Dove

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebek, Módosítva: 2015. március 5.

Kategória:   Dezodorok

A pamut puhaságának érzetét és a magbaziztosságot adó frissességet hivatott kombinálni. Még frissebbnek és még magabiztosabbnak érezheti magát.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Izzadásgátlóként nekem abszolút nem működik (bár semmi más sem így nem ez alapján osztályzom). Az illata fantasztikus, ezért lett az abszolút kedvencem, bár oda kell figyelni, mert túl közelről (vagy túl sokat) fújva fehér porréteget képez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Ennie86

2018. augusztus 11.

A szokásos dove minőség. :) Még ebben a nagy melegben is jól teljesít. Az illata visszafogott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

dorci993

2018. július 1.

Általában jobban beválnak az alumentesek, de ez csúcs. Az illata, a hatása, minden. Már csak nagyon ritkán látom boltban, vagy én járok rosszfelé, de ha találok, veszek mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

mellcsiii

2017. augusztus 20.

A második adagom belőle és talán ezt szeretem eddig a legjobban, pedig alapvetően mindig váltogatom a deoim. Nagyon kellemes az illata, de nem nyomja el a parfümöt és nem fullasztó. A hatást tekintve is talán ezzel vagyok a legelégedettebb, mintha kevésbé lennék izzadós, vagy ha izzadok is akkor ennek az illatát érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Redzsi

2016. május 14.

Dm-ben az akciós pulton vettem észre. 350 ft volt mondom ennyiért tuti elviszem :D Milyen jól tettem! :) Illata nagyon kellemes,nem tolakodó és jól dezodorál is. Ez lett most az új kedvencem :D Bár ha elfogy akkor kipróbálom a többi illatát is. Eddig Garniert használtam,de az megfogta a ruháimat folyton,a Dove viszont nem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Jelizz

2016. április 27.

Akciósan vettem, az illata enyhe kellemes, viszont nem tart egésznap szárazon :( naponta többszőr is be kell magam fújnom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

szivecske

2015. október 21.

Nekem egyáltalán nem olyan hatásos, mint a sötétkék original Dove. Ennek az illata is sokkal inkább gejl és hamarabb el is illan. De azért persze vannak ennél sokkal rosszabb deok is, csak a Dove-ok közt ez nem a legjobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Gina19

2015. szeptember 21.

A legjobb Dove dezodor. Már előttem is írták, hogy tisztaság szaga van, ez szerintem is teljes mértékben igaz, és ami még fontos, hogy nap végén is ugyanúgy érződik ez az üde, kellemes illat, mint reggel, amikor magamra fújom. Újra fogom venni, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Bebek

2015. február 20.

Szerintem ez eddig a legjobb Dove dezodor illat. Nagyon kellemes, olyan tisztaság illat vagy hogy is mondjam. :)
A minőség az Dove-os: szerintem nagyon megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

A minőség az Dove-os: szerintem nagyon megbízható.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.