Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

persephone

2019. március 21.

Nekem arcmosáshoz ez vált be a legjobban, enyhített a zsíros bőrön. Az illata is szuper.

persephone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Megany

2019. március 12.

A legtobb szappannal az a bajom,hogy túl nagy és túl szögletes,ez viszont lehetne nagyobb méretű!Az alakja kézreáll,az illata kellemes.Rendre újraveszem,tisztasagillat.

Megany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

rebus1986

2019. március 7.

Szeretem a Dove termékeket úgy általában, és ez is a kedvenceim közé tartozik. Minden szempontból jó! Illata kellemes, és a bőröm is sokkal puhább lesz tőle.

rebus1986
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

preka

2019. február 27.

Nos, ez most lehet furán fog hangzani. mindenféle kencét kipróbáltam már a pattanásos arcomra. egy youtuber tanácsára fogtam magam és átváltottam original Dove krémszappanra és azzal mosom azóta az arcom. sminket kiválóan leszedi, háromszor szoktam egymás után megmosni vele az arcom. kivételesen szép lesz és tiszta érzésű, de nem szárít túlságosan. gyerekek, az arcom azóta 180fokos fordulatot vett és negyedannyi pattanásom sincs mint régen. amikor azt mondom, mindent kipróbáltam, tényleg mindenre gondoljatok. a megoldás az egyszerűségben rejlett végig, nagyon örülök, hogy ez ilyen jól működik. :) természetesen utána hidratálni kell keményen. külön kis doboza van neki, hogy véletlenül se legyen semmi más az arcomon kívül vele megmosva. :D szóóval, öt csillag! életmentő! :)

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

blackrose

2019. január 16.

A klasszikus verzió került kipróbálásra. Az illata nekem tetszik, nőies krèmes lágy illat. Zuhanyzáskor erősen èrződik, utána csak halványan marad meg a bőrömön. Mint a többi Dove szappan, engem ez sem szárít. Jóval krèmesebb a többi társánál,de így sem okozott a bőrömön pattanásokat, ami nálam jó pont. Viszont sokkal jobban illatozik utánam a fürdő. :) Mivel szeretem a márkát ès most sem okozott csalódást megy az 5 csillag.

blackrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Diko84

2019. január 8.

Karácsonyi csomagban kaptam, az illata nagyon tetszik, egy negatívumot tudok felhozni, hogy folyékony szappant szoktunk használni

Diko84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

kunikida

2018. december 5.

Egyszerűen imádom az illatát. Igaz szárítja bőrt, de kezet mosni i jó! Imádom

kunikida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Egyszerűen imádom az illatát. Igaz szárítja bőrt, de kezet mosni i jó! Imádom

Anna18

2018. november 25.

Elcsábulok időnként más termékek felé, mert hajt a kíváncsiság, de mégis ez a legjobb. Krémes és illatos hab, nem szárad tőle a bőröm. A jól bevált dolgok mellett tényleg meg kell maradni.

Anna18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

lovemiyu

2018. november 18.

Mivel mostanában próbálok egyszerűbben és környezettudatosabban élni, nem akartam egy újabb drága arctisztítóra költeni műanyag csomagolásban, de nem gondoltam, hogy egyszer egy "mezei" szappannal fogok arcot tisztítani. Itt olvastam, hogy más is használja arra, így kipróbáltam.
Natúr szappanokat már próbáltam, többet is, de nem igazán váltak be. Ez a szappan sokkal jobb, mint bármelyik, amit eddig próbáltam. Nem csíp, gyengéden tisztít, kellemes az illata, összetevők is jónak tűnnek, árban gazdaságosabb egy natúr szappannál. Minimálisan szárít, érdemes utána jól hidratálni. Testre is ki fogom próbálni.

lovemiyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

gabriella0809

2018. november 15.

Nem szárít, érzékeny bőrűeknek kifejezetten ajánlom, akár sminklemosásra is, főleg azoknak akinek a különböző lemosókat nem bírja az arcbőre.

gabriella0809
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: BHT