Dove

Ár:   795 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2017. március 27.

Kategória:   Hajápolók

Kifésülést segítő hajformázó spray. Nedves és száraz hajon is alkalmazható. Azonnali hatás: kifésülhetőség és rugalmasság.Argán olajat tartalmazó olajokkal. Nem nehezíti el a hajat, nem kell kiöblíteni. Száraz, szálkás hajra.

Hester

2017. július 19.

Azért vettem, mert a vizes hajam kifésüléséhez elengedhetetlen valamilyen promt megoldás. Sokáig nem becsületem nagyra, de amióta véletlenül 10 centi helyett 25-öt varázsolt el a hajamból a fodrász, (és kénytelen vagyok beszárítani a hajam minden mosáskor) azóta reménykedek, hogy sosem fogy el, vagy legalábbis nem akkor, amikor már a kifutó termék címkét is leakasztják róla. Igazából a rövidebb hajamnál már nem is használtam, mert épp az utolsó 20 centi gubancolódott össze mindig, amivel már nincs bajom, de egyik reggel véletlenül újra előkerült, és imába is foglaltam a nevét.... nem szárad ki a hajam szárítás után, tapintásra friss, selymes. Nem zsírosít, nincs semmilyen kellemetlen utóhatás a hajon. Nálam bevált és nagyon jókor jött, hogy "felfedeztem". A remek időzítés miatt nálam max. pontot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

marryjane

2017. április 7.

Reggeli kócos hajamra vettem. Finomabb a permete, mint a Gliss Kurnak. Jó az illata. Az olajos hatást nem érzem. A gliss kur nekem jobban bevált a hajamra, de ennek meg jobb az ára. Illata nem marad meg. Olyan elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

mse02

2017. március 30.

Mindig kell lennie itthon belőle, szépen kitudom oldani a gubancokat vele. :)
Nem nehezíti el a hajam, ha nem viszem túlzásba.
Szeretem, már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Mindig kell lennie itthon belőle, szépen kitudom oldani a gubancokat vele. :)
Nem nehezíti el a hajam, ha nem viszem túlzásba.
Szeretem, már többször újra vettem.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Butylene Glycol