Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mimozi, Módosítva: 2022. március 4.

Kategória:   Hajápolók

Hajon hagyható kondícionáló spray festett hajra. Ez a könnyű kondícionáló spray használható közvetlenül hajmosás után nedves hajon vagy száraz hajon két hajmosás között. Használata után haja azonnal hidratálttá és ragyogóan selymessé válik!

Kettős hatás: kondícionál + véd. Segít megelőzni a hajszín fakulását és visszaadja a ragyogást.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Anyukám vette és kipróbáltam. Szerintem ez a termék felesleges pénzkidobás. Egy ragacsos, szagos víz, ami után lehetetlen kifésülni a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Erina

2016. május 17.

Minden hajmosás után használom lassan két éve. Ez tényleg használ, sokáig elég, sajnos nincs tartós illata, de nem cserélném le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

novak.v

2016. február 24.

Kb. 2 éve használom minden hajmosás után, e nélkül lehetetlen kifésülni a vékonyszálú össze-vissza gubancolódott nedves hajamat. Próbáltam már a Gliss Kur szinte összes verzióját, Aussie, Elseve, de ez a legjobb. Egyszer le volt akciózva a dm-ben, valami pár száz Ft-ra, gondoltam kipróbálom, azóta semmi mást nem veszek, ha akciós, ha nem :) Nagyon puhává, fényessé teszi a hajam, kicsit rágógumi illata van, de nem túl erős, és elég 2-3 fújás ahhoz, hogy ne legyen szenvedés a bontás. Nagyon sokáig elég egy flakon, nekem kb fél évre. Nem mindig látom a polcokon, és parázok, hogy megszüntetik. Amik jók azokkal ezt szokták csinálni, hogy vegyen az ember mindig mást (ami nem válik be), lényeg, hogy költsük a pénzt. Elhasználtam már belőle kb. 4 flakonnal, szóval teljesen elégedett vagyok vele, nem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

egyszeruteremtes

2016. január 7.

A hasonló kondícionáló balzsamokat hajmosás után szoktam használni a vizes hajvégeken. Erre a célre ez a termék tökéletesen megfelel, ráadásul nagyon finom illata van. A hajra való termékeknél számomra nagyon-nagyon fontos az illat, úgyhogy ezt a terméket nagyon kedvelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

cutefluffycat

2015. december 6.

A hajam fényesebb lesz tőle, az illata nagyon jó, de nem tudom, hogy tényleges hatása van-e :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

szoktam fujkálni vele a hajam, de inkább csak a magam megnyugtatására, mint tényleges hatás miatt - de az illata finom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

kovacskatalin1992

2015. augusztus 19.

Végre egy olyan spray ami nem zsírosítja a hajam. Kevés hasznàlat utàn puhàbb, fényesebb lett a festett, szőke hajam. Az illata is nagyon kellemes. Összesítve nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

trisztan

2015. április 21.

Én már kiárusításban vettem, lehet bevonják a forgalomból. Vizes hajra használom, könnyebb kifésülni tőle a hajam, de ami számomra a legfonotsabb volt ennél a terméknél, hogy szárítás után is kellemes tapintású, nem "szálló" lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

blackspot

2014. november 18.

Jó tapintású, puha lesz tőle a hajam, és az illata nagyon finom (mint minden Dove-nak)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

MikesneBetti

2014. október 13.

Törölköző száraz hajra szoktam használni és fantasztikusan puhává és illatossá varázsolja a hajam. Ha nagyon nem megy a fésülködés, néha szárazon is fújok kicsit, úgy is tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

A Gluconolactone (vagyis a PHA) egy glükonsav, melyet a NeoStrata szabadalmaztatott. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, illetve kelátképző segédanyag, vagyis a krémet stabilizáló funkciója is van. Az AHA-hoz hasonló, de annál gyengédebb, akár rosaceás bőrre is használható hámlasztó, mely gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről, simává és egyenletessé teszi a bőrt. Kiváló hidratáló, e szerint a kutatás szerint pedig antioxidáns tulajdonságokkal is rendelkezik és akár 50%-al megnöveli az UV sugárzás elleni védelmet, sőt, a nem teszi érzékenyebbé a bőrt a napsütésre sem. Az összetevő az INCIdecoder szerint fokozza más hatóanyagok előnyeit, beleértve az azelainsavét rosacea vagy a hydroquinonét a hiperpigmentáció esetén.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.