Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

tundying

2020. február 17.

Fürdéshez vettem télre a páromnak, mert ő csak szilárd szappant használ. Az ő véleménye szerint nem rossz, de hagy egy fura "réteget".
Ami igaz is, de ettől nem szárít úgy, mint a többi szappan. Én is kipróbáltam és részemről megy az öt csillag. Arclemosásra vetettem be és arra nagyon jó, szívesebben használom, mint a habzó lemosómat, mert télen az egy kicsit szárít, ez pedig nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

EloiseBlack

2020. február 2.

Imádom az illatát. Felváltva használok olcsó tusfürdőt meg egy pár szappant. Ennek megmarad az illata fürdés után is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

joanie

2020. január 29.

Arcmomásra használom reggel és este minden nap, már hosszú évek óta.
Olykor ha elfogy a tusfürdőm fürdök is vele, ez az egyetlen szappan, ami ténylegesen nem szárít egy cseppet sem.
Egy ideje borotválkozáshoz is ezt használom, nekem jobban bevált, mint bármilyen borotvahab.
Sminket is eltávolítja tökéletesen, bár olyankor kétszer mosok vele arcot egymás után.
Rosszat nem is tudnék róla mondani, maradok ennél az biztos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Arcmomásra használom reggel és este minden nap, már hosszú évek óta.
Rosszat nem is tudnék róla mondani, maradok ennél az biztos! :)

trixi89

2020. január 8.

Örök kedvenc, semmit nem változott az évek alatt. Mindig ugyanolyan jó illlatú és minőségű. Csak ennél maradok ha szappanról van szó :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Kikki84

2019. december 30.

Kb 3 hónapja jutott eszembe, hogy kipróbálom újra a Dove szappant (gyerekkoromban használtam utoljára).
Nem csalódtam. Imádom az illatát, jól tisztítja a bőrt, nem csípi a szemem arcmosásnál és tényleg nem szárít! Az ára is kiváló és gazdaságos is. 1 hónapig kitart úgy, hogy csak ezzel fürdöm.
Újravevős ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Újravevős ;)

Samantha

2019. november 13.

Tusfürdőt kerestem nem túl magas áron. Számított az összetevő és az illat is. Nem akartam görögdinnye, kókusz, maraguja, zöldalma, stb...illatú lenni.
Nem találtam olyat, ami ár-érték-illat-összetevő arányban megfelelő lett volna.
Megláttam a Rossmannban ezt a szappant, eszembe jutott, hogy valamikor, régen használtam, és nagyon szerettem. Így rá esett a választásom. Most sem csalódtam bennem. Hozza azt a minőséget, mint egy drága tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.

Nem találtam olyat, ami ár-érték-illat-összetevő arányban megfelelő lett volna.

Panda

2019. november 11.

Őszintén nem gondoltam volna, hogy a 300 forintos szappan fel veszi a versenyt a 2000 ft-os mindenféle hűha csoda szuper szappannal,
de fürdésnél ettől lesz a legpuhább, hidratáltabb a bőröm és egyszerűen nem tudok napirendre térni a fölött, hogy eddig öntöttem a pénzt a 'csúcs szuper' tusfürdőkbe, aztán a magas árkategóriájú szappanokban és hagyományos Dove szappan hozta a kívánt hatást ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

memyselfandi

2019. november 2.

Kb. fél éve az egész család áttért tusfürdőről szappanra, elsősorban a műanyagmentesség miatt. A Dove szappanok váltak be legjobban fürdéshez, nem szárítanak, finom krémes az állaguk ellentétben sok más szappannal. Nekem az eredeti a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

micujs66

2019. október 2.

Többször vettem már, és elégedett voltam vele, krémes az állaga, jó vele kezet mosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

mlexa

2019. szeptember 29.

Jó áron kapunk egy jó terméket! Én csak kézmosásra használtam, fürdéshez kizárólag tusfürdőt használok. Olyan extra hidratáló hatást nem vettem észre, de tényleg krémes és egyáltalán nem szárította a kezemet, mint más szappanok. Sokáig elég volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Antioxidánsok: BHT