Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. december 21.

Kiszerelés:   8,7 g
Lelőhely:   Douglas

Paletta, amely lágyan irizáló árnyalatok összeállítása, többnyire sötét színekkel és egy harmonizáló highlighterrel. Játsszon a színekkel, és készítsen különböző hatású sminkeket természetes, kifinomult, színes vagy nude hatással. A szemhéjpúderek selymesen lágy textúrájúak. Összegyűjtik a fényt a szemhéjon ezzel biztosítva egy igazán különleges megjelenést. A csomagolás tükörrel és egy dupla applikátorral teljes.

Ár: 2000 , Eladó: TothCsenge97
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Soraya

2020. január 24.

A 6-os számú palettát vásároltam meg. A színösszeállítás és a csomagolás is nagyon tetszett ránézésre. Sajnos, nekem (ezen a fórumon olvasható pozitív vélemények ellenére) nagy csalódás volt ez a paletta. Nagyon morzsolódik már a dobozban is, porol, pereg, minden óvatos felvitel mellett is. Rendkívül nehezen megy vele a sminkelés. Elég sok palettához volt már szerencsém különféle árkategóriákból, de ennyire még egyik sem pergett. A pigmentáltsága szerintem közepes, a zöldes színé kifejezetten gyenge. Szerettem volna szeretni, de kár volt megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

manettt

2019. május 15.

Teljesen elégedett vagyok vele. Szép színek, a mérete tökéletes, és meglepően tartós, nap végéig ott marad ahová kentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Vanessza0420

2018. december 13.

Összeségben jó kis paletta. Szépek a színei, könnyen eldolgozhatóak. Viszont az ecset benne használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

bugeyes

2018. március 30.

Egy Douglas-ban tett kiruccanás során tettem rá szert, nem akartam túl sokat költeni a többi cucc mellett még egy újabb szemhéjpalettára is. Igaziból minőségre teljesen rendben van ezért az árért, szépen kijönnek a színek, építhetőek, és szemhéjbázissal használva teljesen a helyén is marad. Külön piros pont a tükörért, illetve a stabil csonagolásért. Ami negatívum, hogy az applikátor és az ecset, ami hozzá van, nem valami jó. Az ecset részt csak az alsó v. felső szempillatőnél használom, árnyékolásra alkalmatlan. A festék eléggé porol, alapozás előtt csinálom meg a szemem, ha ehhez a palettához nyúlok. Én az ár-érték arány, és a szép színek miatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

KuliKali

2017. július 27.

Kedvenc palettám. Igaz így nyár eljövetelével kicsit hátrébb került a sorban,bár a legvilágosabb pezsgős színt néha most is használom. Egy bécsi Douglasban vettem karácsony előtt,nagyon szerettem volna egy burgundi palettát és ez épp tökéletes volt minden elvárásomnak:kicsi,kompakt,az ára is helyén volt (lb 10 euró),tök szuper tükör van benne. Azóta egyébként itthon is találkoztam vele az üzletekben,meg egy barátom anyukájánál is :) Kortalan szuper kis paletta,minden eseményre lehet vele sminkelni. A színek nagyon jól pigmentáltak,jó minőségű termékek. Kicsit porzanak,de nem számottevően. Mindenki dícsérte rajta eddig az ezzel készült szuper kis sminkeket akár buliban,de még a karácsonyi ebédnél is ezt viseltem,ritkábban hétköznapokon is bevetem ha úgy van. Ferde kis ecsete szemre egyáltalán nem jó,viszont szemöldököt elkészíteni egy pomádéval vagy por állagú termékkel egyenesen tökéletes,mérete miatt pedig praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.