Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 20.

Kategória:   Dezodorok

Uborka és zöld tea illatú golyós dezodor, alumíniumsók nélkül. 24 órás védettséget biztosít az izzadás és a kellemetlen szagok ellen.

saliz

2019. szeptember 5.

Imádom az illatát, egyszerűen friss, de még nem izzadós létemre sem vagyok vele teljesen megelégedve. Nem tudja semlegesíteni a kellemetlen szagokat, ami mostmár elvárható még az alu-mentesektől is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Massacre

2019. június 10.

Ugyanazt tudom elmondani róla mint a spray változatról, kivéve hogy ez még annyit sem ér. Jó lenne az elképzelés, az illata is tetszik, de nem szeretem a golyósokat mivel sok idő mire megszárad, valamint annyira büdös vagyok tőle hogy nem merek emberek közé menni. Pedig kb egyáltalán nem izzadok.. A sprayt még elhasználom a saját készítésű natúr deom mellé, de ezzel nem tudok mit kezdeni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Sophia00

2019. április 6.

Meglepően kellemes az illata, először kicsit féltem az uborka illattól, de nekem tetszik, olyan igazi friss illat. Használatát viszont csak a stresszmentes napokra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

norab

2019. március 2.

Számomra brutálisan erős illata van. Maga az illat jó lenne, de kb. egész nap árad ki a hónaljamból és csavarja az orrom, brrr. Mivel tél van és ilyenkor csak minimálisan izzadok, nem tudok sokat mondani arról, milyen hatása van, de gyanítom, hogy azért ilyen erős az illata, hogy elnyomja, amivel nem tud megbirkózni. Valószínűleg nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

HKatalin

2018. október 29.

Katasztrofa. Aluminiummentessege es jo illata miatt vettem meg. Az illat nem karpotol azert, hogy amint felkenem, lefolyik. Igy nalam semmilyen funkcioja nincsen, hasznalhatatlan az állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

KatalinKelemen

2017. július 8.

Ha vásárlás közben olvasod, azonnal tedd vissza a polcra! Alumíniummentes dezodort kerestem, mert éjszakára is szerettem volna használni. Nem vagyok egy kifejezetten izzadós típus, de ez még reggelig sem tart ki. Komolyan mondom, mintha jobban izzadnék tőle. Iszonyatosan szárít és marja a hónaljam, ráadásképp pedig minden létező szöszt összegyűjt és a bőrhöz tapaszt. Az egyetlen pozitívum, hogy az illata jó, de még így is mínusz 3 csillagot érdemelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

ihavenotime4this

2017. június 27.

Nagyon jó. Hatékony, nyílván izzad az ember, de nem lettem még büdös tőle, igazán frissítő, tiszta illata van. Nagyon szeretem, újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Hydroxypropylcellulose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.