Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2020. február 26.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 800 Ft

• Ápolja a hónalj érzékeny bőrét
  • ¼ rész hidratálókrémet tartalmaz a gyönyörű és ápolt hónaljért
  • Segíti a bőr regenerálódását borotválás után
  • 48 órán keresztül véd az izzadástól
  • Finom illatával egész nap frissnek és tisztának érezheted magad
  • Védelmet nyújt az izzadás és a testszag ellen

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Dove Sensitive Dezodor
Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

shopaholic98

2020. június 27.

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, nagyon elégedett vagyok vele. Előnyei: kellemes, visszafogott illat, nem hagy foltot a ruhán, tartós, egész napon át tartó frissességet biztosít. Ajánlom azoknak, akik még esetleg nem próbálták. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Boriskajuliska

2020. június 23.

Tesztelésre kaptam a deo(kat) amit innen is köszönök, főleg annak a fényében, hogy nagyon kitettek magukért és csini papírtáskába 3 féle (spray 2 db, stift 2 db, golyós 2 db) terméket, összesen 6 db-ot küldtek. Eddig inkább a gyümis virágos vonal vonzott, így kíváncsian vágtam a tesztelésbe. Visszafogott, púderes, tisztaság illat ami magában kellemes, parfüm mellett visszafogott simulékony. Mivel a június idáig kellemes őszi időt hozott nem volt nagy kihívás a friss érzet, és egész nap érezni lehetett az illatát. Szerencsére nem vagyok izzadós, a táskámba nem hordok deót (nem is férne el:), de az autóm kesztyűtartójába be dobtam egyet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 23.

nemethdorcy

2020. június 23.

Tesztelésre kaptam a terméket!
Nagyon szeretem a Dove termékeit, köztük az izzadásgátlóit is. Kellemes púderes illata van, ami "elfedi" a kellemetlen szagokat és egész nap kitart a hatása. Szerencsére a felsőimen sem marad meg a nyoma, ami szintén plusz pont neki. Nekem nagyon beváltak, sok illatban próbáltam már és mindig visszatérek hozzájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Tesztelésre kaptam a terméket!

mekhrba

2020. június 22.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, bnagyon bevált, hiszen nagyon finom, ugyanakkor nem tolakodó illata van. Elég könnyen izzadok, azonban ez a dezodor segít megelőzni a kellemetlen szagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Catti

2020. június 22.

Tesztelés keretében került be újra a fürdőszobapolcomra, de évekkel ezelőtt már volt szerencsém hozzá, mivel a márkát nagyon szeretjük. Semmihez nem fogható tisztaság illata van, egyáltalán nem tolakodó mégis tartós és egész nap érezhető. Eléggé izzadós típus vagyok, mégis szépen kordában tartotta a szagokat és a verejtéket. Nagyon örülök, hogy újra "rátaláltam". :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

trixie

2020. június 18.

Tesztelésen nyertem ezt a terméket.
Hát én a pótló körök után olyan szagot árasztottam, hogy szégyelltem magam és ezzel befújtam hónalj, hátamat is kellett sajnos. Viszont 10 perc alatt elnyomta elvezette a szagokat és maradt ez a kellemes illat. Kollégák se panaszkodtak utánna, hogy fura szagom van szerencsére. Általában nem hiszek ezeknek a fújosoknak viszont ez nálam eddig nagyon bevállt terméknek néz ki szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Tesztelésen nyertem ezt a terméket.

pilleriin

2020. június 15.

Párás, fülledt, meleg időben fújtam be magam vele reggel, egy rohangálós nap előtt. Hat óra elteltével is nagyon erősen, intenzíven érzem az illatát, jó sok szaladgálás után. Jól teljesít és hatásos. Negatívum, hogy magamtól nem szeretnék vásárolni spray dezodort, nem vonz ez a formátum, környezetbarátabb alternatívák (pl. üvegbe töltött golyós dezodor) sokkal jobban vonzanak már. Másik gond, hogy nem frissen epilált hónaljra fújtam, mégis nagyon viszkettem tőle az első pár percben. Alapvetően nagyon hatékony termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

DinaSch

2020. június 12.

Tini koromban "ünnepnapokon" Anyukáméból csentem el pár fújást.

Ma már mindig van belőle 1 flakonnal itthon.
Az illat megunhatatlan,igazi tisztaság illat,egyáltalán nem tolakodó. A hatása Nekem 5*,sosem hagyott cserben, foltokat nem hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

Tini koromban "ünnepnapokon" Anyukáméból csentem el pár fújást.

Ma már mindig van belőle 1 flakonnal itthon.

dorye

2020. június 10.

Én mindig visszatérek hozzá, nagyon megbízható és az illatát is szeretem. Jelenleg is ezt használom, este is az illatos pólóból bújok ki, nincsen semmi izzadás. Szeretem, marad is, max csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

Cathi

2020. június 1.

Ezt raktam be az edzös taskamba, mert nem akartam, hogy a kremes deo latszodjon, merthogy ez biztos nem fog. Hat de. Feher reteget hagyott/csinalt a honaljamnal. Masreszt pedig, szerencses alkatnak mondhatom magam, mert ha izzadni is szoktam, nincs szaga. Ettöl a spraytöl viszont olyan szag kezdett aradni belölem, hogy komolyan mondom, szegyelltem magam, es alig vartam, hogy vegezzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.