Douglas

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   20,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajnalcsillag, Módosítva: 2018. június 24.

Kiszerelés:   20,8 g
Lelőhely:   Douglas

Praktikus szemsmink paletta 16 természetes hatású színárnyalattal, egy dupla applikátorral és tükörrel.

2 összeállításban kapható: Nude és Sparkling

3000 Ft Douglas My Favorite Palette
Ár: 3000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: alig használt, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

szilvia.bano

2019. július 11.

Nude verzióban volt meg. Nem volt rossz, de annyira nem jött be. Egyrészt nem szeretem ha egy palettában sok árnyalat van, amik egymáshoz nagyon hasonlóak, és mindegyikből csak kis mennyiség, inkább legyen benne 6-8 árnyalat, ami jól kihasználható. Másrészt egy közel 5000 Ft-os palettától elvárnám, hogy jó minőségű ecset legyen benne (nem ez a szivacsos, ami pár használat után szétmegy) valamint a felső részen belül végig kellene lenni tükörnek. Más palettánál ilyet még nem láttam, hogy egy kis csíkban van benne tükör- ez nem túl kényelmes. Van pl. több 1500 Ft-os Essence palettám, amiben rendes ecset és tükör van és ugyanakkor a festékek minősége is nagyon jó. Csatlakozom az előttem szólókhoz, féláron még esetleg megéri, teljes áron nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

rhaena

2019. június 21.

Nagyon porzik, az ecset legkisebb érintésére is, valóban nehezen nyitható a doboza, de szépek a színek és egész jól pigmentált. A nude-nak elég visszafogott színei vannak, mindennapokban praktikus. Eddig egyszer próbáltam, annyi problémám volt vele, hogy nehéz vele egy kicsit dolgozni, "elmászkál" oda is, ahova már nem szeretném összedolgozás közben, de még ki fogom próbálni a Rimmel szemhéj primeremmel, mert az általában sokat javít ilyeneken. A teljes árát szerintem nem éri meg, de akcióban megér egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Gombika

2019. május 28.

Egy az egyben olyan mint a MAKEUP REVOLUTION REDEMPTION ICONIC 3 csak kicsivel több szint tartalmaz. Szépen pigmentált, viszont kissé porzik mind a kettő. Több douglases palattam is van már ez az egy amibe bele tudok kötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Szilviams0118

2019. április 24.

Pink változatot vettem meg, szintén akcióban 1800.- ft-ért, szép, igényes csomagolás, szép színek, nekem nem poroz, bár a saját ecsetével felvittem és elég halvány, remélem másik ecsettel szebb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

CeCeDrake

2019. február 11.

A Nude változatot vásároltam meg 1800 Ft-ért. Annyit megér, a teljes árát nem. Külön harc kinyitni, de inkább nyíljon nehezen, mint ne záródjon rendesen.
Nem egy UD, de jobb, mint a Revolution hasonló palettája.
Kicsit porol, de alappal tartós és jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Nem egy UD, de jobb, mint a Revolution hasonló palettája.
Kicsit porol, de alappal tartós és jól teljesít.

Jdit04

2018. március 20.

Az első valamirevaló palettám volt. :D Jópár hónapja vettem itt, Krémmánián. Fényes nude árnyalatokat tartalmaz, ami számomra még mindig a legkihasználhatóbb, főleg hogy ilyen jól pigmentáltak. Alap nélkül kicsit potyog, de nem vészes. Nekem tökéletesen megérte azt az 1500-2000 Ft-ot amiért hozzájutottam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

bettiii

2017. szeptember 24.

A Smokey paletta van meg, leértékelten vettem 2000 Ft-ért és nagyon megérte! Gyönyörű füstös színeket tartalmaz, szinte minden árnyalat fellelhető benne, amiket a mindennapokban használok. Erősen pigmentáltak a színek, különösképpen a fehér, aminek nagyon örültem, mert a világos bőrömtől is szépen elkülönül. Nem pereg, tartóssága megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Nicool89

2017. május 25.

Update:
Amnyira nem lett a kedvencem, ritkán használom csak. Alig bírom kinyitni ugy kell vele harcolni.
Amit írtam azóta változott ossze se hasonlítható a kedvenc márkám UD el! Nos igen nok vagyunk változhat a vélemény! Nálam meg pláne! 😃

En a nude árnyalatú palettát vettem meg 12 euróért! 16 csodás pigmentalt szint tartalmaz kis tukorrel. Imádom a nude színeket. A Douglas ba kipróbáltam a Urban D. Ugyan csak nude azt hiszem 2. Es es ezt a kezemen. Sok különbséget nem tapasztaltam mind a kettő szep fényes, jol pigmentalt, főleg ha alapot is tesz alá az ember! Senki meg Nem mondta volna melyik melyik. Az ara meggyőzött, hogy jojjon velem es nem bántam meg. Egyedüli bajom vele vagy csak en fogtam ki pont nem tudom, de irtó nehezen lehet kinyirni szetpattintani. Ettől eltekintve nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Update:

Lencseee

2017. március 13.

Egy sparkling gazdija vagyok. Rám "sózták" a D-ben próbasminkes napon:-) Igazából, olyan, mint a Naked3. Mivel mostanában a rózsás árnyalatokat ritkán használom, így ezért a pénzért ez a minőség, arra, hogy csak alkalmakra használjam, tökéletes nekem. Jól kombinálhatóak a színek. Szerintem azért egy kicsit poroz az UD palettához képest. Ha ár-érték arány nézem, akkor meseszépen teljesít:-)
UPDATE: Egy csodás sparkling tulajdonosa vagyok, de nem nyúltam érte hónapok óta...Így most, ha valakit érdekel, eéadó sorba tettem, hátha jó kezekben, jó szemekhez kerülhet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

botosjeti

2017. január 20.

A színek nagyon jók, sok féle smink elkészítésére alkalmas. Sajnos nem olyan tartós, mint vártam, és nem is lehet olyan intenzitással felhordani, mint megszoktam. A DM saját márkás szemhéjpúdereit nem veri meg, ami kicsit meglepett. Előnye, hogy nem kell több kicsi szemhéjpúdert venni, egyben van minden.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.