Dove

Ár:   666 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: dobonarcisz, Módosítva: 2014. december 3.

Kategória:   Szappanok

Kombinálja az 1/4 rész hidratálókrémet bőrsemleges Ph-jú formulával. Segít, hogy kezét hidratáltnak érezze. Gyengéd összetételének köszönhetően arcon is használható.

demeterne

2019. június 1.

Nagyon jó kis termék, általában télen szoktuk ezt használni itthon. Az illata klasszikus Dove illat, nem szárít. Tényleg lehetne nagyobb a kiszerelés mert hamar elfogy, de így is Megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Az egyik kedvenc folyékony szappanom. Isteni finom illatú, krémes, jól habzik és nem szárít. Egyszer kifogytam a tusfürdőből és két napig ezt használtam zuhanyzáshoz. Nem szárított és puha volt a bőröm tőle. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

bardo

2017. október 21.

Nagyon jó, krémes habzás, hidratálja a kéz bőrét:) Öt csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 21.

Nagyon jó, krémes habzás, hidratálja a kéz bőrét:) Öt csillag

FrauNika

2017. július 15.

Nálunk ez nagy klasszikus! Nagyon szeretjük! Nem szárít sőt szerintem még hidratál is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

pilleriin

2017. január 17.

1 hónapja használom, utántöltőt is vettem hozzá. Nagyon elegáns a flakon, csodás illat, de iszonyatosan szárít. Pozitívum, hogy ez nem csípi a kezemet, mint a többi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

csokibeka

2016. november 23.

Télen jól esik, ha nem szárítja még a szappan is tovább a kezemet, így sem győzöm kenni. Nagyon szeretem az illatát, jó minőségű a flakon is, már többször újra felhasználtam, de szerintem drága, így nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

knikolett629

2016. november 23.

eddigi legjobbfolyekony szappan mindkozul amelyhekhez szerencsem volt :) nagyon kellemes puderes, visszafogott de megis kisse fuszeres illata van. Nagyon jol tisztit, legalabbis erzetre ezt mondom. Nem szaritja a kezemet, sooot hidratalja is :) ilyenkor telen ez fontos! nagyon kremes allaga van, csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

balazskrisztii

2016. szeptember 9.

Mindig ezt használom, nagyon finom, visszafogott illata van és nem szárít :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Mindig ezt használom, nagyon finom, visszafogott illata van és nem szárít :)

dorkana

2016. augusztus 26.

Számomra a világ egyik legjobb illata ez a klasszikus tisztaságillat! Tartós, nem szárítja a bőrömet, én nagyon-nagyon szeretem. Időnként megunom, de mindig visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

DianaS

2016. augusztus 17.

Original illat, azért szerintem egy idő után már frusztráló. :) Amit én vettem, annak a nyomókája nem sokáig bírta, beragadt aztán nem is jött belőle semmi. Alapvetően szerettem, de már váltottam natúr szappanokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.