Dove

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fnori04, Módosítva: 2015. március 6.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

Hajon hagyható kondicionáló spray

Ez a könnyű kifésülést segitő hajsimító spray használható közvetlenül hajmosás után nedves hajon vagy száraz hajon két hajmosás között. Használata után haja azonnal ápolttá és selymesen simává válik.

Moony

2018. március 8.

Én hajamnak évközben sok, mivel se a kifésüléssel, se szárazsággal nem küzdök, így jobbára csak nyáron szoktam használni, akkor tökéletes a nap által kiszívott hajra. . Illatát nagyon szeretem, ezért sokszor használom csak hajparfümként. Selymes cicahajat csinál :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

mse02

2016. december 22.

Ahhh, imádom... az illatát is, nagyon bevált!
Olyan szépen siklik a fésű a hajamban mint az álom.
Már többször is újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Ahhh, imádom... az illatát is, nagyon bevált!
Olyan szépen siklik a fésű a hajamban mint az álom.
Már többször is újra vásároltam.

Negro

2016. május 11.

Nekem nagyon bevált. Mikor először fújtam a száraz hajamra megdöbbentem olyan puha és selymes lett tőle. És a gubancokat is kisimította szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

NeversaynotoPanda

2016. április 22.

Anyosomnal hasznalom mikor ott alszunk, valami isteni az illata.:) Enis be akarok szerezni egyet. A hajat szokasosan apolja mint a tobbi ilyen spray.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 22.

czandrea

Korcsoport: >54
2016. január 31.

Mikor először használtam törülköző nedves hajra, hajformázás előtt, akkor nagy csalódás volt. Nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam. Egy ideig állt csak a polcon, majd száraz hajra használta, először a tenyerembe, majd onnan a hajra kenve. Így biztos csak a kellő mennyiség kerül fel a hajra. Így már jó a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 31.

0bikbik0

2015. december 20.

Szeretem ez a spray-t. Mivel nem szükséges kimosni, ezért könnyű használni. A hatása is jó, megszünteti a hajmosás utáni hajszárazságot, javít a töredezett hajvégeimen. A 'hagyományos" hajolajokhoz képest nem zsírosít, nem nehezíti el a hajamat. Az összetevői sajnos nem túl szépek, de a hatása nekem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 20.

missy89

2015. augusztus 6.

Csodaszernek azért nem nevezném, de puhává, selymessé teszi a hajat. Ezenkívül jó az illata, és nem zsírosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

hamcsi

2015. augusztus 4.

Eddigi legjobb hajspraym!! Probaltam mar Gliss Kurtol Panteneig mindent, de egyszer mondták, hogy probaljam ki a dove hair termekeket. Kb 8 évig volt szoke a hajam, es minden nap vasaltam tehat nem kicsit latszik viszont ez a spray (valoszinuleg az olaj miatt) csodasan apolja. Olajjal kombinalva hasznalom és így csodaszép tükörfényes a hajam. Csak dicsérni tudom ezt a terméket (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Trehalose, Glycerin