Dove

Ár:   990 Ft és 1630 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 18.

Ár:   990 Ft és 1630 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A tusfürdő gél elengedhetetlenül hozzátartozik a mindennapi higiéniához. Gyengéden, mégis kímélően tisztítja és hidratálja a bőrt a teljes testfelületen."

wildrose

2021. július 28.

Telt, meleg, kakaós illatú, krémes állagú tusfürdő, megfelelően habzik, jól tisztít és egyáltalán nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 28.

Dori1976

2021. június 1.

Imádom a Dove tusfürdőket, ez lesz a kivétel, nem tetszik az illata. Elajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 1.

alexandraaa

2021. május 22.

Sokan nem szeretik a csokis tusfürdő illatát, mert nagyon émelyítő. Ennek a tusfürdőnek az esetében is intenzív az illata, viszonyt én pont ezt az illatot kedvelem. Úgy vettem észre, hogy az illat hosszabb ideig megmarad használat után és bőröm is kevésbé száraz, mint ahogy az a korábbi, más márkájú tusfürdő esetében volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

ALettah

2021. április 18.

Szeretem a Dove tusfürdőket, eddig mindig elégedett voltam velük, ez az első, aminek sem az illata nem jön be (avas kakaóvaj?), sem a testápolómentességet nem hozza, mert picit szárít...ez nem jött össze, Dove.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Dothex

2021. április 13.

Nos. Új Dove használó vagyok, eddig óriás Nivea tusfurdo fan voltam. Viszont valami új illatra vágytam, mert már évek óta ugyanazokat cserelgettem, és nagyon szeretem az intenzív tusfurdo illatokat. Hát meg kell hogy mondjam, hogy a jelenleg használt két Dove tusi illata nagyon tartós, jóval tartósabb, mint a Nivea volt. Finom, krémes, egy problémám van, hogy nekem szárítja a bőrömet, korábban is ezért nem váltottam. A dove csomagolások nagyon tetszetosek. Ezekre külön dicséret jár. Valószínűleg most az összes dove tusit végig probalgatom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

spavanilly

2021. március 26.

Sajnos nekem nagyon nem jön be ez az illat... A tusfürdő erősen hajaz a Palmolive gourmet chocolate kiadására, csak jóval halványabb drapp színű és hígabb állagú.
Mivel imádom a kakaóvajas termékeket, beszereztem a deót és a testápolót is ebből a sorozatból- és egyértelműen ez a darab a leggyengébb láncszem.
El fogom használni, de biztos nem lesz kedvenc.
Tuti az én hülyeségem, de nekem az ilyen csoki, kávé.. típusú tusfürdők nem adnak elég tisztaságérzetet.
A sok jó vélemény miatt szereztem be ezt a szettet, de akkor még nem olvastam @lilaszilva véleményét.
Teljesen egyetértek. Ez egy illatkatyvasz, amely mellőz mindennemű harmóniát.
Valószínűleg folyékony szappanként fog hasznosulni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

El fogom használni, de biztos nem lesz kedvenc.
Teljesen egyetértek. Ez egy illatkatyvasz, amely mellőz mindennemű harmóniát.
Valószínűleg folyékony szappanként fog hasznosulni...

lilaszilva

2021. március 24.

Az itt olvasottak után elgondolkodtam, velem van a baj? :D Ez a legundorítóbb szagú tusfürdő, amit valaha használtam. Fura egyvelege a mély, kakaós és virágos illatoknak, de annyira nem passzol, hogy komolyan elgondolkodtam, hogy kidobom. Végül nem vitt rá a lélek, és miután elajándékozni nem volt merszem (kinek ízlik ez?..) most habfürdőként próbálkozom vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

style74

2021. január 23.

Nekem bogyós gyümölcsös kakaóvajas illata van, a winter ritual mellett ez a másik téli kedvencem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Naomi26

2021. január 1.

Karácsonyra kaptam.Mivel anyukám ajándéka (és ô 95%-ban eltalálja mit szeretek) kiváncsian tettem próbára.Finom krémes állagú ,nem folyik szét ,jól habzik. Az illata Kate Moss Vintage parfümjére emlékeztet úgyhogy azonnal kipróbáltam a deoját is 🙂.Biztosan fogok még venni .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

Cloudberry

2020. december 30.

Nagyon jókat alkot mostanában a Dove, még nyári rózsás-aloéssal is levettek a lábamról, hát még ezzel, az egész családot imádom (deó, tusi, testápoló). Jó az állaga, az illata fantasztikus, meg is marad egy ideig, akciósan teljesen rendben van az ára, a design is ötös. Remélem tartós darab marad a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak