Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mimozi, Módosítva: 2012. augusztus 13.

Kategória:   Hajápolók

Hajon hagyható kondícionáló spray festett hajra. Ez a könnyű kondícionáló spray használható közvetlenül hajmosás után nedves hajon vagy száraz hajon két hajmosás között. Használata után haja azonnal hidratálttá és ragyogóan selymessé válik!

Kettős hatás: kondícionál + véd. Segít megelőzni a hajszín fakulását és visszaadja a ragyogást.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Anyukám vette és kipróbáltam. Szerintem ez a termék felesleges pénzkidobás. Egy ragacsos, szagos víz, ami után lehetetlen kifésülni a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Erina

2016. május 17.

Minden hajmosás után használom lassan két éve. Ez tényleg használ, sokáig elég, sajnos nincs tartós illata, de nem cserélném le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

novak.v

2016. február 24.

Kb. 2 éve használom minden hajmosás után, e nélkül lehetetlen kifésülni a vékonyszálú össze-vissza gubancolódott nedves hajamat. Próbáltam már a Gliss Kur szinte összes verzióját, Aussie, Elseve, de ez a legjobb. Egyszer le volt akciózva a dm-ben, valami pár száz Ft-ra, gondoltam kipróbálom, azóta semmi mást nem veszek, ha akciós, ha nem :) Nagyon puhává, fényessé teszi a hajam, kicsit rágógumi illata van, de nem túl erős, és elég 2-3 fújás ahhoz, hogy ne legyen szenvedés a bontás. Nagyon sokáig elég egy flakon, nekem kb fél évre. Nem mindig látom a polcokon, és parázok, hogy megszüntetik. Amik jók azokkal ezt szokták csinálni, hogy vegyen az ember mindig mást (ami nem válik be), lényeg, hogy költsük a pénzt. Elhasználtam már belőle kb. 4 flakonnal, szóval teljesen elégedett vagyok vele, nem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

egyszeruteremtes

2016. január 7.

A hasonló kondícionáló balzsamokat hajmosás után szoktam használni a vizes hajvégeken. Erre a célre ez a termék tökéletesen megfelel, ráadásul nagyon finom illata van. A hajra való termékeknél számomra nagyon-nagyon fontos az illat, úgyhogy ezt a terméket nagyon kedvelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

cutefluffycat

2015. december 6.

A hajam fényesebb lesz tőle, az illata nagyon jó, de nem tudom, hogy tényleges hatása van-e :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

szoktam fujkálni vele a hajam, de inkább csak a magam megnyugtatására, mint tényleges hatás miatt - de az illata finom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

kovacskatalin1992

2015. augusztus 19.

Végre egy olyan spray ami nem zsírosítja a hajam. Kevés hasznàlat utàn puhàbb, fényesebb lett a festett, szőke hajam. Az illata is nagyon kellemes. Összesítve nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

trisztan

2015. április 21.

Én már kiárusításban vettem, lehet bevonják a forgalomból. Vizes hajra használom, könnyebb kifésülni tőle a hajam, de ami számomra a legfonotsabb volt ennél a terméknél, hogy szárítás után is kellemes tapintású, nem "szálló" lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

blackspot

2014. november 18.

Jó tapintású, puha lesz tőle a hajam, és az illata nagyon finom (mint minden Dove-nak)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

MikesneBetti

2014. október 13.

Törölköző száraz hajra szoktam használni és fantasztikusan puhává és illatossá varázsolja a hajam. Ha nagyon nem megy a fésülködés, néha szárazon is fújok kicsit, úgy is tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone

Részletesebb információ a smartskincare-en.