Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2014. január 3.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Igazán kényeztető tusolási élmény, amely hatékonyan táplálja bőrét. Jázmin és méz különleges illata. A Dove forradalmian új Nutrium Moisture technológiájával gazdagítva, a bőr külső rétegébe hatolva mélyen táplálja azt a hosszantartó szép bőrért.

Lencseee

2019. május 25.

Es ez a masik nagy- idei tavaszi - kedvenc. Az illata ennek is egy csoda, hatasa van valoban, taplalja valahogy a bort, kevesbe szarad ki. A kuponnapos 300 Ft-os aron verhetetlen es joval kevesebb kell belole, mint a Balea olcso tusijaibol. Legjobb DM-es vetelem volt ebbem az evben, es most azt hiszem elkotelezodtem e marka mellett tusfurdo fronton🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

PaNel95

2017. január 27.

Nekem a Dove tusfürdők nem a kedvenceim. Egyrészt nekem túl sűrű állagúak (és ahhoz képest szerintem nem kell kevesebb, mert nem habzanak olyan jól), másrészt pedig van olyan fajtája, ami csíp és irritál.
Ezt a tusfürdőjét viszont nagyon szeretem. Anyától "loptam el", mikor az enyém elfogyott, és nagyon megtetszett elsőre is.
Bár ez sem habzik könnyebben még szivaccsal sem, mint egy másik tusfürdő, de valóban puhábbá és hidratáltabbá tette a bőrömet.
Ilyenkor télen szükségem van egy kis testápoló vagy testolaj használatára, de ez után a tusfürdő után nem kellett használnom. Még másnap is puha és selymes volt a bőröm! És az illata és nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

juditkaa70

2017. január 15.

A Dove tusfürdők közül ezt szeretem a legjobban,az illata is csábító. Nagyon jól hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

senskin

2016. november 20.

Mostanság ezt a szériát vásárolom. Yves Rocher-t szoktam venni, de azok engem szárítanak. A Dove-nál van egy olajos vonal, mint pl. ez is és szereti a bőröm a vele való táplálást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Airamanna77

2016. május 6.

Szeretem ezt a tusfürdőt, mert nem szárít és jó az illata is. Eddig ez a legjobb Dove tusfürdő, amit próbáltam. A narancsvirágos nekem nem jött be, húzódott utána a bőröm. De ezzel a bőröm még kibírja azt is, ha nem használok testápolót éppen. Még borotválkozáshoz is jó! :) Én időnként meg szoktam venni, inkább téli időszakban, mert nyáron szeretem a gyümölcsös, virágos illatokat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Cosmonaut

2016. január 13.

Én, aki nem is szereti a Dove tusfürdőket, ezt nagyon bírom! :) Mintha tényleg érezném a hidratálást, az illata kicsit púderes, (khm nagymamás) de tetszik! Szépen habzik is, jó használni. Így télen szuper, de nyáron vagy máskor nem venném meg (ezt is kaptam), valahogy könnyebb illatokra vágyom zuhanyzás közben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Rozmaring

2015. november 10.

Egyszerűen imádom! Már a harmadik flakonnal használom el, és még mindig tart a szerelem. Régebben utáltam a dove tusfürdőket, mert szárították a bőrömet, de kaptam a mamámtól egy flakonnal ebből, és megváltozott a véleményem. Pihe-puha lesz a bőröm tőle, csak ritkán testápolózom magam mellette, mert nem érezném, hogy a bőröm igényelné a plusz kenegetést. Krémes az állaga, könnyű szétkenni, mosakodni vele. A másik pozitívuma nekem hogy imádom az illatát! Mézes, krémes, édeskés, de a jázmintól kicsit virágillatú, pont tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Lina14

2015. május 5.

Kissé töményebb, nehezebben hanzik, viszont cserébe jobban táplál. Kellemes, semlegesebb illata van, jól puhít. De még mindig a Palmolive a kedvencem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

Ophelia

2015. április 20.

Anyám szereti a Dove tusfürdőket, én nem igazán, de kipróbáltam, hátha... Hát egyre inkább úgy érzem, mintha tévedésből testápolóval fürdenék, nulla habzás, nem érzem hogy tisztítana, csak kenegetem magamon ezt a csúszós anyagot.. Na meg mire le bírom mosni magamról, az kb pont annyi idő, mint egy kevésbé hidratáló tusival való fürdés után bekenni magam testápolóval. :P Az illata kellemes, és ennyi, többet nem kísérletezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

cicafun

2015. március 28.

Imádom az illatát, az állaga is tökéletes. Nagyon jól hidratálja a bőrt, nem feltétlenül kell utána testápolózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Antioxidánsok: BHT

Lauric Acid ti I eu 4 1