Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló dezodor spray alma és fehér tea illattal.

Provence

2020. november 28.

Alapból nem vagyok egy izzadós csaj, így az izzadásgátló tulajdonságáról nem tudok érdemben nyilatkozni. Kellemes, finom kis almás illata van, ami nap végén is érezhető, bár én inkább az erőteljesebb illatokat kedvelem. Kipróbálni mindenesetre jó volt, aki a visszafogottabb illatokat szereti, annak jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

violetti

2020. október 30.

Kaptam, de szerintem borzasztó rossz illatú, lassan elfogy. Évek óta nem fújok semmit a hónaljamra közvetlenül, csak ruhára, de ezt már oda se szeretném :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

gyongyikeolasz

2020. október 10.

Az utóbbi időben ez lett a kedvenc dezodorom. Nagyon jól véd az izzadás ellen még nyáron is. Az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

JucusB

2020. augusztus 12.

Nagyon jó illata van, frissítő, tartós, pont azt nyújtja, amit elvárok tőle. Ez az új nyári kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Picilanyka

2020. június 21.

Az új kedvenc dezodorom! Finom, friss illata van, jobban érzem az én illatomnak mint a másikat, körtéset. Egész nap kitart és ha lehetne mindig ezt az illatot szimatolnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Panu

2020. június 2.

Meglepődtem ezen a termékek, mert nekem általában az ilyen spray dezodorok nem szoktak beválni. Ez viszont működik! Egész jó az izzadásgátló hatása, illetve rendkívül finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Doori61

2020. május 13.

Jajj, nagyon de nagyon fincsi az illata! Az almával kapcsolatban mindig szkeptikus vagyok, az agyam automatikusan a fahéjhoz párosítja, amitől egyenesen rosszul vagyok. De ez az alma-tea kombó isteni. Friss, nem hagy foltot, egész nap érződik az illata. De ezt az összes Dove deoról elmondhatnám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Asztraia

2020. március 30.

Kapkodós-fújkálós dezodort kerestem, rá esett a választásom.
Milyen jól tettem! :)
Nagyon fini az illata, de nem túlzóan. Nem hagy foltot, nem irritál.
Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Kapkodós-fújkálós dezodort kerestem, rá esett a választásom.
Milyen jól tettem! :)
Nagyon fini az illata, de nem túlzóan. Nem hagy foltot, nem irritál.
Megéri az árát.

Kkitti5

2020. február 3.

Remek dezodor, tartós, az illata is szuper. A körtés mellett ez lett a másik nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

zdoreebaba

2019. december 25.

Szerethető kis dezodor. Mivel én csak fújós izzadásgátlókat használok, így nem is volt kérdés, hogy kipróbáljam ezt az almás fehér teás verziót. Illatát nagyon eltalálták, még a nap végén is érzem az friss alma illatot. Könnyedséget ad és mindemellett semlegesíti a szagokat, nem irritál és nem hagy foltot a ruhákon. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.