Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló dezodor spray alma és fehér tea illattal.

spavanilly

2022. augusztus 5.

Sajnos ugyanaz a tapasztalatom, mint @pillepocoknak...
Először azt gondoltam, hogy csak az "illatosított" verziók teljesítenek"gyengébben" és lesz belőlük "furcsa szag" /nem vagyok izzadós típus! /, de most már az Original /nem a mentes!/ dezodornál is ezt tapasztalom.. Remélem, hogy ez csak "szériahiba", a flakonok alján " Russia" van, és kettesével szoktam őket vásárolni, de most még teszek egy próbát más gyártási hellyel az alján.

!!! Ennek semmi köze a mostani helyzethez, a deókat kb. 1 éve vettem. Ha "Grönland" felirat lenne az aljukon, akkor is más gyártási hellyel próbálkoznék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

Sajnos ugyanaz a tapasztalatom, mint @pillepocoknak...

pillepocok

2022. augusztus 5.

Évek óta használom a Dove dezodorokat, stifteset, sprayset felváltva (most éppen ezt) és egyre rosszabb a minőségük. 1-2 óra, és nagyon furcsa szaga lesz a hónaljamnak, mintha romlott lenne a dezodor. (nyilván nem az)
Baromi kellemetlen. Nem csak ez az illat ilyen, többfélét próbálgattam, és mindegyik megbüdösödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

rosa.love

2022. április 20.

Hű. Teljes mértékben izzadságszaga van, ami elèg fura egy dezodortól. Egyszer használtam, ennyi volt. Pedig a dove deok jók szoktak lenni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 20.

Honeyhair

2022. február 10.

Ráuntam a krémes-púderes illatú deo spraykre, valami másra vágytam. A drogéria polcain a többi fajtájú Dove dezodorból több-kevesebb hiány volt, ebből meg teljes volt a sor, mintha ez a fajta senkinek sem kellett volna... Mivel amúgy is imádom az almát, a biztonsági őr elvonultával kifújtam egy kicsit, és meglepődtem, milyen kellemes, friss, és főleg különleges, hiszen az alma illatú termékek nem annyira mindennapiak (persze nem arra a jellegzetes mű-zöldalma illatra gondolok). Nekem nagyon bejött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 10.

jane79

2022. január 8.

Kellemes almás illata van, izzadásgátló hatása is rendben volt. Újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Kellemes almás illata van, izzadásgátló hatása is rendben volt. Újravenném.

ronivarga2001

2021. szeptember 17.

Remek illatú, tartós dezodor, borotválkozás után sem csíp. Must have darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Remek illatú, tartós dezodor, borotválkozás után sem csíp. Must have darab.

Erika80

2021. június 26.

Remek illata van és egész jól is teljesít. Ha meleg van és tényleg jól megizzadok, nekem nagyon nem mindegy mit használok, no épp ezért folyamatos tesztelést tartok. Egy ideje ezt használom és elégedett vagyok vele. Bár a nagy kánikulában, jól megdolgoztatva magam, azért egy picit érzeztem, hogy cseppet kellemetlenebbé vált az illatom, de nem annyira, hogy ez feltűnő legyen. Meg hát olyankor azért egy törlőkendős tisztítás és újradezodorálás csodáka képes. :D Legalábbis, míg nem adódik lehetőség a fürdésre. Egyébént meglepődtem mennyire tartós és finom illata van! Tetszik és már be is szereztem egy újat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

anreni9

2021. június 19.

Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó és az egész napot kibírja. Erzékeny bőrre is szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

Provence

2020. november 28.

Alapból nem vagyok egy izzadós csaj, így az izzadásgátló tulajdonságáról nem tudok érdemben nyilatkozni. Kellemes, finom kis almás illata van, ami nap végén is érezhető, bár én inkább az erőteljesebb illatokat kedvelem. Kipróbálni mindenesetre jó volt, aki a visszafogottabb illatokat szereti, annak jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

violetti

2020. október 30.

Kaptam, de szerintem borzasztó rossz illatú, lassan elfogy. Évek óta nem fújok semmit a hónaljamra közvetlenül, csak ruhára, de ezt már oda se szeretném :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.