Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dory008, Módosítva: 2013. május 24.

Kategória:   Hajápolók

Hajon hagyható kondícionáló spray károsodott hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jakobs

2019. november 30.

Én csakis az illata miatt használom ,mert hatása nem kimagasló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Én csakis az illata miatt használom ,mert hatása nem kimagasló.

Jutkosz

2018. november 15.

Szuper az illata és a hatása is! Nagyon hosszú, dús, gubancosodó hajam van, nálam ez a termék alapfelszereltség. Félszáraz hajra fújom jó bőven, sokat segít a gubancokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. július 8.

Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve!!!! A zsírosodó tövű de száraz végű, kócolódó hajamat tökéletesen rendbe teszi. Az illata is szuper. Már a polcon van a következő flakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 8.

domcsismiracle

2017. október 28.

Nem volt még olyan Dove termék, ami ne vált volna be nálam, úgy tűnik örök hűséget fogadtam. Syoss permetet használtam korábban, az azóta is ott pihen a polcomon, hiszen egy barátnőm ajánlotta ezt. Tényleg nagyon finom illata van, könnyen kezelhető és fényesebb lesz tőle a hajam, valahogy az esése is sokkal szebb és puhább a hajam. Mellé szintén Dove sampont és balzsamot használok, tök jó így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Hencs

2017. március 23.

Egy éve használom és most fog elfogyni egy héten belül. Meg voltam vele elégedve, újra is veszem. :)

IMÁDOM!! Nővérkémét próbáltam ki először. Az illata nagyon fincsi ami a hajban marad viszonylag sokáig, a hatásáról nem is beszélve. Puha tapintású haj pillanatok alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

katicatorkoly

2017. január 17.

Isteni az illata, korábban egy pantene hajápolót használtam, de mivel problémásabb volt a beszerzése vettem meg ezt, de nagyon bevállt, nem okozott csalódást, bár kicsit drágább, mint az előző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Sugicka

2017. január 14.

Imádom! csodát tesz a hajammal, a brutálisan kócolódó hajamat rendbeszedi, selymes lesz és puha, de nem tartás nélküli.
Csodás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Csodás illata van.

NikolettSz

2017. január 11.

Miközben borzasztó samponokat sikerült beszereznem egymás után, ez a permet helyrerakta a hajamat. Selymes lett, fényes és könnyen kezelhető. Igaz drágább mint a többi hajápoló, de sokkal jobb is :)
Dove sampon- balzsamokat is kipróbálnám de szerintem azért azoknak már tényleg irreális az ára .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Burya

2016. november 25.

Az én száraz hajammal csodát ugyan nem tett (de őszintén, szerintem azzal semmi sem tudna...), de szép fényes lesz tőle, könnyű kifésülni és nagyon kellemes, nem túl erős tisztaságillata van. Ez külön jó pont neki, mert találkoztam már olyan kifésülő balzsammal is, aminek olyan erős illata volt, hogy napokig nem tudtam tőle szabadulni, kifejezetten zavaró volt, arról nem is beszélve, hogy parfümöt például alkalmakkor sem tudtam mellette használni. Összességében véve amire kellett, arra 100%-osan megfelel, már két éve ezt használom és még mindig hatásos, nem szokott hozzá a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Erina

2016. május 30.

Nagyszerű termék,kiváló hatással, és még az ára is jó :) Na meg persze nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone