Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2018. március 16.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Izzadásgátló dezodor 1/4 rész testápolóval. Alkoholt nem tartalmaz.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Dove Sensitive Dezodor
Ár: 1000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel
flobianti

2020. január 4.

Az illatát nem igazán szeretem, talán túl szappanos? Vannak ettől sokkal jobb Dove dezodorok szerintem. Ha kapok ilyet elhasználom,de nem vennék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 4.

Puffin

2019. november 6.

Illata kellemes, bár felőlem illatmentes is lehetne, ezeket a dezodorokat nem illatosításra használom, hanem izzadásgátlás/szagok megszüntetése okán. Hatékonyságát tekintve 70%-os, nekem télen/nyáron kb. 4-5 órát bír, utána kell fújnom. Viszont ami nagyon pozitív és ezért kizárólag a Dove dezodorokat használom, engem nem irritál. Minden más dezodor csíp, szőrtelenítés után meg pláne, kivéve a Dove. Úgyhogy nekem ez öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

micujs66

2019. október 2.

Szeretem az illatát, kellemes maga, mint dezodor, de nem fedi el eléggé az izzadtságot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

CsReni

2019. szeptember 23.

Nagyon jo az illata de mint dezodor nem tul hatekony

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nagyon jo az illata de mint dezodor nem tul hatekony

nagyalexandi

2019. szeptember 11.

Nagyon szeretném szeretni. Az illata szuper.
De akárhányszor használom - akár télen, akár nyáron - mindig rá kell jönnöm, hogy a termék izzadásgátló hatása számomra kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Nagyon szeretném szeretni. Az illata szuper.

lizuka122

2019. szeptember 7.

Sok év után újra velem van. Bájos, púderes illata egész nap elkísér. Nagyon kellemes érzés a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

leila0803

2019. augusztus 4.

Nem hiába klasszikus. Szerintem a Dove izzadsággátlók a legjobbak, tartós finom illat és valóban nem izzadsz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

ZemanTimi

2019. július 17.

Csak is a nosztalgia miatt használom.De már beszereztem az aluminium mentes verzióját.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

TRMoni78

2019. július 16.

Igaz, nem túl szépek az összetevői, de ha fontos, hogy ne legyen izzadság- vagy dezodorfoltos a ruhám, illetve frissnek érezzem magam a nap végén is, ez vált be legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

hetesiedit

2019. július 10.

Régen kaptam ajándékba. Elhasználtam. Ma már az összetevői miatt nem venném meg. Amúgy foltot hagyott a ruhán. Most már csak stift/stick dezodorokat használok, az nekem a legkényelmesebb forma, a legkevésbé hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.