Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság,kényeztető illat. A Dove Powder Soft a babahintőpor illatát idézi meg. A Dovetól már megszokott ¼ rész hidratáló krémet tartalmazva ápolja a bőrt, hogy a hatékony védelem mellett az eredmény is gyönyörű legyen.

Trafik

2022. május 8.

Nekem az igazi puder illat ez a dezodor imádom nagyom finom illata van.
hosszan tartó nem izzadja le az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 8.

Nekem az igazi puder illat ez a dezodor imádom nagyom finom illata van.
hosszan tartó nem izzadja le az ember.

Zazi656

2022. április 14.

A Dove dezodorok nekem egyáltalán nem csípnek. Ez az egyik kedvenc illatom - finom és nőies. Hosszantartó hatást biztosít ráadásul

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Puffin

2022. április 7.

A Dove dezodorok az egyetlenek, amelyeket tudok használni közvetlenül szőrtelenítés után. Szeretem ennek a púderes változatnak az illatát és a hatása is kiváló. Évek óta ezt és az original illatot használom felváltva (az összes többi illatát utálom). Kiválóan teljesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 7.

melcsi55555

2022. április 6.

Semmi hatása nincs és az illata se jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

Semmi hatása nincs és az illata se jó

kreizi

2022. február 17.

Szuperül teljesít a legnagyobb melegben is.

UPDATE: több hónap használat után valami megtört bennem és éreztem, hogy váltani kell, hiába volt korábban tökéletes. :( Egyre jobban foltozott és már a hatását se éreztem megfelelőnek. Azóta a márka egy másik termékét használom. A 3 csillag marad a korábbi jó vélemény miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

Szuperül teljesít a legnagyobb melegben is.

Emrise

2021. november 4.

Ez az egyetlen Dove-termék, amit nem szeretek. Az illata émelyítően édes, fullasztó, brutál erős, nem tudom elviselni magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

timea008

2021. október 26.

szeretem az illatát, ha túl közel fújok fehér lesz a bőröm tőle, de egyébként rendben van. szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

evelinnoemi

2021. október 24.

Nagyon megszerettem, az illata csodálatos, hatása is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 24.

Nagyon megszerettem, az illata csodálatos, hatása is megfelelő.

jane79

2021. október 2.

Púderes illat, tette a dolgát, szerettem, de a nagy melegben nekem alul teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

Viki77

2021. július 27.

Nemrég próbáltam ki először ezt a dezodort, de nagyon megkedveltem. Kellemes, igazi púderillata van. Nekem aránylag sokáig érezni is lehet. A hatásával is meg vagyok elégedve, jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.