Dove

Ár:   990 Ft és 1630 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 18.

Ár:   990 Ft és 1630 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

"A revitalizáló tusfürdő gél elengedhetetlenül hozzátartozik a mindennapi higiéniához. Gyengéden, mégis kímélően tisztítja és hidratálja a bőrt a teljes testfelületen."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Demonshadow

2021. október 4.

Nagyon szeretem az illatát, még a nagy flakon végén se untam meg. Az állaga, felhabzása szokás szerint tökéletes, viszont, egy előbbi hozzászólóhoz hasonlóan, én is úgy vettem észre, mintha mostanában szárazabb lenne a bőröm. Eddig a testápolóra gyanakodtam, de lehet, másban kell keresni a hibát... Előfordul, hogy még visszatérek hozzá, de ahogy ismerem magam, össze-vissza váltogatom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

Puszedli83

2021. március 22.

Még karácsonyra kaptam testápolóval együtt. Hát őszintén szólva kicsit többet vártam tőle. Az állaga szokásos, mint más Dove tusfürdőnek, jól habzik. De nekem az illata nem igazán jött be. A bőrömet is szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. február 19.

Nekem bejön az illata, kellemes, nem túl hivalkodó, zuhanyzás után is érezni. Krémes, jól habzik, nem száríja a bőrömet. Ár-érték arányban szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 19.

Mercury91

2021. február 16.

Megőrülök, annyira rossz. Annyiszor kapok Dove tusfürdőt+testápoló kombót ajándékba, bár a közelebbi ismerőseim tudják, hogy nem szabad nekem megvenni. Ez sem volt más. Kicsapta, kiszárította a bőrömet, mint az összes többi, mert mindegyiknek adok 1 esélyt, aztán mindig megbánom. Száraz, hámló foltokat okozott eddig mind.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Katka0716

2021. január 28.

Illata miatt vettem meg, zuhanyzás után nekem még jobban tetszik. Kellemes az állaga, jól habzik, takarékosan lehet vele fürdeni. Arról, hogy szárítja e a bőröm nem nagyon tudok mit mondani, mert télen bármivel fürdök mindig szárazabb, általában testápolóznom kell. Irritációt nem okoz, erősebb kiszáradást még nem érzékeltem, sőt eddig még egész jó fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

trixie

2020. december 28.

Nekem sajnos nagyon nem jött be. Illatát meguntam hamar, illetve a krémes dove deóját egyáltalán meg se moccantotta a hónaljamnál. Így párom tusfürdőjével kellett ott kombinálnom... Sajnos így meg háttérben az a érzésem volt, hogy nem tud mindent jól letakarítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

mSzandika

2020. december 3.

Korea imádatom miatt nem volt kérdés, hogy kipróbálom a tusfürdőt, állagra szokásos dove minőség, nem szárít, sűrűsége is megfelelő. Illata egyenesen borzalmas, tömény műanyag illat, viszont később a bőrön egész finom lesz az illata zuhanyozás után. Összeségében többet vártam tőle és csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

mmartina97

2020. június 26.

Az illata tetszik,de borzasztóan szárítja a bőröm :(
Nagy csalódás sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Az illata tetszik,de borzasztóan szárítja a bőröm :(
Nagy csalódás sajnos

Nymphea

2020. május 23.

Nekem bevált. Hozza a megszokott magas minőséget, amit az eddig próbált Dove tusik mindegyike. Én is az illata miatt vettem meg, pont olyan kis krémes és picit fanyar illatnak találtam, ami így tavasszal tökéletes. Nekem nagyon kellemes élmény vele a fürdés, körbelengi az egész fürdőszobát, nekem nem szárítja a bőrömet és nagyon sokáig érződik az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Ophelia

2020. május 23.

Az illata miatt vettem meg, az nagyon finom, bár fürdés után nagyon hamar elillan. Krémes állag ide vagy oda, a bőrömet nagyon kiszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.