Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

ViRaG003

2019. május 21.

Jo illata van olyan tisztanak erzem magam hasznalat utan

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Jo illata van olyan tisztanak erzem magam hasznalat utan

InternationalTraveller

2019. május 14.

Kellemes illatú, nagyon jól habzó szappan. Egy időben az arcomat mostam vele és mindig megdícsérték a friss arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Tigrisliliom

2019. április 21.

Sajnos teli lettem tőle pattanásokkal, holott előtte egy sem volt. A bőröm normál volt, mikor ezt a szappant kezdtem használni, bezsírosodott. Biztosan bőrtípustól is függ, de ez nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Hkanna

2019. április 16.

Nálam ez a legjobb. Hosszú évek óta használom, az arcomat ezzel mosom, zuhanyzásnál és fürdésnél is jó szolgálatot tesz, az illata finom. Jó arckrém és testápoló kell utána, de az én bőröm nagyon érzékeny, és a korom....:) Ő a szappanok királynője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Eperke17

2019. április 13.

Régóta használom, nagyon érzékeny a bőröm, ezért nem tudok bármilyen tusfűrdőt vagy szappant levenni a boltok polcairól, és nincs is kedvem kísérletezni. Egyszer kipróbáltam a kecsketejes szappant, gondoltam hátha többet tud, de nem. Drága volt, rossz illatú és nem működött a bőrömön.
A Dove viszont bevált, nem irritál, jól hidratál, finom illata van, tetszik, hogy nem szögletes, maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

FarkasManka

2019. április 8.

Nagyon szeretem a szappanokat és ha véletlen nem kapok kézműves szappant akkor sokszor ezt veszem. Klasszikus az illata, a gyermekkoromat idézi , jól habzik , jól tisztít, a smink lemosást is ezzel szoktam kezdeni, jól lehoz mindent , a micellás víznek már alig marad dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

sweetheart

2019. április 7.

Sokkal jobb mint más szappan, de azért ez is szárítja a bőrt, emiatt nem nagyon szeretem használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Azalea

2019. április 3.

Rengeteg szappanal kisérletezgettem màr, mégis ez marad a kedvencem. Nem szàrìt, jól tisztìt és kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

persephone

2019. március 21.

Nekem arcmosáshoz ez vált be a legjobban, enyhített a zsíros bőrön. Az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Megany

2019. március 12.

A legtobb szappannal az a bajom,hogy túl nagy és túl szögletes,ez viszont lehetne nagyobb méretű!Az alakja kézreáll,az illata kellemes.Rendre újraveszem,tisztasagillat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: BHT