Dove

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 18.

Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló tusfürdő micellás technológiával. Gyengéden tisztítja a bőrt, nem tartalmaz szulfátot.

Dove Micellás tusfürdő ~ 700Ft
Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Lavínia

2019. december 12.

Kedvencem lett! A régi Dove tusikat nagyon nem kedveltem, mert valahogy sose tisztítottak igazán jól, de ez, mivel szulfátmentes mégis adtam egy esélyt, és nem bántam meg. Használat során nem szárítja ki a bőröm (mivel szulfátmentes), így a viszketés is megszűnt, közben mégis nagyon jól tisztítja a zsíros bőrt.
Azóta, hogy megtaláltam nem is vagyok hajlandó más fajtát használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Azóta, hogy megtaláltam nem is vagyok hajlandó más fajtát használni.

lenochka

2019. december 9.

Nagyon tetszik az illata és szimpatikus, hogy készült egy hipoallergén változat is belőle. Az anti-stress verziót jól esik lefekvés előtt használni, a sensitive pedig a reggeli zuhanyzásnál biztosított igazán kellemes, frissítő érzést. A kedvencem egyébként az utóbbi lett, mert nagyon szeretem az ilyen egyszerű, tiszta illatokat, és nyáron jól esik ilyennel letusolni.

Mindkettő a korábbi DOVE tusfürdőktől megszokott krémes állagú, és nagyon jó érzés velük letusolni. Igazán tiszta érzést hagynak maguk után, ami egy hosszú nap után különösen jól tud esni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

sjudy89

2019. november 15.

A férjem annyira imádja rajtam az illatát, hogy már ezért is ez lett a TOP tusfürdő, de egyébként én éreztem, hogy megnyugtat használat közben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Aurora1006

2019. november 13.

Beleszerettem az illatába,ettől nem találtam még tökéletesebbet!!Zuhanyzás után sokáig érződik,tökéletesen tisztít!Imádom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

micujs66

2019. október 2.

Nem tudom, hogy mi többet lehet elvárni egy tusfürdőtől, mert illatra, állagra, krémességre, habzásra is tökéletes volt a számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Lina14

2019. augusztus 9.

Jobban szeretem a lágy formulájú könnyedebb tusikat, ez sem kifejezetten vaskos, de nekem kicsit nehezebb. Az illata amúgy kellemes, remekül habzik, szépen is tisztít, de kicsit olyan érzésem van használat után, mintha egy filmréteg maradt volna a bőrömön. Elhasználom, de nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

szinesenszep

2019. augusztus 7.

Nem tudom, hogy mitől anti-stress egy tusfürdő, azért is vettem meg, hogy megtudjam, de nem lettem okosabb. Mint tusfürdő jól funkcionált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

blackrose

2019. július 19.

Nagy 500 ml kiszerelèst vettem,az ára megegyezett a 250 ml termèk árával, szóval megèrte. Maga a tusfürdő állagra nagyon jó. Szèpen habzik. Valaki írta előttem,hogy olyan illata van mint a frissen felhúzott ágyneműnek. Ès tènyleg. Tetszett ez a friss illat az elejèn, aztán a flakon vège felè már zavart hogy konkrètan mosópor illatú. Anti-stress hatást nekem a levendula tud nyújtani, ez csak szimplán tisztaság illat. Jó volt egynek, de hosszú távon nem tudnám használni. A micellás dologról nem tudok nyilatkozni,ugyanúgy tisztít mint más tusfürdők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Mirabylia

2019. július 5.

Imádom! Amikor megláttam azt gondoltam, hogy "micellás?? na,persze!". És hihetetlen volt számomra, de tényleg jó. Olyan érzés picit, mintha valami jóféle krémes szappannal mosnám le a bőröm. Lejön a zsíros réteg (nagyon "izzadós" és gyorsan cserélődős a bőröm, akkor is, ha nem izzadok egy laza réteg alakul ki a tetején ,amit rendszeresen kell hámlasztanom heti 2-3x), de mégis a kellemes krémtusfürdős érzés és jó illat marad utána.
Nagyon jól habzik, de alapvetően inkább tusoló labdával (az a hálós pamacs) használom, mert sokkal kevesebb kencéből sokkal több hab lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

DoriBal

2019. június 13.

Anti-stressz tusfürdőnek túlzás nevezni, mivel semmivel sem tud többet, mint bármelyik másik Dove tusfürdő. Kellemes illat, közepesen hidratál. Nekem továbbra is a krémesebb állagú tusfürdők a kedvenceim a márkától, ez sem győzött meg az ellentétéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.