Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: cica01, az összetevőket feltöltötte: vivus23, Módosítva: 2012. október 28.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Károsodott, vagy károsodát jeleit mutató hajra. A termék fibre active technológiát tartalmaz, mely belülről építi újra a hajszálak szerkezetét és segít megóvni a további károsodástól. A haj újjászületik, bársonyosan puhává és selymessé válik.

Virdzsusz89

2017. október 2.

A fésülködés kifésülő spray nélkül számomra elképzelhetetlen. Hogy kevésbé károsodik-e a hajam ettől, azt nem állítanám, de hogy kezelhetőbb tőle, az biztos. Próbáltam már többféle márkát is, de ez az ami a leginkább megfogott, valószínűleg az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Sugicka

2016. december 3.

Imádom. Bár csodát ez sem művel, de a célnak megfelel. Puhítja a hajam, talán kicsit fényesíti is, nem nehezíti el, könnyebb mosás után kifésülni és nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Burya

2016. március 15.

Már a sokadik tubussal használom, nekem ez vált be a legjobban. Nagyjából tízéves keresgélést zártam le vele, nagyon elégedett vagyok! :) A hajam eleve hajlamos a gubancolódásra, vizesen szinte lehetetlen kifésülni, de ezzel szépen szalad benne a hajkefe, és puha marad száradás után is. Az illata pedig... nem is tudom, leginkább úgy tudnám leírni, hogy "tisztaságillat". Ezt különösen szeretem benne, hogy nem nagyon parfümös és tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

szaboanita1991

2015. december 7.

Már a második flakonnal fújom el és még mindig nagyon szeretem. Nálam plusz pont jár a szórófejért, amit kifejezetten kedvelek, ugyanis nagyon jól oszlatja el a szert a hajon, és nekem pont elég is, nem visz fel túl sokat, de túl keveset nem egy fújásra. A kiürült flakont megtartottam, más hajápoló folyadék került bele :))
Nedves hajon hajmosás után mindig fújok egy keveset, így nem tépi a fésű a hajamat. Ha pedig napközben összekócolódik a hajam akkor szárazon is fújok rá, így könnyebben ki tudom bontani a gubancot.
Az illatát én is nagyon szeretem, azért külön plusz pontot érdemel :)
Extra hosszú és extra dús hajam van, majdnem minden másnap használom és még ígyis hónapokig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Az illatát én is nagyon szeretem, azért külön plusz pontot érdemel :)

kovacsrekaa

2015. október 1.

Pozitív csalódás nekem ez a kis cucc. Itteni velemenyek hatasara vettem meg, Gliss kurt szerettem volna venni, de ugy voltam vele hozom ezt. :)
Finom illatu, jol kifesulheto tole a hajam. Egesz puha, parom egesz este simogatta a hajam, azt mondta olyan jo a tapintasa :) A mar kiszalkasodo hajam nem szurja a hatam :) Nem nehezitette el a hajam. Ami nagy szo ezeknel a kimosast nem igenylo cuccoknal :)

update: elejen imadtam, de sajnos ossze tapad tole a hajam. Csunya es alig tudom kifesulni, ami pedig hajtepeshez vezet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

romdia

2015. augusztus 30.

Szeretem az illatát és szerintem valamennyire használ is:)de még tesztelem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Szeretem az illatát és szerintem valamennyire használ is:)de még tesztelem:)

Bridddzs

2015. augusztus 7.

Tesóm használja, neki nagyon bevált. Puha és selymes lesz tőle a haja, elmondása szerint. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

citronella

2015. január 19.

Szerintem nagyon jó illata van,és puha is lesz a hajam,bár mindig használok balzsamot vagy pakolást,így nem tudom,hogy anélkül milyen lenne a hatása. De már több flakonnal elhasználtam belőle,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

missy89

2015. január 1.

Igazából semmi extra, elfújkálom majd vizes és száraz hajon is, kicsit talán selymesebb és könnyebben fésülhető tőle a hajam.
Az illata engem valami gyógyszerre emlékeztet, nem túl kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Az illata engem valami gyógyszerre emlékeztet, nem túl kellemes.

Cicmic

2014. november 26.

Az illata nálam tuti 5 csillag, ez nem kérdés :) Én leginkább akkor fújkálom, ha mondjuk főzés után kajaszagú lesz a hajam :D Eddig csak száraz-tapasztalatom van, hát így nekem annyira nem selymesíti a hajam (mondjuk alapból is selymes :P), de ez az illat mindenért kárpótol ^.^
Majd letesztelem azért nedves hajon is, addig maradjon 4*

Update: Nedves hajra fújva tökéletes, nem lesz tapadós! :) Megkapja az 5öst. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Majd letesztelem azért nedves hajon is, addig maradjon 4*

Update: Nedves hajra fújva tökéletes, nem lesz tapadós! :) Megkapja az 5öst. :P

Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Butylene Glycol

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.