Dove

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abbraccio, Módosítva: 2014. április 11.

Kategória:   Fürdőtermékek

Zöld teát és tejsavat tartalmazó formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja az intim testrészeket, segít fenntartani a nyálkahártya természetes savas pH-ját. Kellemes, friss érzést nyújt.

Bőrgyógyászatilag és nőgyógyászatilag tesztelt.

sziszoka

2019. április 8.

Frissítő a használata,de érzékenyebb napokon bizony csípett.Sajnos emiatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

VargaKata15

2017. november 14.

Sajnos mar nem pumpas, de ami ennel is jobban zavar az a borzaszto eros illata, ami egy ilyen termeknel teljesen indokolatlan... a kek valtozatahoz kepest ez csalodas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

zitam

2017. július 31.

Sajnos ez pénzkidobás volt számomra. Kiiritalt, csípett ki kellett dobnom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Sajnos ez pénzkidobás volt számomra. Kiiritalt, csípett ki kellett dobnom :(

Nokedlee

2017. június 14.

Kellemes az illata, kimondottan frissítő. Engem nem szárít,nem irritál. Sajnálattal olvasom, hogy sokan pórul jártak vele. Én elég érzékeny vagyok odalent, de hál istennek nekem ez nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Duende

2017. június 2.

Nekem tusfürdő szárított ki, amit ez a mosakodó tett helyre, emiatt meglepettem olvastam azt, hogy másiknál irritációt okozott. Ez is azt mutatja, hogy mennyire sokfélék vagyunk.
Tetszik az illata és a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Tetszik az illata és a kiszerelése.

esztikhlm

2017. január 25.

Nekem egyszerűen nem nyújtja az elvárt 'tisztaság érzetet', nem tudom mi az oka, pedig olyan jó kis kiszerelése van, tuti, hogy az utódját ebbe a flakonba fogom tölteni. Sajnálom, hogy nem vált be, marad a jól megszokott lila Nivea .. 2 csillagot az illata, és a kiszerelése miatt kapja, egyébként nekem irritációt nem okozott, de nem fogom újravenni, az biztos..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Bonjourbeauty

2017. január 15.

Nem tudom ezt hogy gondolják... Valami katasztrófa. Borzasztóan csíp, engem is teljesen kikezdett, 3-4 nap kellett mire rendbe jöttem utána. :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Angyalkaja

2017. január 5.

Féláron vettem, próba szerencse alapon, jó döntés volt, de ez se tud többet, mint pl a Nivea, vagy akár egy olcsóbb fajta, szerencsére nekem nem irritál, szeretem az illatát, bár alulra nem tudom miért ilyen fontos ez, nem ettől leszek friss. És imádom, hogy pumpás, egy kézzel is tudok nyomni, és nem ömlik a kezembe túl sok mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

zsofia93

2016. november 12.

Hat ez valami borzalmas...kb 3-4szer hasznaltam, de teljesen kikezdett ott alul...mire rajottem, hogy ettol van, addigra mar keso volt...egyebkent illata nem rossz, csomagolasa is rendben van, de ez nem karpotolja, amit tett velem 😑😣

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 12.

dudas.betti

2016. szeptember 15.

Borzasztóan csíp...sajnos nálam a kukában végezte elég hamar...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Borzasztóan csíp...sajnos nálam a kukában végezte elég hamar...

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Potassium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Zöld)