Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló dezodor spray alma és fehér tea illattal.

zdoreebaba

2019. december 25.

Szerethető kis dezodor. Mivel én csak fújós izzadásgátlókat használok, így nem is volt kérdés, hogy kipróbáljam ezt az almás fehér teás verziót. Illatát nagyon eltalálták, még a nap végén is érzem az friss alma illatot. Könnyedséget ad és mindemellett semlegesíti a szagokat, nem irritál és nem hagy foltot a ruhákon. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Klaudia2121

2019. december 4.

nagyon jól semlegesíti az izzadság szagot,nap végén is tisztán érződik a friss alma illat,nagyon szeretem,eddigi kedvencem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Dorotii66

2019. október 5.

Nagyon kellemes illata van, nem hagy foltot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Nagyon kellemes illata van, nem hagy foltot.

friiderika

2019. október 3.

Nagyon kellemes, üde illata van. Nekem nagyon hasonlít valamire, de még mindig nem jöttem rá mire. :) Sokáig érezni az illatát, de az izzadásgátló hatása nem tart teljesen nap végéig. Többször is újravásároltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Puszedli83

2019. szeptember 11.

Nagyon jó illata van és tartós, egész nap érezni.
Foltot nem hagy a ruhán. A hatásával is elégedett vagyok, bár már nincs kánikula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Nagyon jó illata van és tartós, egész nap érezni.

ziza27

2019. szeptember 7.

Nagyon jó! Frissen és üdén tart egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nagyon jó! Frissen és üdén tart egész nap.

SoLy

2019. augusztus 31.

Az illata kellemes, nem hagy foltot. Sajnos a meleggel nem birkózik meg teljesen, legalábbis nekem nyárra kevés, viszont ősszel/tavasszal/télen a körtés mellé jó alternatíva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Csillu9803

2019. augusztus 28.

Régóta kerestem olyan dezodort ami tényleg teszi a dolgát, és nap végen is érezhető az illata, anélkül, hogy újra fújnám.
Reggel fújok belőle, és este még mindig érzem. Kellemes, nem tolakodó illat.
Nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Reggel fújok belőle, és este még mindig érzem. Kellemes, nem tolakodó illat.
Nagy kedvencem lett.

Nymphea

2019. július 23.

Ez az egyik kedvenc a Dove dezodorok között van (csak Dove dezodorokat használok). Friss kellemes, ideális nyárra, nem tolakodó, és nap végéig tart mind a hatása, mind az illata, a legnagyobb nyári melegben, stresszben is.nemhogy kellemetlen szag nincs, az illatát érzem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

keserutimi

2019. július 13.

Szuper jó nyári illat, teszi a dolgát és este is érzem magamon! :) A körtés után egy új kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.