Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Gigi81, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

A Dove Invisible Dry dezodorok szabadalmaztatott izzadásgátló összetevői hatékony védelmet jelentenek nemcsak az izzadás ellen, hanem a fekete ruhákon maradó bosszantó fehér foltok ellen is. Üde illatukkal is a magabiztos fellépést szolgálják.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

SPetrus94

2019. szeptember 2.

Nálam a Dove kék, fújós verzió a top befutó, de gondoltam kipróbálok egy "zöldebb" verziót, így választottam ezt a stiftet.
Hát, nem jött be. Felkenés után abszolút kellemes illatú volt, azonban nap közepére már egyáltalán nem éreztem tőle frissnek magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

ursuska

2019. augusztus 12.

Bár a fenti leírásban látom, hogy a fekete ruhára ígéri a folttalanságot, én elvártam volna, hogy nem teszi tönkre a fehér ruháimat, ugyanis foltot hagy, méghozzá olyat, ami a mosás és a fehérítő sem visz ki. Sajnos nálam emiatt abszolút pénzkidobás és csalódás, pedig a márka hidratálós koncepciója miatt váltottam erre a termékre és (és konkrétan amiatt mert az ígérte folttalan leszek, mert ezt is sikerült egy kör kidobott fehér ruhával még ezelőtt a deo előtt "megtanulni", de úgy látszik, ez nem garancia)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Alex0920

2019. január 20.

Ez még mindig nem a csoda termék, ami segítene rajtam, így mindenképp tesztelek tovább. Az illata teljesen jó, megszokott Dove illat. Személy szerint én azt vettem észre, hogy egy idő után hozzászokom a legtöbb izzadásgátlóhoz és ha szüneteltetem kicsit a használatukat, akkor újra felkenve, jobban teljesítenek. Így ezt a terméket is felváltva használtam több másikkal, mire végre elfogyott. Hosszú távon biztosan nem segít, a sötét és színes ruháimat simán megfogja, még ha hagyom is száradni, szóval nem ő az igazi... Egy 100 színen tesztelt terméktől az ember lánya azért többet vár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

wifee

2018. szeptember 30.

Az lehet hogy 100 színen tesztelték, de a fekete nem volt köztük abban biztos vagyok. A fekete ruhákon egyértelműen és mindig foltot hagy, nálam ez nagyon fontos szempont mivel a legtöbb ruhadarabom fekete. Izzadásgátló hatása nagyjából olyan mint a többi dezodornak, az illata számomra semleges. A foltok miatt nálam kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

sztinke

2018. május 15.

Olyan felemás a véleményem róla. Az illatát nagyon szeretem, a fújós verzióját használtam már korábban, teljesen elégedetten.
Tényleg nem hagy foltot ruhán, bár én eleve szoktam hagyni egy kis száradási időt minden deonak öltözködés előtt.
A hatása viszont ennek valahogy nem az igazi. Mármint tök jól véd az izzadás ellen, de olyan érzés időnként, mintha annyira lezárná a bőröm a deo, hogy aláizzadnék (nem tudom hogy fogalmazzam meg érzékletesebben), így pedig elkezdek szagosodni is, hiába marad száraz a hónaljam. Talán a felkent mennyiséget kéne optimalizálnom... A lemosása sem egyszerű, nagyon ragaszkodó. Így ez a verzió csak közepes nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

vivko89

2018. február 22.

Kellemes illata van. Èn személy szerint imádom! Kb 6-7 hónapig szoktam használni,mikor már nem segít utána váltok másikra. Majd fél év után vissza váltok erre. Nagyon sok izzadásgátlót próbáltam màr de mindegyiktől büdös voltam. Ettől nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Linuxo

2018. február 14.

Sajnos több alkalommal is cserben hagyott, nem voltam vele elégedett az izzadásgátlás terén. Ezek után már nem is érdekelt, hogy foltot hagy-e ruhákon, ez mellékes szempont lett volna nálam. Egyedül az illata volt kiemelkedően jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

viktoriav

2018. február 1.

A "100 színen tesztelt" változatot szereztem be belőle, de amikor veszem fel a felsőt két oldalt mindig lesz egy-egy fehér folt, amit aztán hiába dörzsölök.. Így én feketéhez és sötétebb ruhadarabokhoz nem ajánlom, ami csalódás számomra, hiszen így hirdetik és éppen ezért esett erre a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

ancsika678

2018. január 24.

Nagyon kellemes illatú. Tényleg nyomtalan. De azért meg lehet izzasztani :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Nagyon kellemes illatú. Tényleg nyomtalan. De azért meg lehet izzasztani :D

eszterker

2017. november 1.

Sportoláshoz, stresszesebb napokhoz nem az igazi, de alapvetően rendben van.

Sportoláshoz, stresszesebb napokhoz nem az igazi, de alapvetően rendben van.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate