Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 21.

Kategória:   Dezodorok

Deo spray kókusz és jázmin virág illattal. 48 órás védelem, 0% alkohol.

ziza27

2021. január 3.

Nincs olyan jó, mint a kakaós, nem tart olyan sokáig az illata és hatásban is elmarad tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

lildiko

2020. november 17.

Hát kókuszos, úgyhogy fél másodpercet sem gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e. Sokáig kísérletezgettem különböző dezodorokkal, szerintem már mindent próbáltam - mindenmentes, alumíniumos, alumíniummentes, kétmillió forintos, olcsó, kristálydeo, férfi dezodor, tényleg mindent - és mivel semmi se volt nagyon wow egy idő után, visszatértem a gyökereimhez és hagytam magam elcsábulni, előtte szerintem utoljára 16 évesen használtam Dove dezodort. Egyáltalán nem bántam meg, mert nekem nagyon szuper a hatása is. Néha magában, néha a stift tesójára teszem (nem tudom miért, évekkel ezelőtt ez a mániám lett). Szerencsére így 24 éves koromra kinőttem a brutális izzadást, amin kb semmi sem segített, és így szuper. Még nagyon húzós napokon is csodásan működik mikor sokat kell rohangálnom-pakolnom melóban. Nem tudok rá rosszat mondani, működik az illata meg nekem ötszázezer csillag. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Agnes91P

2020. augusztus 15.

Az alumíniummentes verziót vettem. Impulzusvásárlás volt, dezodorokkal már nem kísérletezek, de oda vagyok a kókuszillatú dolgokért. Kifújáskor még csalódtam, mert a kókuszt még elnyomja a jázmin, amit viszont kifejezetten nem szeretek a termékekben, de pár perc után szelídül. Illetve dezodorálásban a Nivea 0%-osa szerintem jobb. Elhasználom, de nem biztos, hogy újraveszem, jobban szeretem az olyan dezodorokat, amik mellé parfümözhetek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

szucsnikky

2020. augusztus 12.

Imádom a Dove dezodorokat, és általánosságban a kókuszos termékeket is, ez viszont nagyon nem jött át nekem. Folyton izzadtságszagúnak érzem magam, ha épp ezt az illatút használtam, kb használat után már fél órával is, mikor még kb teljesen esélytelen, hogy megizzadtam volna bármiben is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

buzavirag

2020. június 15.

Én a kókusz illatát nem érzem rajta, nekem krémes illata van. Eddig hatásosnak bizonyult, a nap végén még érzem az illatát. Nem viszketek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Monaliza2121

2020. május 15.

Illata édes kókuszos. Izzadást gátolja. 48.órát kibirja-e? Szerintem nem, ez erős túlzás mindegyik dezodoron :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 15.

hadri

2020. január 14.

A kedvenc dezodorom. Imádom az illatát, alumíniumsó és alkohol mentes. A hatásával is maximálisan elégedett vagyok, már nagyon sokszor újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

AnnaDKovacs

2019. szeptember 7.

Az illata miatt vettem meg, és jól tettem, mert nagyon kellemes a kókusz illata, nem túl erős, de nem is érezhetetlen, pont jó. Az illata számomra nem érezhető 2 óra múlva, de lehet csak amiatt, mert megszokom. Púderes érzést kelt a felvitel után. Szivesen újravenném, de lehet tovàbbi illatokkal kísérletezek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Panni21

2019. június 9.

Mennyei illata van és hatékony. Legközelebb is ezt fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Mennyei illata van és hatékony. Legközelebb is ezt fogom venni.

LevenduLa13

2019. június 9.

Rendszeresen Dove deo-t használok, szeretem kipróbálni az új illatokat, így történt ezzel az illattal is! Számomra nagyon kellemes az illata és tartós is, most ez a kedvenc. Kellemes, púderes érzést hagy a bőrömön. Hozza, amit elvárok tőle, kíváncsi leszek, hogy a nagy melegekben is elég lesz-e?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.