Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2023. június 26.

Kategória:   Dezodorok

• Ápolja a hónalj érzékeny bőrét
  • ¼ rész hidratálókrémet tartalmaz a gyönyörű és ápolt hónaljért
  • Segíti a bőr regenerálódását borotválás után
  • 48 órán keresztül véd az izzadástól
  • Finom illatával egész nap frissnek és tisztának érezheted magad
  • Védelmet nyújt az izzadás és a testszag ellen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

RuedePassy

2023. szeptember 17.

Nagyon szeretem a Dove dezodorokat, a hatása ennek is rendben van, de az illatát én nem szeretem és fehér foltot is hagyott. Nem is használtam el, férfi családtag lenyúlta, nála elfogyott, szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 17.

inspiredina

2023. július 15.

Izzadásgátló dezodorból ő a kedvencem. Illata, tartóssága, hatása minden rendben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 15.

Szreti

2023. június 4.

A legjobb dezodor, amit eddig vettem. Már két éve csak ezt használom. Ápolja a bőröm, elnyomja a szagot és egyszerüen nagyon jó! Az egyedüli gondja csak az,hogy nyomot hagy a sötét ruhákon, de megéri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 4.

ivanatheodor

2023. május 31.

Nekem brutál erős az illata. Amúgy sokáig kitart, de fáj a fejem tőle... :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 31.

Nekem brutál erős az illata. Amúgy sokáig kitart, de fáj a fejem tőle... :(

fdorottya

2023. május 30.

Nagy kedvencem. Nagyon sokszor vásároltam már újra. Leginkább télen szoktam csak használni. Nyárra úgy érzem kevés lenne. Sajnos foltot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 30.

BollaV

2023. május 29.

Nekem valahogy nem tart ki annyi ideig, mint ameddig reklámozzák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 29.

Nekem valahogy nem tart ki annyi ideig, mint ameddig reklámozzák.

duchess_g

2023. április 18.

En az illatat sem szeretem a kek dove-nak, plusz ez a sima deo feher foltot hagy, nekem emiatt kb. hasznalhatatlan es tonkreteszi a ruhaimat is. Nem ertem mi elonye az invisible valtozathoz kepest, annak az illata is jo es foltot se hagy. De lehet persze valakinek ennek az illata jon be jobban. Amugy nem tudom valtoztattak-e rajta, de szerintem regen jobb volt a kek dove illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.

anillam

2023. április 18.

Sajnos semmit nem ér, ha sokszor fújom be magam akkor sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.

Sajnos semmit nem ér, ha sokszor fújom be magam akkor sem.

Teokleia

2023. március 31.

Update: eljött a tavasz és sajnos erősen elkezdtem ezzel a dezodorral is... szaglani. Tovább kell keresgélnem...

Azt hiszem, végre megtaláltam az igazit. Erősen izzadós és büdös vagyok ha olyan a helyzet, de ez a termék szépen állja a sarat. Fedi a szagot, nem csíp ha borotválkozás után használom, az illata klasszikus hagyományos krém, mindenhez passzol. Őszintén ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 31.

SInez03

2023. március 30.

Ebből az original Dove dezodorból jöhet bármelyik, fújós, golyós vagy stift mindegyiket nagyon szeretem. Nem irritál, nincs kellemetlen szag és a ruhám is száraz marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.