Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2020. április 9.

Kiszerelés:   200ml
Kategória:   Hajápolók

Tápláló argán olaj tartalmának köszönhetően simává, rugalmassá és egészséges tapintásúvá varázsolja haját. Az egyedülállóan könnyű és kisméretű Nutri-Oils formula gyorsan beszívódik a hajszálakba, és esszenciális tápanyagokkal tölti fel azokat, miközben javítja a hajszálak szerkezetét is. A tápláló olajok hatására a haj gyönyörűen simává, fényessé és energikussá válik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bippaa

2017. november 10.

Legkedvencebb kifésülő spraym. Eddig a legtöbbre allergiás voltam. De ez tökéletes, ráfújom és kigubancolódik a hajam. A leg összekuszálódott hajat is szépen szétszedi. Nagyon szeretem. Nem zsírosít, jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

sal

2016. május 14.

Törölköző száraz hajra szoktam használni és sokkal könyebben kifésülhető tőle a hajam. Nem zsírosít és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

matine91

2016. január 22.

Megvásároltam az egész termékcsaládot. Imádok benne mindent! Sajnos a hajam már megszokta, így nem igazán hozza a kívánt hatást, mint az elején. Emlékszem még, hogy amikor először használtam, a hajam olyan bársonyosan puha volt és fényes, hogy vagy ezerszer taperoltam a loboncom. :D
Bátran ajánlom mindenkinek, nem bánjátok meg!
Ez a spray pedig annyira megkönnyíti az egyébként is derékig érő hajam kifésülését, hogy már nem tűnik rémálomnak a hajkoronám helyrerázása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Bátran ajánlom mindenkinek, nem bánjátok meg!

Mackobunda

2015. november 16.

Szeretem, ha hosszan érezhető a hajmosásom eredménye... ennek az illatát mindig a következőig érzem magamon. Fejem tetejére csak 1 fújásnyit szoktam tenni távolról, mert nem szeretném elnehezíteni a hajtöveket se lezsírosítani, ugyan is ez egy olajos termék. Törülköző száraz hajon alkalmazom. Első ilyen Dove termékem volt ennek tartósabb és jobb bárminél az illata, viszont a a L'Oréal és a Schwarzkopf terméktől puhább a hajam...valahogy jobban szeretem azokat. Annyit esetleg még észrevételnek, hogy ezt használva sokkal gubancosabb volt a hajam napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Csilla91

2015. január 30.

Könnyen kifésülhető tőle a hajam és az illata is csodás. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Könnyen kifésülhető tőle a hajam és az illata is csodás. Imádom.

Bunnylove92

2014. december 6.

Nagyon szeretem. Vizes hajra fújva használom, majd úgy fésülöm ki, rá is fér a könnyítés, mert csak hajmosáskor fésülködök. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

MikesneBetti

2014. október 13.

Törölköző száraz hajra szoktam használni és fantasztikusan puhává és illatossá varázsolja a hajam. Ha nagyon nem megy a fésülködés, néha szárazon is fújok kicsit, úgy is tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Greetel

2014. szeptember 24.

Az ilyen típusú sprayket én mindig hajmosás után használom nedves hajra. Eddig csak Gliss Kurt használtam (többfélét is) és meg is feleltek az elvárásaimnak egyetlen hibával, hogy nem igazán tetszett az illatuk. A vélemények hatására megvásároltam a terméket. Az illata nagyon finom, de nekem sajnos nem segít annyit a kifésülhetőségen mint a korábban használt hasonló termékek. Jó, jó, de nem annyira, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Csokoládé

2014. augusztus 4.

A hajamat könnyen kifésülöm a segítségével ami jó...egyedül az a baja hogy zsíros lesz tőle a hajam,nem is kicsit!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

pottyos.zebra.97

2014. július 31.

Azt hittem, számomra teljesen hatástalan lesz a kategóriájában megtalálható termékekhez hasonlóan, de nem!
A termékcsalád balzsamját már egy ideje használtam (és ugyancsak imádom) egy ideje, utána gondoltam, hogy kipróbálom ezt is, ha jól emlékszem, a glamour napokon szereztem be. Isteni (noha nem túl tartós) az illata, és a második-harmadik használattól tényleg selymes hajat eredményez, könnyű kifésülhetőséggel és fénnyel. Ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Butylene Glycol