Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajápolók

Ápolja és regenerálja a száraz, sérült hajat. Az argán olaj szép fényt és simaságot ad a hajnak, anélkül, hogy elnehezítené azt.

Andii017

2020. február 8.

Én hajszárítás előtt szoktam a hajvégekre tenni, puha lesz utána. Az illata is tetszik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

petimetra

2018. május 21.

en egy par honapig hasznaltam de aztan ajandekba tovabb adtam. jobb, mint a legtöbb hajvegapolo, ar-ertek aranyban kivalo, az illata is kellemes! kerdes hogy mennyi penzt akar az ember ilyesmi termekbe befektetni. mivel nekem hosszu, festett, szaraz vegü hajam van, ezert en mindig hasznalok hajvegapolo olajat. kb masfelszer ennyi penzert talaltam egy sokkal jobb olajat, azt hasznalom (Dickson a marka neve)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

melike_0817

2017. október 12.

Sajnos a sok pozitív vélemény ellenére nekem nem vált be. Semmi különöset nem tesz a hajammal (mosás után törölköző száraz hajra viszem fel). Kicsit ápol, de alig észrevehető, szinte ugyanolyan száraz a hajam mint nélküle, emellett a hajam még fura tapintású is lesz tőle. Az illata szuper lenne, de az meg nem érezhető a hajban. Ezen az áron akkor már megvásárolható a szintén 50 ml-es Orofluido haj olaj, nálam eddig még az vitte a pálmát, egyik kipróbált olaj sem tudott túl tenni rajta, bár a Matrix Biolage kipróbálása még várat magára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

TaBePa

2017. szeptember 20.

Nagyon szeretem ezt az olajat! Fenséges az illata, és nagyon szépen csillog tôle a hajam! Viszonylag jól formáz is, a hajam puhább a használata után. Szerintem nem olcsó, de újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

edinaldri

2016. október 27.

Nekem nagy csalódás... sokféle hajolajat használtam már, de ez semmit nem tartott be abból amit ígért. Ennél sokkal olcsóbb termékek sokkal jobban teljesítenek. Elhasználom, de biztos nem veszem újra. Egyedül az illata miatt kap 2 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

cherrygarden

2014. július 30.

Akartam egy kis pluszt a hajamnak, gondoltam, kicsit beruházok és kipróbálom. Egyenes, festett, hosszú hajam van, kicsit száraz, de nem törött. El kell hogy mondjam, kicsit többet vártam ennyiért! Szép fényes lesz tőle a hajvégem, nagyon kellemes illata van, valamennyire tápláló tulajdonsággal is bír. Sokáig elég, majdnem egy évig használtam. Kb. 1000 Ft-ot ér! Ennyi pénzért 100%-os argán olajat lehet venni, vagy kókuszolajat, na az csodaszer!:) Csak akkor még ezt nem tudtam! A neve style and shine, ennyit tud is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

mtunderke

2014. július 11.

Az első hajolaj, amit valaha használtam, így nincs viszonyítási alapom, de... a termék használata után a hajam olyan, mintha nem is az enyém lenne: könnyen kifésülhetővé válik, sehol nincsenek az elálló hajvégek, ráadásul plusz egy nappal kitolhattam a hajmosást is (eddig naponta mostam).
Az illata... nekem egy kicsit sok az első felkenéssel, de fél óra után elillan ez a (számomra) tömény, édeskés illat, s szerencsére kellemesebbé szelídül, amely még másnap is érződik. : )
Mindent összevetve megérdemli az 5*-ot, mert a hajam imádja, szinte csodát tett. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

chanelbaby

2014. május 9.

Zseniális! Már több mint 1 éve vettem ezt az olajat de még csak ma fogyott el! Az illata valami isteni és a következő hajmosásig lehet érezni a hajban. Ami pedig a hatását illeti számomra tökéletes, a roncsolt hajból nyilván nem csinál egészségeset (na de hát hülye is aki ezt várja egy 3000ft-os cucctól) de az évek óta hosszú szőke és emiatt száraz hajamnak fényt ad,nem száll és szöszösödik a frissen mosott hajam, szép egyenes sima fényes illatos pihe-puha lesz tőle:) Hogy a töredezést megállítja e azt nem tudom mert a szőkítéstől amúgy is törik valamennyire a haj bármit is teszek rá, de az biztos hogy miután használom 2napig nem látszik egy töredezett hajszál sem. Én általában úgy használom hogy hajmosás után ez az első dolog amit a hajam kenek utána szárítok rajta egy kicsit és jöhet a többi hajápoló. Kb 5-6 pumpálásnyit nyomok a belőle mert nagy mennyiségben elnehezíti a hajat.
Így egy év után teljesen hozzám nőtt ez a kis hajápoló, rosszat nem is tudnék róla mondani. Kis helyen is elfér(nyaralásnál praktikus hogy sampon,balzsam mellé elég ennyit vinni mert megállja a helyét),a hajam imádja, az illata mesés, olcsó,...Mit mondhatnék még? :) 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

zitici

2014. január 13.

Én nem igazán vettem észre ezt az ápoló, regeneráló hatást. Kb. ugyanannyira roncsolódik a hajam, mint nélküle. De jó az illata, és frissen mosott hajam legalább nem száll utána annyira, ez pozitív, de azért ennyi pénzért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

ylexe

2013. december 18.

Na hát ez nagyon jó cucc, de most látom, hogy szilikonos...? Hát akkor kösz, nem... A szilikon miatt vonok le egy csillagot, mert amúgy zseniális...Van sima argánolaj, akkor inkább azt kenem a hajamra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol