Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2011. augusztus 27.

Kategória:   Dezodorok

Jelizz

2018. december 16.

kellemes az illata es nem olyan rossz, de a Nivea golyos dezodorjait jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

pomme

2017. november 22.

Nekem nem ezzel a dizájnnal van meg, de azt hiszem ez az egyetlen 'nemhagyfehérfoltot' Dove. Mivel itt külföldiában nem fogalmazzák csak a kék, gyöngyvirágos WC-illatosító szagú Rexonát (ami szintén nem hagy fehér foltot), én meg a rózsaszínt szeretem, gondoltam váltok. Szagra eggyel jobb, mint a kék Rexona, de azért messze áll a kellemestől, a hatása meg ugyancsak maximum 2 csillag. Gyakorlatilag minden pisilés és/vagy sminkigazításkor kennem kellett ebből is újra suttyomban, mert egyszerűen nem hat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Underbelly

2016. november 12.

Barátnőm ajánlotta, előtte sosem próbáltam még Dove dezodort. Az illata fogott meg, nagyon finom, kellemes. A ruháimat szerencsére nem fogja be, és hatásos is. Tutira újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

generalnagy

2016. október 1.

Vegyesek az érzelmeim. Kellemes az illata, az ára jó, a csomagolása nem rossz, viszont nagyon lassan szárad. Hatékonyságra elmegy, kicsit lehetne jobb is. Nálam elég hamar elfogyott, a többi deó valahogy tovább bírja. Újra megvettem, de a következő valami más lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

rb86

2016. július 21.

A "fújós" verzióról váltottam a golyósra. Nekem bevált, az illata szolid, hamar megszárad, és a hatékonyságára sem panaszkodom. A csomagolása is praktikus, elfér a kistáskámban is. Nyáron, nagy melegben többször kell használni egy nap, tehát nem csodaszer, de jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

hollieme

2016. március 2.

nekem hatékonyságra bevált, elég egy nap egyszer használni. az illata viszont egyáltalán nem tetszik, számomra túl erős, irritáló. a száradása is elég lassú, így ha felveszem a ruhát egyből rákenődik, és bár nem fogja meg, de így nem sok értelme van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

bogyoesbabocaa

2016. február 26.

Hatékony deót kerestem....hát ez Minden csak nem az. Engem.jobban megvisel egy egy nap és reménykedve vásároltam, de már nap közepén bûzlöttem az elviselhetetlen illatától, amitôl szinte a fejem is megfájdult. Fokozta az izzadásomat is. Nagyon nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

kisenikoke

2016. január 31.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Imádom a Dove termékeket és ez sem okozott csalódást.
Kellemes illat (nem tolakodó) és hatékony. Valóban nem fogta be a ruháimat.
Biztosan újrafogom venni.
Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Kellemes illat (nem tolakodó) és hatékony. Valóban nem fogta be a ruháimat.
Biztosan újrafogom venni.
Bátran ajánlom!

jampiangel

2015. december 30.

Update: hatástalanná vált nálam, az illata is megváltozott a bőrömön amit már nem tudtam elviselni igy lecseréltem egy rexona-ra :)

Abszolút meg vagyok vele elégedve, az illatát imádom, a hatása pedig normálnak mondható. Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, mostanában mindenütt ugyanannyiért látom a nagy márkák dezodorait és nem mondható túl barátinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

baba_girl_16

2015. május 12.

Szeretem ezt a deót, kellemes az illata, de nem túl erős, így nem keveredik a parfümmel. Jól végzi a dolgát is egy átlagos napon, mondjuk egy-egy melegebb napot már nem bír. A ruhán viszont tényleg nem hagy nekem foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1