Douglas

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kommentelo, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajápolók

A rakoncátlan frizura könnyebb kifésülése érdekében fedezd fel az új hajegyenesítő spray-t, egyenesítő és simító tulajdonságokkal.

Kommentelo

2020. január 27.

Én nagyon szeretem, szerintem egy csodaszer, én nem az egyenesítő hatása miatt vettem mert szögegyenes a hajam, hanem mert kiváló hővédő képessége van ami az én vékonyszálú hajamra tökéletes, hajszárítás közben. Az illata is nagyon jó, kellemes kamélia virágos illat, de mégsem tömény.
Ha elfogy 100%, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

Ha elfogy 100%, hogy újraveszem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.