Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 880 Ft

Az üde uborka és a zöld tea illat kombinációja krémes érzéssel párositva 24 órás védelmet biztosít a hónalj bőrének, miközben egész nap friss és tiszta érzetet biztosít.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
kirabauer24

Korcsoport: < 18
2019. május 13.

Az illatát nem nagyon kedvelem, de a hatása megfelelő. Nem irritál, és nekem ennyi már tökéletesen meg is felel. Már csak annyival lehetne jobb, ha nem lenne benne alumínium.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 13.

ausmorzs

2019. április 28.

Különösen szeretem az illatát. Nem tapasztaltam, hogy foltot hagyott volna a ruháimon, de sajnos a nagy melegben nem gátolja meg teljesen az izzadást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

csmelitta

2019. március 24.

Nagyon régóta használom, jól bevált. Imádom az illatát, kellően véd az izzadás ellen is. Az egyetlen kis baj vele, hogy néha hajlamos befogni a ruhákat, de ennek ellenére is 5 csillagot kap. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

dorakrem

2019. január 26.

Egyik kedvenc illatom , kellemes, bár nyáron kicsit erősebb izzadásgátlót is elviselnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

ziza27

2019. január 25.

Nagyon szeretem ezt a frissítő uborka-aloe vera illatot, nekem teljes mértékben bevált, télen-nyáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

gynono

2018. július 23.

Nagyon szeretem. Üde illata van, krémes, nem irritáló a bőrre felkenve, nyomot sem hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

BeesWorld

2018. július 6.

Rengeteg deot próbáltam, sajna csak ez válik be. Finom illat, szuper hatás. Kár, h aluminiummentesbe egyről sem mondhatom el, hogy hatott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Dana1983

2018. június 29.

A hatása jó, az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

A hatása jó, az illata isteni!

An90

2018. június 21.

Ajándékba kaptam 2 éve kb., azóta ezt használom. Finom, üdítő illata van, mely nem erős vagy tolakodó, így parfüm mellett is nyugodtan használható. Előtte golyós Adidast használtam, ezt jobban szeretem. Szépen kenhető, vékony rétegben is felvihető, így nem lesz fehér tőle a hónalj és nem áll össze csomókba.Tökéletesen teszi a dolgát és ár-érték arányban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Stella1993

2018. június 13.

Magas intenzitású intervallumos kardiót végzek, aki tudja mi az, az tudja azt is, hogy milyen hatalmas mennyiségű izzadással jár együtt. Ebben a meleg időben, edzésnapokon számomra ez a tökéletes izzadásgátló. Nyilván egy órás edzés után nem maradok száraz hónaljban, csodát ne várjon senki, de csak minimális a verejtékezés és üde, friss illatot érzek magamon (ismétlem, egy órás edzés után!!!!!). Amúgy mindennapi használatra is teljesen jól beválik, 12-14 óráig minimum megvéd a szagoktól, bár munkában jobban szeretem a rózsaszín társát használni, az kicsit nagyobb összhangban van a parfümömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2