Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság,kényeztető illat. A Dove Powder Soft a babahintőpor illatát idézi meg. A Dovetól már megszokott ¼ rész hidratáló krémet tartalmazva ápolja a bőrt, hogy a hatékony védelem mellett az eredmény is gyönyörű legyen.

BBE

2021. január 21.

Egy dezodornál kiemelkedő szempont a megfelelő izzadásgátlás, amit a Dove Powder Soft tökéletesen biztosít még nyáron is a legnagyobb hőségben. Emellett, számomra ez az egyetlen "púder hatású" deo, aminek kellemes, lágy és egyben fiatalos illata van, ráadásul tartós illatot is biztosít. Plusz pont, hogy nem hagy nyomot a ruhán és nem is keletkezik tőle sárga folt a felsőkön. Teljesen megéri az árát, bár természetesen nagyobb örömmel jár egy ilyen szinte már csodaszerhez akciós áron hozzájutni. :) Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

joanie

2021. január 15.

Régen sokat használtam a kék originalossal felváltva. Szerettem a hatását is és az illatát is, de az utóbbi időben megváltozhatott az összetétele, mert kifújáskor már inkább fullasztó volt, az izzadást nem gátolta, este alig bírtam lemosni a benne lévő szilikon miatt és a ruháimat is besárgította. Kár érte, de azóta találtam egy számomra jobbat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

fioretta

2020. november 11.

Az illata kifújáskor szuper, igazi púderillat, ami sajnos azonban nem marad meg soká, kb. 2 óra elteltével már nem érezni. Az izzadást jól gátolja, de illat hiányában mégsem ad frissesség érzést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Fruzsi0330

2020. október 5.

Végre egy spray, amitől nem izzadok le, még a legmelegebb nyári napokon sem! Nagyon szeretem az illatát, nálam ez az egy spray, ami működik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

dottya

2020. szeptember 18.

Nagyon finom púderes illata van, nem túl tolakodó nőies frissesség illat :) Az izzadást is meggátolja, egész nap kitart. Hidratálást nem vettem észre, de mindenesetre nem irritálja a bőrömet, ha megfelelő távolságból fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Ancsyyy

2020. augusztus 2.

Igazi, finom púderes illata van. Teszi a dolgát,nap végéig kitart,pedig én izzadós vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

zdoreebaba

2020. május 28.

Elég intenzív púderes illata van. Használata után az egész lakást ellepi a gáz és szellőztetnem kell. A bőrön felszívódva kellemes illatot képez, jól hidratál és elnyomja a szagokat, de a levegőbe kerülve eléggé émelyítő. Nyárra nem, inkább az őszi-téli, maximum tavaszi időszakra ajánlom. Hatásában jó, de illatban lehetne egy fokkal visszafogottabb. Alapvetően nincs vele nagyon problémám. Teszi, amit egy deónak tennie kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. május 26.

Nagyon jó illata van és szépen gátolja az izzadságot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 26.

Nagyon jó illata van és szépen gátolja az izzadságot

Monaliza2121

2020. május 17.

Ez egy nagyon jól sikerült dezodor. Igazi puderes illatú, tartós. Egész nap szárazon tart, nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 17.

LauraLabancz

2020. május 17.

Mint minden Dove deot őt is nagyon szeretem, nekem olyan babaillata van :D nem hagy foltot és teszi amit ígér

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.