Douglas

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dnelli, az összetevőket feltöltötte: szanii, Módosítva: 2019. október 13.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Tisztító maszk - tisztítja a pórusokat és eltávolítja a felesleges faggyút, hogy a bőr könnyen lélegezhessen. A bőr tisztává és felfrissültté válik. Aktív összetevői a fehér agyag és rizsliszt. Állaga sűrű agyagos textúra.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt. Parabénmentes.

szanii

2019. október 12.

Gondoltam kipróbálom, milyen jól tettem. A maszk tartalma 3 alkalomra volt elég. Nagyon jól tisztit, szárítja a pattanásokat, nem irritál. Jó érzés utána a boromnek. Biztos, hogy veszek majd még, és szerintem a többiből is fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

bereszsuzsa

2018. június 29.

Tökéletesen tisztít, egy csodás arcpakolás a mitesszerekkel/pattanásokkal küzdőknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

senskin

2018. június 15.

Nagyon jó kis maszk. Nekem több alkalommal is elég volt. Szépen összehúzza a pórusokat és kisimítja a bőrt. Kombinált zsíros bőrre nagyon jó, és nem szárít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2