Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. március 8.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Innovatív formula: tartós és tápláló körömlakk. Utóbbiról a kókuszolaj gondoskodik: C, B1 és B2 vitaminokban gazdag, ásványi anyagokat és telített zsírsavakat tartalmaz. A trendi színek magasfényű Gel-Finisht kölcsönöznek a körmöknek.

liababa

2020. július 3.

Biztos színtől is függ (mint szerintem a legtöbb körömlakk esetében), de nekem nagyon alulpigmentált. Két rétegben sem fed tökéletesen, nem ígéri, de nem is szárad gyorsan. Legalább tartós, 2-3 napot simán kibír, de nyilván ez egy körömlakk, nem gél-lakk, ezért nem lepattanás biztos. 60%-al olcsóbban vettem, így nem volt totális pénzkidobás, de a világos árnyalatokat nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Virvatuli

2019. december 17.

Kicsit megleptek az eddigi vélemények, szerintem az egyik legjobb körömlakk, amivel eddig találkoztam. Szép a színe, könnyű vele dolgozni, és nagyon tartós, szinte csak lerobbantani lehet a körmömről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 17.

Stenico

2019. március 12.

Egy sotetvoros (Sublime Song) arnyalat van meg az adventi naptarbol. Sajnos az uvegben sokkal jobban nez ki, mit felkenve. Valahogy tul attetszo, meg ket retegben sem fed tokeletesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Daisyyy

2018. május 9.

Nagyon szép színekben kapható, szépen lehet dolgozni vele, az ecset is, az állaga is jó, de nagyon lassan szárad, félóra legalább, és a 3. napon elkezdett felpattogni a körömvégnél. Nem lesz újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 9.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.