Best of Beauty 2019

Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 5.

Lelőhely:   Douglas

Enyhén illatosított púder spray, vitaminokkal és shea vajjal ápolja a bőrt és egyben aranylóan csillogóvá teszi azt. Használható arcon és testen egyaránt. Újrahasznosítható üvege a termék elhasználása után akár a kedvenc parfümje kitöltésére is alkalmas.

Pumi

2018. március 12.

Szerintem ez a csillámos hatás már inkább kínos.Ilyen mennyiségben rajtam közönséges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nagyon cuki kis üvegcséje van, a csillám könnyen lemosható és szolíd. Az ára viszont elég húzós és ennyiért az ember elvárná, hogy az üvegcse normáluisan működjön...hol nem jön belőle, hol meg egy fújásra a negyedét kifújja...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

TimyeK

2017. április 20.

Olcsón vettem, az eredeti ára eléggé húzós. Igazából csak az üvege tetszett nagyon, de a csillám is cuki. Túl sok értelme nincs, kivéve ha például valaki versenytáncol, akkor el tudom képzelni, hogy telecsillámozza magát, de egy átlagember számára totál pénzkidobás, de mégis valahogy kell... mert olyan picike, olyan szép és cuki... Ettől függetlenül jól mutat a polcon, örömömet lelem benne, ha nézegetem, de ennyi. Tiszta csillám vagyok tőle, mert köpködi szanaszét, és a finom csillámpor gyönyörűen száll a levegőben és tapad mindenfelé. Sosem fogy el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

julijasz

2017. január 19.

Leárazáskor vettem meg, mert nagyon megtetszett az üvege, és talán 1400 forint volt, annyit meg nem sokalltam érte. Gondoltam, majd ketten elhasználjuk a húgommal, de annyi van benne, hogy tényleg több évig is elég lesz. Az illata szerencsére nagyon enyhe, mert az viszont annyira nem tetszik, csak a csillogása. Néha nehezen akar kijönni az üvegből, máskor meg egy fújástól olyan lesz az ember, mintha leköpte volna egy csillámpóni, úgyhogy nem tudom, hogy csak az enyémnek rossz az adagolója, vagy be kell járatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

LottiDarko

2017. január 11.

Csillogni a boltban nagyon szépen csillog:) Amikor viszont elmegyek már valahova hiába nézem nem olyan erős mint az üzlet erős lámpáiban. Enyhe illat, nem vészes, de igazán fölösleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Madi

2016. november 10.

Tökéletesen felesleges cukiság. Valószínűleg életem végéig elég lesz ez az egy üvegcse, főleg mivel szökőévente járok bulizni, de tudjátok, hogy megy ez, a kislánykori éned meglátja a kasszánál, a felnőttkori pedig, hogy akciós és hopp, máris van egy plusz tétel a számlán. Kipróbáltam itthon, van egy enyhe kis illata, teszi a dolgát, fürdésnél pedig simán lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Wattty

2016. szeptember 6.

Nagyon szeretem alkalmakra nagyon szép csillogást ad, szoktam fújni egy kicsit ki a kupakjába, és a szememre is szoktam tenni belőle, esetleg a szájfény kiegészítéseként.
A csomagolása is nagyon cuki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

A csomagolása is nagyon cuki.

senskin

2016. január 4.

A dobozban volt benne, megvettem, mert akkor volt minta a CH vip roséból, és azt szeretem :)
Szóval, csicsás szép csomagolás, ki is bontottam, nagyon tetszett. Aztán kifújtam szépen, akkor ért a meglepetés, hogy ez a levendulás illat, porfelhő és csillám egyben. Aztán fújogattam a hajamra, csuklómra, nyakamra, hogy kitaláljam végre, hova és mire lesz jó ez nekem.
Aztán rájöttem, hogy semmire sem. :)
Nem vettem volna meg magamtól, a tesztert meg nem próbáltam, szóval így jártam.:)
Meg tüsszögtem párat tőle, nem vészes.
Kivételes alkalmakra jó lesz díszítésnek arcra, testre,. Más komolyabb értelmét nem látom. :) Szilveszterkor is előkerült, de senki sem rajongott érte. Szóval, előbb utóbb a kukában landol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Aztán rájöttem, hogy semmire sem. :)
Meg tüsszögtem párat tőle, nem vészes.

Hellcall666

2015. november 27.

Egyetlen egy dolog miatt utálok bemenni a Douglas-ba, azok a kikent-kifent nyafka csoffadt szukák miatt, akik egy értelmes kérdésre sem tudnak válaszolni, holott ott állnak egész nap mint a viharlámpa, és még fizetnek is nekik érte.
Alig találtam meg ezt a kis drágát, mert semmit sem tudok megtalálni, még gps-el sem, pláne egy maskarás cyborg segítségével, de azért csak meg lett.
Őszintén szólva az üvege miatt vettem meg, mert nekem ez kellett, annyira de annyira, pedig olyan kislányos az egész a kis csillámjával, meg a kis rózsaszín kinézetével, csak olyan picinyke..:/
Ami meg az én fújásmániámat illeti nem fog sokáig tartani, de nem is baj, amíg tart addig örülök neki mint napközis a zsíroskenyérnek és minden nap happy van.
Aki imádja a parfümös üvegeket, annak szinte kötelező darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

Aki imádja a parfümös üvegeket, annak szinte kötelező darab.

borntobe

2015. augusztus 21.

A tavalyi beauty boxból van meg, most került elő a sminkesdobozom aljáról. Imádnivaló kis üvegcse, igazi békebeli darab, Erzsébet királynéra kell tőle asszociálnom a forma és a német feliratok miatt is. Mint előttem már sokan megfogalmazták, illata alig van, az is elillan percek alatt, és brutálisan csillog. Annyit mèg hozzáfűznék, hogy nem ilyen művi, metálos csillogásra kell gondolni, hanem egészen finomra, mintha kagyló belsejéből lenne a por. Szóval egész ízléses ahhoz, hogy alkalmakra használható legyen hajra, dekoltázsra, hátra. Viszont akkora mennyiség, hogy így egy élet alatt nem fogyna el. Gondolkodok rajta, hogy kiöntöm és feltöltöm parfümmel vagy testpermettel, irodában jól mutatna az asztalomon, de 1. sajnálnám azért, 2. pasikkal dolgozok és ők tuti nem csodálnák meg a kis tündérkirálynős üvegcsét, 3. annyira csillog, hogy tuti abban is maradna még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.