Dove

Ár:   745 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2018. március 16.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Izzadásgátló dezodor 1/4 rész testápolóval. Alkoholt nem tartalmaz.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Nashuaaa

2019. június 11.

Valahogy nekem ez egy deo-klasszikus, valszeg azért, mert szeretem ezt a tipikus dove szappan illatot. Az izzadást nem akadályozza meg semmilyen dezodor, az illata viszont ennek finom, úgyhogy végülis jó, egyedül az összetevői miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

bogcsii

2019. június 4.

Update: újra vettem párszor de más után néztem. iszonyat fullaszt mikor be fújom magam reggel, levegőt is nehezen veszek annyira erős illatanyag van benne, plusz az összetevői nagyon rondák.. és nem tűröm meg az alumíniumot mivel ugyanúgy izzadok szóval többet nem veszek ilyet.

Le váltottam az előző rexona krémes deomat mert sárga foltokat hagyott , az itteni vélemények alapján vettem
meg ezt 😍 nagyon jó , illatát este is érzem , tartós mert nem kell újra fújni , nem leszek budi tőle a dög melegbe se és sárga foltot se latok szóval tuti újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Aryaa

2019. június 3.

Az egyetlen olyan dezodor, amit nem tudok megunni! Folyamatosan ez van otthon, a legrosszabb napjaimon is átsegít. Nem mondom, hogy nem izzadok mellette (de nem is ez a dolga), de soha sem volt még izzadtság szagom, mikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

bmerci

2019. május 29.

Imádnivaló! :) Frissítő illata van, viszonylag hosszú ideig kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Imádnivaló! :) Frissítő illata van, viszonylag hosszú ideig kitart.

OrsK

2019. május 24.

Az itteni vélemények miatt esett rá a választásom. Izzadós vagyok, de délután is érzem az illatát. Kellemes, friss. Szóval örök hála. hogy rátaláltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Finom illatú deo, sokáig friss érzetem van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Finom illatú deo, sokáig friss érzetem van tőle.

annroi

2019. május 7.

Valamiért sosem vettem Dove-os termékeket, sokáig olyan anyukás márkának gondoltam, anyukás illatokkal, de szerintem csak azért volt bennem ez a tévhit, mert anyukám nagyon sok Dove-os dolgot használt. :D Aztán láttam, hogy mennyire jó vélemények vannak erről a dezodorrol, gondoltam megér egy próbát...hát, bánom, hogy nem próbáltam hamarabb!
Nagyon szeretem, hosszú idő óta a legjobb dezodor, amit használtam. Az izzadásgátló hatása rendben van, eddig csak egy nagyon stresszes napon nem működött. Az illata tetszik, elég erős egyébként, nagyon tartós. Nem fogja be a ruháimat, se a fehéret, se a feketét, úgyhogy ezért is imádom. Tuti, hogy újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

encikhe

2019. április 30.

Kellemes illata van, felfrissít.Nem irritál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Kellemes illata van, felfrissít.Nem irritál

Noncsi32

2019. április 15.

Egyik legjobb dezodor amit használtam. Kellemes az illata amit sokáig érzek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Egyik legjobb dezodor amit használtam. Kellemes az illata amit sokáig érzek.

PattiiT

2019. március 26.

All-time-fave. Nekem ez a dezodor szüntette meg az izzadságfoltokat a pólóimon. Imádom ezt az illatot és ezt a kicsit krémes állagát. Nem irritál borotválkozás után sem.

Ha kicsit mégis megizzadok napközben, akkor már nem ezzel szeretem befújni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.