Dove

Ár:   729 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kendralinx, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Tusfürdők

Az elemek ereje által inspirálva, a teljeskörű tisztaság és frissesség érzését adja és segít védelmet nyújtani az irritáció ellen. Testre és arcra is alkalmas.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Katie

2021. február 22.

Jó illatú, nem szárít. Kicsit zavaró nekem az állaga, de egyébként teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

tpr

2020. július 26.

Tényleg nagyon sűrű, kicsit citromos beütésű, ami szerencsére még nem megy át "mosogatószer"-illatba, mint némely másik. Ez keveredik gyógynövényes-teás illattal, ami egész jó összhatást ad. A Hydration Balance-nál jobban éreztem a hidratáló hatást, de ennél is az átlag fölött van. Mivel a férfiasabb illatokat jobban szeretem, így nagy kedvenc nem lett, de kétségkívül jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 26.

Málni

2020. június 22.

"Ffi" tusfürdő, de inkább unisex. Friss, de mégis krémes, zsályás-teás, nyárra szerintem kiváló, amikor dög meleg van, jól frissít, de mégis kicsit töményebb mint a többi tusfürdő. Kicsit emlékeztet a Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme illatára. Akciósan vettem 560 Ft-ért, ennyiért megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

wildrose

2018. május 4.

Kellemes illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, nem szárít, de a tubusából nehéz kioperálni. A férjem nagyon szerette, jobbnak tartja a többi tusfürdőnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

zita.herkovics

2018. január 28.

Párom is szereti, stifttel együtt kapta tőlem. Illik hozzá. Nem tolakodó az illata, haját is ezzel mossa meg. Ár-érték arány is rendben van. Mint tudjuk, a férfi tusfürdő az 200 az 1-ben. Szóval sokáig elég is lesz neki. Puha lesz a bőre tőle, a stift is egészen hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

roddo

2017. szeptember 28.

Nemrég elhasználtam egy flakonnal, frissítő, kellemes az illata, de azért nem ájultam el tőle, a habzása a többi Dove tusfürdőhöz hasonlóan kiemelkedően jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Bettu

2017. szeptember 2.

Szerintem a Dove men+care-ek a legjobb férfi tusfürdők, ez az abszolút kedvencem. Megy az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Kendralinx

2017. augusztus 22.

nagyon kellemes nem túl erős illat én szeretme kicsit lányso a pasimon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

nagyon kellemes nem túl erős illat én szeretme kicsit lányso a pasimon

Antioxidánsok: Tocopherol