Dove

Ár:   560 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niki1515, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Tusfürdők

Bőrtápláló krémtusfürdő

Az édes illatú,krémes Dove tusfürdő bazsarózsa érezhetően puhábbá és simábbá teszi a bőrt már egyetlen zuhanyzás után.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

JudithBeauty

2021. január 17.

Imádom a Dove tusfürdőit, de ez most csalódás! Az állaga a szokásosnál is krémesebb, vagyis alig bírom a flakonból kinyomni; a habzása nagyon gyenge, viszont nem ez a visszatartó erő, hogy a jövőben ne vegyek ilyet, hanem az illata. Borzalmasan édes, émelyítő, és a bazsarózsa helyett valami gagyi, mű illatot érzek, amivel egyátalán nem tudok azonosulni. Kézmosásra talán elhasználom, de vannak ennél sokkal jobb Dove tusik is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

bellehercegno

2020. december 2.

Nekem ez nagyon nem!!!! Pedig általában jó barátságokat ápolok a Dove tusfürdőkkel,viszont ezzel a termékkel kapcsolatban nem igazán vannak pozitív tapasztalataim. Bár krémes,de nehezen kenhető,kicsit sem habzik,a sűrűsége miatt egy idő után alig lehet kiimátkozni a flakonból /hiába tároltam fejjel lefelé/ és a legnagyobb bűne,hogy borzasztóan szárít. Alig vártam,,hogy elfogyjon,soha többet nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 2.

Zsuzsi216

2019. november 11.

Nekem bejön az illata is és a hatása is. Szerencsére semmilyen problémát nem okoz, pedig elég érzékeny a bőröm. Nem is szárít.
Az illata a flakonban szagolva nem meggyőző, de jól tettem, hogy megvettem.
Virágos, bájos, púderes, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Az illata a flakonban szagolva nem meggyőző, de jól tettem, hogy megvettem.
Virágos, bájos, púderes, kellemes.

Arkihercegno

2019. május 17.

Nagyon nagyon szeretem az illatát, de sajnos kiszáradt, piros pöttyök jelentek meg tőle a testemen. Ezután másik tusfürdőt választottam, amitől nem lett semmi bajom, eltűntek a foltok is. Ma újra használtam, és megint lettek foltjaim, szóval biztosan erre vagyok allergiás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

gabriellakalman

2019. január 27.

Az egyetlen terméke Purely Pampering termékcsaládból, aminek elviseltem - sőt, szerettem - az illatát. Maga a Dove tusfürdőkre egy rossz szavam sincs, csak némelyiknél nem találták el az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Noyko

2019. január 16.

Szerettem használni,megmaradt az illata. Nagyon bájos kiszerelés,ilyenné teszi az illat azt is,aki használja. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

edinalencses

2019. január 4.

Ezekből a tusfürdőkből ez az egyik legkedvesebbem. Ez volt az első, aminek megtetszett/megfogott az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

blackrose

2018. december 24.

Ajándèkba kaptam, mivel szeretem a Dove termèkeket. Ezt is imádom, nagyon krèmes, èlmèny vele a zuhanyzás. Viszont nagyon-nagyon èdes illatú, a bazsarózsát alig èrzem benne. Kifejezetten tèlre való termèk szerintem, nyárra sok lenne. De így decemberben tökèletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Dhewilgirl

2018. október 25.

Bár jól habzik, krémes, hidratál, és a tubusban még egész jó az illata, de használat közben szerintem már büdösen édes illatú, nagyon furi. Biztos nem romlott meg, és a tubusban még mindig jó az illata, szóval nem is értem. Emiatt csak 3 csillag, elhasználom, mert hatásra jó, csak befogom közben az orrom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

nagynomy

2018. augusztus 10.

Az összes közül a kedvenc illat :) Nem szárít, szeretem nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Az összes közül a kedvenc illat :) Nem szárít, szeretem nagyon!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Butylene Glycol