Douglas

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kommentelo, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Hibrid formula, hosszan tartó fedés, és hidratálás ötvözi.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bius05

2020. július 9.

Ma délután vettem meg Glamour napi kuponnal a 2-es árnyalatot (For ages), mert az előttem szóló nagyon jóra értékelte és amúgy is érdekelt. Kifejezetten nude rúzst kerestem, az eladó ajánlotta ezt.
A boltban kézre kenve, majd letörölve nagyon szép rózsaszínes színe volt, alig akart lejönni. A csomagoláson is van egy minta a színéről. Na ezeknek köze sincs ahhoz, hogy milyen a számon (ott bordós-rózsaszínes)..
Elsőre az tűnt fel, hogy csípi az ajkaimat már az első másodperc után is. Szépen leitattam papírzsepivel, maradt egy elkenhetetlen réteg a számon, ami tényleg olyan, mint egy tetoválás.
Oké, nem olyan a színe, amit szerettem volna - gondoltam - de ha tartós, nem baj, mert fogom tudni használni. De nem tartós. 1 óra múlva már csak egy csinos kontúr maradt a helyén. Nagyon könnyű újrakenni, 5 másodperc az egész művelet, de többet várnék egy ilyen terméktől. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Kommentelo

2020. január 27.

Legjobb! Nekem a 01-es árnyalata van a "Forever" fantázianéven, gyönyörű kissé gyöngyházfényű rózsaszín, nagyon tartós, mint egy szájtetoválás és nem túlzok, imádom! Valószínű ma az erősebb rózsaszínt is megvásárolom. Fantasztikus termék, régóta kerestem már ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.