Dove

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2014. január 9.

Kategória:   Dezodorok

Pizzaszelet199

2019. augusztus 30.

Segítség! Kapható ez (és pontosan ez) még valahol, vagy már discontinued? Láttátok valahol mostanában?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

nanne

2019. január 24.

Több mint egy éve csak ezt a verziót használom, nem hagyott még cserben. Nem szárít, és nem is fogy gyorsan. Ha kicsit érzékenyebb az orrom, van, hogy zavar az illata, ami tényleg nagyon minimális, akkor van, hogy fújok rá egy másik dezodort, de ettől függetlenül 5csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Csilluska

2018. június 20.

Nagyon tetszett benne, hogy illatmentes, ami azért elöször nagyon furcsa volt. :) Nem is tudom, mikor használtam ezt, már talán 2 éve, azóta áttértem a "fújós" dezodorokra, mivel a stiftek mindig foltot hagytak a ruháimon. Csak emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

derienart

2017. november 18.

SOS-ben kellett egy deo, így csak lekaptam a polcról. Szerettem használni, mert teljesen illatmentes és szépen tette a dolgát. Rá pár hétre kiderült, hogy parabén és színezék allergiám van, mire átnéztem az összes dolgot amit eddig magamra kentem és meglepődve tapasztaltam, hogy ez a termék mindenmentes. Hatalmas plusz pont miatta a Dove-nak. Én nagyon megszerettem, már újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

dudorka

2017. május 23.

Szerintem nem vagyok nagyon izzadós típus, ennek ellenére sajnos nem vált be, pedig eddig ilyet a többi Dove-val kapcsolatban nem tapasztaltam. Lehet, hogy télen elég, de sajnos nyárra nem elég számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

kiskacsa01

2017. április 21.

nem vagyok igazán izzadós, de a biztonság kedvéért és leginkább megszokásból mindig használok dezodort. kifejezetten tettszik, hogy alkohol és parfümmentes. nagyon szeretem. többször vettem már újra. de most mintha valahogy eltűnt volna a boltok polcairól, ugye nem akarják megszüntetni???

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

anneshirley

2017. február 19.

Nem tökéletes rajtam a teljesítménye (előfordul, hogy újra kell kenni), de sokkal jobb, mint a legtöbb dezodoré, amit próbáltam. Nem hagy foltot a ruháimon, és nem szárítja pikkelyesre a hónaljamat. Kifejezetten tetszik, hogy nincs semmilyen szaga, mivel sosem rajongtam a dezodoros illatfelhőért sem magamon, sem másokon. Azért ez a "mindenmentes" vicc, nem biztos pl., hogy a BHT- val jobban járunk, mint a parabénekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Anetty

2016. október 10.

Jó, hogy ilyen sok mindentől mentes, nekem bevált még nyáron is. Mivel használok parfümöt, így legalább nem keveredik, mert illatanyagmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

PAncsi79

2016. augusztus 8.

Gigi ajánlására szereztem be ezt a dezodort és nagyon megszerettem!
Viszonylag érzékeny a bőröm és a kedvenc dezodorom mostanában nagyon kiszárítja a hónaljam, így egy másik alternatíva után néztem. A stiftes dezodorok a kedvenceim, így ez tökéletes választásnak tűnt.
Számomra az a fontos, hogy a munkanapokon ne érezzem kellemetlenül magam, frissen tartsa az "illetékes" területet, ám ne szárítsa ki a bőröm annyira, mint a Rexona Maximum Protection. Az külön tetszik benne, hogy illatmentes: használok parfümöt, így a hónaljamnak nem kell külön illatoznia.
Nagyon megszerettem, már a harmadik flakont használom belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Gigi ajánlására szereztem be ezt a dezodort és nagyon megszerettem!
Nagyon megszerettem, már a harmadik flakont használom belőle.

Mundow

2016. március 4.

Nekem bevált. Parfümmel együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Nekem bevált. Parfümmel együtt használom.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2