Dove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. június 4.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Izzadásgátló aeroszol az aloe vera és a rózsavíz frissítő illatával teszi teljessé a nyarat. A gyengéd formula segít védeni az irritáció kialakulása ellen, miközben hidratálókrém tartalma ápolja a hónaljat. 48 órás izzadásgátló védelem.

zdoreebaba

2021. január 23.

Pár napja használom, de ez most nekem sem nyerte el a tetszésemet. Az illata kellemes édeskés aloe verás. Egy nyugodt, mozgásmentes, itthonülős, home office-os napra kielégítőnek bizonyult. Amint egy kicsit mozgalmasabb, sportolós napom volt pár órán belül elillant az illata és semmi dezodoráló képessége nincs. El fogom használni, de csak a pihentetőbb napokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

juditjanka

2020. október 15.

Annyira szép a kiszerelése, hogy csak bizakodni tudtam benne, de semmit nem váltott be ebből. Az illata kellemes, de kiemelkedően nem ragaszkodtam hozzá, így még ez sem húzta fel azt, hogy mennyire nem hat semmit a kellemetlen szagok vagy az izzadás ellen. Kb egy-két órát érződik az illata, utána még a ruháról is elillan sajnos. És nem 40 fokban teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Tbettus

2020. október 7.

Dobogós helyen áll az általam próbált LEGROSSZABB deók között. Amúgy évek óta csak Dove-os dezodorokat használok, néha teszek egy kis kitértőt más márkák irányába 1 flakon erejéig. Az illatával nincs bajom a hatásával annál inkább. Ez volt eddig a leggyengébb hatású Dove dezodorom ha kicsit aktívabb napom van akkor muszáj újra fújni. A legnagyobb problémám az az, hogy sajnos irritálja a hónaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

ALettah

2020. szeptember 24.

Hol van már az a minőség, ami a körtés Dove deonál még megvolt? Ez sem illatban, sem hatékonyságban nem közelíti. Egy átlagost alulról ütő púderes-virágos illat, sehol egy kis frisseség, amit az aloetől elvárnék, a meleggel pedig nem bírkózik meg, csak langyos időben és különösebb fizikai tevékenység nélkül lehet bevetni.
Szóra sem érdemes, nem hogy újravételre.
Legalább a ruháim nem kente össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Szóra sem érdemes, nem hogy újravételre.
Legalább a ruháim nem kente össze.

SchmitterBettina

2020. szeptember 22.

Utáltam, már a végén csak hétvégén használtam itthon. Büdös voltam tőle, jobban izzadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

jenny summerville

2020. július 9.

Kellemes, friss nyári illat, ami nem tolakodó és nem is túl édes. Sokáig érezni a bőrömön, és az izzadást ugyan nem gátolja, de legalább jó illatú az izzadt hónaljam. Jó választás annak aki szereti az üde, frissítő, enyhén virágos, kicsit púderes illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

barbarabalog

2020. július 8.

Nagyon jó!! Hatékony, jó illatú, nem kell újrafújkálni naponta többször, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Honeyhair

2020. július 3.

Ajándékba vettem, aztán addig fújkáltam "kipróbálás" címszóval, hogy végül megtartottam. Picit fullasztó felhőt képez, mint szinte mindegyik márkatársa, de az illata így nyárra nagyon is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 3.

cintialaura

2020. június 19.

Teszi a dolgát, és én nagyon szeretem az illatát, igazi frissítő nyári illat. (Nem szeretem a rózsaillatot és ez szerintem ez kevésbé kiszagolható benne, szerencsére. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Kamea

2020. június 5.

Érdekes ez az illatkérdés (is), hogy az illatvariációk kiből mit váltanak ki… Nagy reményekkel vásároltam meg a körtés társával egyetemben. Számomra az is, és ez is egy kimondottan mosóporos/öblítőillat, ami sajnos rajtam elég tartós. Előfordul az is, hogy irritálja a hónom alját, amikor befújom. Egy szó, mint száz: nem tudom magamon elviselni és gőzöm sincsen, hogyan fogom elhasználni. Valószínűleg el fogom ajándékozni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.