Dove

Ár:   990 Ft és 1630 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 18.

Ár:   990 Ft és 1630 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

"A revitalizáló tusfürdő gél elengedhetetlenül hozzátartozik a mindennapi higiéniához. Gyengéden, mégis kímélően tisztítja és hidratálja a bőrt a teljes testfelületen."

mmartina97

2020. június 26.

Az illata tetszik,de borzasztóan szárítja a bőröm :(
Nagy csalódás sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Az illata tetszik,de borzasztóan szárítja a bőröm :(
Nagy csalódás sajnos

Nymphea

2020. május 23.

Nekem bevált. Hozza a megszokott magas minőséget, amit az eddig próbált Dove tusik mindegyike. Én is az illata miatt vettem meg, pont olyan kis krémes és picit fanyar illatnak találtam, ami így tavasszal tökéletes. Nekem nagyon kellemes élmény vele a fürdés, körbelengi az egész fürdőszobát, nekem nem szárítja a bőrömet és nagyon sokáig érződik az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Ophelia

2020. május 23.

Az illata miatt vettem meg, az nagyon finom, bár fürdés után nagyon hamar elillan. Krémes állag ide vagy oda, a bőrömet nagyon kiszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.