Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zonga, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 8.

Kategória:   Dezodorok

"Eukaliptusz illatú Eco-spray dezodor, amely a növények erejét ötvözi a törődéssel."

1000 Ft ÚJ Dove Powered by Plants Dezodor Eukaliptusz Illattal
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni

lillad2000

2021. március 4.

illata elviselhető, mintsem kellemes. a permetezője szörnyű, nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

illata elviselhető, mintsem kellemes. a permetezője szörnyű, nem veszem újra

niki123

2021. február 25.

A párom szerint kimondottan büdös, de azért elhasználgatom. A permete nekem sem jön be, tényleg nagyon szór összevissza. Azért van némi hatása, de elég elenyésző. Csomagban vettem a nagy karácsonyi leárazás után, így nem ért akkora veszteség vele, de ha tényleg 1600 Ft, ahogy itt áll, akkor biztos, hogy nem éri meg az árát. Egyébként nekem néha kicsit csípi is a bőröm....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

candus

2021. február 11.

A permet mindenhova IS megy, a számba, a nyakamba, mindenhova :'D Illata kellemes, hatása kb 0, de itthonra elfújom. Amennyibe kerül, annyit nem ér meg. Fele ennyibe lenne, akkor talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

salymf

2021. február 10.

Vegyesek a vele kapcsolatos érzéseim. Tetszik a friss illata, meg ez az eco friendly dolog, ugyanakkor az illat viszonylag hamar elillan, és a deo nem bírja a strapát egy átlagos irodai nap végéig. Ráadásul én igencsak meglepődtem, mikor először fújtam magamra, ugyanis mindenhová IS fúj, akkora területet permetez be - valahogy nem koncentráltan egy irányban fúj, vagy jobban porlaszt, nem tudom -, hogy a fél oldalam olyan lett az első használat során. Elhasználom, de újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

ngyrbka

2021. január 24.

Nekem tetszik, hogy hasonloan fuj mint egy testpermet. Az alu mentesseg pedig még inkabb.
Kis kiszereles sajnos, 75ml, de más ‘mentes’ dolgok sokkal magasabb aron kaphatok!
Karacsony utan, tusfurdovel, szettben sikerult beszereznem, ezer ft korul volt a szett, igy ez az ár tökéletes volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Gina19

2021. január 8.

Erősen indítottam, egy 5km-es futás előtt fújtam magamra először. :D Ezt az akadályt nem tudta megugrani. Az nem baj, hogy az izzadást nem gátolja, mert az természetes folyamat, na de a szagokat azért elfedhetné valamelyest... :) Majd még azért kísérletezek vele normál körülmények között. :D Az illata tetszik egyébként, természetes, frissítő (már ameddig érződik). Jó ez az eco-spray formula, nincs agresszív permete, inkább olyan az intenzitása a fújásnak, mint egy testpermetnek. Viszont azt nézem, hogy ez 75ml, vagyis fele annyi, mint a basic dove deók, viszont duplaannyiba kerül... :D Egyéni mérlegelés kérdése, hogy ér-e ennyit az alumentesség meg az eco-friendlység (nekem amúgy érne ennyit, ha hatékonyabb lenne egy kicsivel :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.