Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2020. február 26.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 800 Ft

• Ápolja a hónalj érzékeny bőrét
  • ¼ rész hidratálókrémet tartalmaz a gyönyörű és ápolt hónaljért
  • Segíti a bőr regenerálódását borotválás után
  • 48 órán keresztül véd az izzadástól
  • Finom illatával egész nap frissnek és tisztának érezheted magad
  • Védelmet nyújt az izzadás és a testszag ellen

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3000/csomag , Eladó: runixo
Állapot: új bontatlan az összes termék, Helyszín: Budapest, Fót, fizetés: megbeszélés szerint

valika1105

2021. május 5.

Nekem hatásos, azt nyújtja, amit várok és az illata is finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 5.

Nekem hatásos, azt nyújtja, amit várok és az illata is finom.

hcsil98

2021. május 4.

Örökké hűséges vagyok hozzá, nem tudom megszámolni hányszor vettem már újra. Nagyon szeretem az illatát, ennél jobbat nem is tudnék elképzelni, hogy magamra fújok. A 48 óra tényleg nem reális, de ezt szerintem egyik dezodor sem hozza, és részemről nem is elvárás. Alapból csak reggel használom (tegyük hozzá, hogy nem vagyok kifejezetten izzadós, nyáron sem durva.) Nem pereg le, marad fehér rétegben vagy hagy undi darabokat, mint néhány korábban próbált társa. Nekem elegendő védelmet nyújt egész napra, sportolás előtt szoktam még 1x befújni magam, ha megyek, úgy is működőképes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

Lencseee

2021. április 27.

Sajnos, ha honaljban veletlenul megizzadok, nem ved...sima, hideg napokon semmi gond vele, de mivel meg mindig tartom magamat ahhoz, hogy egy izzadasgatlo ketfele lehet, vagy ved vagy nem ved, igy mivel nem allta ki a probat, ez bizony elegtelen. (Ebben nincs kozepes...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

Fannie

2021. április 27.

Három csillagot adnék rá, mert ugyan az alatt a rövid idő alatt, amíg el tudtam viselni a szagát, viszonylag jól végezte a dolgát, de hosszabb távon nem tudom megítélni. Nekem valami eszméletlen taszító az illata, pedig azért vettem meg még évekkel ezelőtt, mert azt hittem, hogy anyukám is ilyet használ, és annak legalább az illata jó. Ez az a tipikus erős, nehezen elillanó szagú dezodor, pedig a márka termékeivel általában nincs problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

Kremcica

2021. április 23.

Klasszikus dezodor, sok emlékemhez kötődik. Télen vissza-vissza térek hozzá, mert egyrészt hidratáló hatású kellemes púderes illatú. De ha izzadok valahogy megváltozik az illata. Ezt télen mivel kevésbé izzadok nem probléma, de nyáron már igen. Ráadásul akkor jobban szeretem a frissebb illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

MariaJulianna

2021. április 1.

Számomra az illata elviselhetetlen . Túl erős.. a hatása 1 óráig se tart.. És az izzadsággal keveredve, a szaga kellemetlenebb mint maga az izzadság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Nikolett9

2021. március 30.

Nagyon kellemes az illata, egész nap érződik, de nem zavaró. Megakadályozza a kellemetlen szagokat, magában ugyan kevés, de ez az összes spray dezodorról elmondható, mindig használok mellé stiftest is ezért. Nem okoz irritációt közvetlenül borotválkozás után sem, sőt, nagyon kellemes, már már krémes állaga van. Kicsit drága, de én karácsonyi leárazás után 600 ft-ért vettem a Tescoban egy tusfürdővel együtt, ami nagyon jó deal volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

eva.b

2021. március 15.

Teszi a dolgát, natúr illata van és szerintem sokkal kellemesebb a többi Dove deo termékek illatától. 48 óra talán kis túlzás, de azért egy rövid napon frissességet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Fehereszti

2021. február 28.

Majdnem 5 csillag, csak azért adok 4et mert önmagában sajnos kevés. Viszont a tisztaság illata szerintem verhetetlen ennek a klasszikus Dove illatnak, és valóban érzem hogy szinte krémes ahogy kifújom. Ennél jobb sprayt nem találtam még a piacon, viszont ez sem telitalálat, valószínű nem is lesz olyan ebből a termékfajtából. Kicsit ahhoz képest pedig drága (hogy kences deo nélkül nem sokat ér), nyáron szoktam megvenni akkor jót tesz az illat és a plusz egy réteg. Olyan ápoltnak érzem tőle magam. Ajánlom, de csodát ne várjon tőle senki. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Yummy

2021. február 25.

Szeretem az oridzsinal dove illatot. Jó érzés befújni magam vele, ad egy tisztaságérzetet, enyhe hidratálást. Persze nem olyan, mint egy testápoló. Vajon hány ember testápolózza a hónalját? :) Jó kérdés, mindegy. Izzadásgátló hatása szerintem nem sok van, legalábbis nálam. Jobb egy stift, de én ezt mindig pluszban használom, táskába bedobva, felfrissülésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.