Dove

Ár:   560 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niki1515, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Tusfürdők

Bőrtápláló krémtusfürdő

Az édes illatú,krémes Dove tusfürdő bazsarózsa érezhetően puhábbá és simábbá teszi a bőrt már egyetlen zuhanyzás után.

Zsuzsi216

2019. november 11.

Nekem bejön az illata is és a hatása is. Szerencsére semmilyen problémát nem okoz, pedig elég érzékeny a bőröm. Nem is szárít.
Az illata a flakonban szagolva nem meggyőző, de jól tettem, hogy megvettem.
Virágos, bájos, púderes, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Az illata a flakonban szagolva nem meggyőző, de jól tettem, hogy megvettem.
Virágos, bájos, púderes, kellemes.

Arkihercegno

2019. május 17.

Nagyon nagyon szeretem az illatát, de sajnos kiszáradt, piros pöttyök jelentek meg tőle a testemen. Ezután másik tusfürdőt választottam, amitől nem lett semmi bajom, eltűntek a foltok is. Ma újra használtam, és megint lettek foltjaim, szóval biztosan erre vagyok allergiás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

gabriellakalman

2019. január 27.

Az egyetlen terméke Purely Pampering termékcsaládból, aminek elviseltem - sőt, szerettem - az illatát. Maga a Dove tusfürdőkre egy rossz szavam sincs, csak némelyiknél nem találták el az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Noyko

2019. január 16.

Szerettem használni,megmaradt az illata. Nagyon bájos kiszerelés,ilyenné teszi az illat azt is,aki használja. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

edinalencses

2019. január 4.

Ezekből a tusfürdőkből ez az egyik legkedvesebbem. Ez volt az első, aminek megtetszett/megfogott az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

blackrose

2018. december 24.

Ajándèkba kaptam, mivel szeretem a Dove termèkeket. Ezt is imádom, nagyon krèmes, èlmèny vele a zuhanyzás. Viszont nagyon-nagyon èdes illatú, a bazsarózsát alig èrzem benne. Kifejezetten tèlre való termèk szerintem, nyárra sok lenne. De így decemberben tökèletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Dhewilgirl

2018. október 25.

Bár jól habzik, krémes, hidratál, és a tubusban még egész jó az illata, de használat közben szerintem már büdösen édes illatú, nagyon furi. Biztos nem romlott meg, és a tubusban még mindig jó az illata, szóval nem is értem. Emiatt csak 3 csillag, elhasználom, mert hatásra jó, csak befogom közben az orrom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

nagynomy

2018. augusztus 10.

Az összes közül a kedvenc illat :) Nem szárít, szeretem nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Az összes közül a kedvenc illat :) Nem szárít, szeretem nagyon!

kisadri

2018. július 30.

Nagyon szeretem. Finom az illata, tusolás után is érzem a bőrömön. Nem szárít, mindent tud amit én várok egy tusfürdőtől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Rita0126

2018. július 28.

Imádom. Nagyon finom illata van, ami zuhanyzás után is sokáig érezhető a bőrön. Tisztít és nem szárít. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.