Dove

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: adelehh, az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Hajápolók

Helyrehozza a a töredezett, száraz hajat és könnyű kifésülést biztosít.

neelcus

2018. február 27.

A boltban nem néztem meg, mik az összetevői. Itthon pár alkalommal használtam (nem minden hajmosás után) és azt vettem észre, hogy használat után borzalmas pattanások jelentek meg a nyakamon és az arcomon a hajam környékén. Most látván a szilikonokat, elszomorodtam. Szerintem a kukában végzi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

ftmea13

2016. június 28.

Mindennapi termékem lett, mert a göndör hajamat sajnos e nélkül nem tudnám kifésülni. Nem szárítja, nem ragad tőle a hajam, illatát pedig imádom. Nagyon sokszor újra vettem már, de tipikus életmentő termék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Butylene Glycol