Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság,kényeztető illat. A Dove Powder Soft a babahintőpor illatát idézi meg. A Dovetól már megszokott ¼ rész hidratáló krémet tartalmazva ápolja a bőrt, hogy a hatékony védelem mellett az eredmény is gyönyörű legyen.

HarmatosHajnal

2019. augusztus 16.

Nem tolakodó az illata, nekem az izzadásgátlása is tökéletes.Nem hagy nyomot a ruhán, nem irritálta a bőröm, de ennél nyáron egy picit frissebb illatot szeretek magamon, télen viszont szerintem ez lesz a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

svekits

2019. július 31.

Én egyszerre használom ezt megy egy gél-es dezodort, illetve edzéskor ezt önmagában szoktam.
Kellemes illata van, a ruhán nem hagy foltot, viszonylag sokáig jó illatú, és valamennyire be is tölti a funkcióját. Én még a lábamra is szoktam fújni, ha szandiban vagyok, ott is jól működik.
Annyira csodaszernek nem érzem, de korrekt, így 4-est adok neki. Újravenni nem fogom, ezt is ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

TRMoni78

2019. július 16.

Nagyon kellemes az illata, és hatásos is, foltot sem hagy a ruhákon. Kedvenc! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Gabrielaa

2019. június 14.

Ebben a hőségben teszteltem le.Jó illatú maradtam tőle 3-4 órán át.Utána hazaérve zuhanyoztam.Dezodor nélkül ennyi idő után büdös szoktam lenni ilyen hőségben.Igaz,a golyós változattal együtt használtam.Annak jobb az illata mint a spray-nek.Együtt tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Lillus96

2019. június 10.

Több próbálkozás után már csak ezt veszem, mert hatékony, tartós, nem irritál, a benne lévő "hidratáló krém" miatt nem szárít, és nincs erős, tolakodó illata, hanem lágy és kellemes, ami számomra fontos egy dezodornál, valamint nem hagy nyomot. Én a golyós változatát szoktam használni. Megjegyzem bárcsak válthatnék alumínium mentes deo-ra, de eddig még egyik sem vált be...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

elfmercina

2019. május 22.

Ott jöttem rá, hogy nem az én illatom, amikor ketten is mondták, hogy hintőpor illatom van. Valahogy nem az én stílusom, csak ajándékba kaptam, és akkor már elhasználom. Fújáskor irritál kicsit, viszont a funkcióját betölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Zs0zs

2019. május 8.

Tökéletes, régóta leragadtam ennél a dezodornál. Ami elsősorban megfogott, hogy szőrtelenítés után egyáltalán nem irritálja a hónaljamat. Kellemes az illata, tartós, ritkán vettem észre, hogy nyomot hagyna a ruhán, nem áll össze, nagyon kellemes, tényleg kevésbé izzad tőle az ember!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Aoba

2019. április 10.

Púderes, kellemes illat. Soha nem használtam Spray-ket, mert nem használtak. Anyukám noszogatására kipróbáltam, és kellemeset csalódtam. Nem gyűlik vagy csomósodik össze a hónaljamon, este is érzem magamon, és nem izzad a hónaljam. Lehetne belőle parfüm is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

tucy

2019. március 4.

Jellenegi favorit nálam ! Imádom az illatát,állagát,hatékonyságát! Vannak negatívumai de mind elenyésző a hatása mellet!szóval szerintem probáld bátran ki mert nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

wildrose

2019. február 23.

Kellemes, púderes, nem tolakodó illat, nem hagy foltot és elég jó izzadásgátló. Nem túl nagy melegben hatásos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.