Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló dezodor spray alma és fehér tea illattal.

jane79

2022. január 8.

Kellemes almás illata van, izzadásgátló hatása is rendben volt. Újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Kellemes almás illata van, izzadásgátló hatása is rendben volt. Újravenném.

ronivarga2001

2021. szeptember 17.

Remek illatú, tartós dezodor, borotválkozás után sem csíp. Must have darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Remek illatú, tartós dezodor, borotválkozás után sem csíp. Must have darab.

Erika80

2021. június 26.

Remek illata van és egész jól is teljesít. Ha meleg van és tényleg jól megizzadok, nekem nagyon nem mindegy mit használok, no épp ezért folyamatos tesztelést tartok. Egy ideje ezt használom és elégedett vagyok vele. Bár a nagy kánikulában, jól megdolgoztatva magam, azért egy picit érzeztem, hogy cseppet kellemetlenebbé vált az illatom, de nem annyira, hogy ez feltűnő legyen. Meg hát olyankor azért egy törlőkendős tisztítás és újradezodorálás csodáka képes. :D Legalábbis, míg nem adódik lehetőség a fürdésre. Egyébént meglepődtem mennyire tartós és finom illata van! Tetszik és már be is szereztem egy újat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

anreni9

2021. június 19.

Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó és az egész napot kibírja. Erzékeny bőrre is szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

Provence

2020. november 28.

Alapból nem vagyok egy izzadós csaj, így az izzadásgátló tulajdonságáról nem tudok érdemben nyilatkozni. Kellemes, finom kis almás illata van, ami nap végén is érezhető, bár én inkább az erőteljesebb illatokat kedvelem. Kipróbálni mindenesetre jó volt, aki a visszafogottabb illatokat szereti, annak jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

violetti

2020. október 30.

Kaptam, de szerintem borzasztó rossz illatú, lassan elfogy. Évek óta nem fújok semmit a hónaljamra közvetlenül, csak ruhára, de ezt már oda se szeretném :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

gyongyikeolasz

2020. október 10.

Az utóbbi időben ez lett a kedvenc dezodorom. Nagyon jól véd az izzadás ellen még nyáron is. Az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

JucusB

2020. augusztus 12.

Nagyon jó illata van, frissítő, tartós, pont azt nyújtja, amit elvárok tőle. Ez az új nyári kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Picilanyka

2020. június 21.

Az új kedvenc dezodorom! Finom, friss illata van, jobban érzem az én illatomnak mint a másikat, körtéset. Egész nap kitart és ha lehetne mindig ezt az illatot szimatolnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Panu

2020. június 2.

Meglepődtem ezen a termékek, mert nekem általában az ilyen spray dezodorok nem szoktak beválni. Ez viszont működik! Egész jó az izzadásgátló hatása, illetve rendkívül finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.