

5 árnyalatban kapható

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 77499, Ci 15880, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 60725

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szintetikus színező anyag. (Lila)