Dove

Ár:   869 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 22.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem, 0% alkohol

A virágos illatú Dove Invisible Care Floral Touch izzadásgátlót 100 színen tesztelték, így bátran felveheted a színes ruháidat, anélkül, hogy az izzadásgátló okozta, látható fehér foltok miatt kellene aggódnod.

lilaszilva

2019. november 18.

Számomra meglepő, hogy ilyen sok csillagot kapott eddig. Az illata nekem nem jön be, fojtós, mikor kifújom. Az izzadásgátló hatása sem bír ki néhány óránál többet. Foltot tényleg nem hagy, de engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Reniiii

2019. július 2.

Nagyon meglepődtem, nem egy ember írta hogy ez a spray nem hagy foltot a ruhákon. Hát sajnos le kell húznom az értékelést. A fehér pólóm sarga színű lett a fekete meg fehér. Nem vagyok pedig izzadós fajta. Amúgy alapjáraton nem lenne rossz termék. Az illata finom púderes mint a többi dove termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

netti1990

2019. június 22.

Nagyon megszerettem a Dove dezodorokat ☺ Finom,virágos-púderes illata van ☺ Maximálisan elègedett vagyok vele 😊 Tartóssága szuper.Nem irritálja a hónaljbőrömet.Nem hagy nyomot a ruhán.5* 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

csemezb

2019. június 11.

Kíváncsi voltam, hogy meg tudom-e szokni, vagy minden használatkor rám tör egy fulladás roham :D A válasz, nem tudtam megszokni, minden alkalommal olyan fújtó szaga volt, hogy kishíján megfulladtam tőle. Nem volt rossz, alapvetően kellemes, szolid illata van, de sajnos semmi extrát nem csinál. 48 óra?! Sajnos kizárt, aki emiatt venné csak meg, ne tegye. Az árát kicsit sokallom, de néha egy-egy akció keretében egész normális áron lehet beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Szanszi

2019. június 3.

Nagyon finom illata van, de tök véletlenül vettem meg mert a powder softot akartam de mellényúltam.
Mikor kifújom akkor jön a köhögőroham mert annyira fullasztó... ezt a másiknál nem tapasztaltam. Izzadásgátló hatása nem tart ki egész nap egyik Dove dezodornak sem de azért szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Szandi1199

2019. május 28.

Kellemes az illata, nekem megfelelő az izzadásgátlása és a tartóssága is, bár én nem vagyok túl izzadékony.Nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

CibiBea14

2019. május 11.

Hatékonysága mint a többi dove dezodoré, viszont nagyon finom púderes virág illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

asdf27

2019. március 28.

Imádjuk az illatát, ha megizzad az ember, akkor is kellemes marad az illata,izzadásgátlásban viszont nem 100%.
a Nivea-hoz képest jobb és kevésbé foltosítja a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

a Nivea-hoz képest jobb és kevésbé foltosítja a ruhákat.

Vala111

2019. január 21.

Elszőzör is hosszú hatást ígér, 48 órát! :) Na jó ezt nem vártam el, csak azt amit a többi Dove is tud. Többször próbálkoztam, mindíg ugyanaz történt. 2-3 óra után elkzdtem izzadni, és mint dezodor se bírta ki a 8-9 órát.
Hacsak nincs dolgom egész nap, nem szeretek extra izzadásgátlóval is tömni a táskmat, ezért elvárom hogy legalább azt az időt kibírja amíg dolgozok, nem többet. Ezek után viszont az se biztos hogy elhasználom. Ez az első Dove dezodor aminek nem tetszik az illata se, öblítőnek jobban el tudnám képzelni, de ezért nem vonok le, mert ez csak ízlés kérdése. A többiért viszont igen. Csak azért kap 3-ast, mert tényleg nem látszik meg a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Rekaa24

2018. december 29.

Nagyon szeretem az illatát. Elég tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Nagyon szeretem az illatát. Elég tartós.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.