Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Samponok

Táplálja és védi a hajat. A súlytalan formula elnyeli olajat, és az élettelen, durva hajat frissen mosott érzetűvé átalakítja.

GabrielaEll

2022. augusztus 3.

A sok negatív kommentet, tapasztalatot olvasva sem tudom azt mondani, hogy rossz lenne ez a szárazsampon.
Erre jó: -----> A mosás előtti egy alkalmas használatra teljesen tökéletes.
Van egy kis volumen növelő tulajdonsága is. Az illata jó.
Nem hagy fehér poros réteget a hajon. Copfhoz például nagyon jó, mert hajtömegnövelő hatású.
Hátránya, hogy másnap a használata után viszkető érzést okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Erre jó: -----> A mosás előtti egy alkalmas használatra teljesen tökéletes.
Van egy kis volumen növelő tulajdonsága is. Az illata jó.
Hátránya, hogy másnap a használata után viszkető érzést okoz.

Mazsidrazsi9

2022. április 24.

Borzasztó… Hófehér réteget fúj a hajra, amitől utána furcsa tapintású lesz, összeáll/összetapad. Egyáltalán nem segít kitolni a hajmosást, sőt. Nekem az illata sem vált be. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 24.

brogibaba

2021. október 30.

Nem hozza a Dove-tól elvárt színvonalat sajnos. Az illata kellemes, de semmit nem használ. Fehér lesz tőle a haj, de egyáltalán nem frissíti fel, tényleg rosszabbul néz ki a használat után, mintha csak simán zsíros lenne. Nekem ez a termék csalódás. Nem vált be és még az ára is magas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

poczeandrea

2021. október 15.

Ez semmit nem ér. Ha keveset fújok, semmi hatás, ha sokat fújok, minimális hatás, maximális fehér réteg. A haj összeáll.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

rekaaida

2021. augusztus 27.

Sajnos csalódás. Illatra kellemes, de amit tesz a hajammal,az valami borzalom. fényes lesz tőle a hajam, mintha zselével bekentem volna. Rosszabbul néz ki tőle a hajam, mintha csak zsíros lenne. Nagy kiszerelésben vettem meg akciósan, még jó sok van benne, nem tudom adjak-e neki még pár esélyt, tartogassam vagy dobjam ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Szisszka

2021. június 24.

Nagyon sok szárazsampont kipróbáltam már az olcsótól a drágáig, ez a legrosszabb közülük! Nagyon minimálisan csökkenti a zsíros haj érzetet (látványt) és olyan mintha lakkal fújtam volna be a hajamat, ragad, az összes hajszálam összeáll és gubancolódik tőle. 4x is próbáltam, szörnyű volt, kidobtam. Egyedül az illata tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

katar

2021. május 14.

Az eddigi legrosszabb szárazsampon, amit próbáltam.
Az illata (szaga) számomra elviselhetetlen, és nem csinál semmit. Hagy egy púderszerű érzést a hajamban, de egyáltalán nem tünteni el a zsírt, még csak a hajam lelapulása ellen sem tesz semmit. És elég drága is. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Az eddigi legrosszabb szárazsampon, amit próbáltam.

MagdaLiza

2020. december 29.

Maga a hatása tökéletes. Még másnap is makulátlanul szép zsírtalan és selymes a hajam. Azért vásároltam meg, mert a kedvenc Batiste samponom éppen nem volt készleten. Végül is nem bántam meg, és szívesen használom, de az illata irdatlan erős, ezen igazán változtathatna a gyártó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

Rittuc

2020. október 1.

Én eddig meg voltam győződve róla, hogy ez a világ legjobb szárazsamponja. Az illata finom és nagyon tartós, a barátom is imádja rajtam. Viszont olvasgatva a negatív véleményeket magamon is észreveszek egy két negatív hatást (sokat kell fújni, fehér marad ha nem dolgozom el rendesen, max 1-1,5 nappal tolja ki a hajmosást, lelapul), de azt hittem ez minden szárazsamponnál így van.
Azóta próbálgattam másokat is, még mindig nem gondolom szörnyűnek ezt sem, de tény hogy van PICIT jobb is. Azért megadom neki az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

lenochka

2020. szeptember 21.

A mindennapok nélkülözhetetlen terméke a Dove Hair Therapy száraz sampon.

Igazából röviden össze is foglaltam a lényeget. :) Persze azon kívül hogy "nagyon jó" sok egyéb dolgot is tudok mesélni a Dove száraz samponjáról. Én a sok pozitív vélemény alapján már a hazai megjelenéskor rögtön lecsaptam rá, és már a második flakonnál tartok, és biztos vagyok benne hogy lesz harmadik is, majd negyedik, és így tovább. Ezzel persze már elárultam, hogy valóban megszolgálta a jó hírét és én is nagyon megszerettem a használata során. De nézzük is miért:

A permet nagyon finom és szinte átlátszó, az első használatok során fura is volt, kicsit olyan érzés volt mintha dezodort fújnék a hajamra.:) A hajon sem látszik semmi, nem hagy fehér foltokat vagy szemcséket maga után, eldolgozást követően pedig valóban csak felfrissült tincsek maradnak utána egy kis volumen kíséretében. Az illata nagyon, nagyon finom virágos-gyümölcsös, de leginkább talán a friss illik rá, egyszerűen az illata is maga a frissesség. De persze lehet hogy már összekötöttem az illatot a hatással a hetek folyamán, mindenesetre nagy plusz pont jár ezért is.A használata nagyon könnyű. Első lépésként fel kell rázni majd 20-30 cm távolságról a hajtövekre permetezni. (Itt sem hagy nyomot maga után.) Ezután az ujjunkkal kicsit beledolgozzuk a hajba, végül átfésüljük és tádá máris nyertünk egy plusz napot a következő hajmosásig, a hajunk felfrissült. A hatása többrétű. A fő funkciójaként felszívja a hajon lévő olajat, ezáltal felfrissítve azt két hajmosás közt. Ezt hiba nélkül, gyorsan és láthatatlanul teljesíti. A második hatása a volumennövelés, a hajtövekre fújva kicsit meg is emeli azokat, ezzel is fokozva a frissen mosott hatást. Végül a Dove száraz samponját a haj középső részére fújva használhatjuk arra is, hogy egy kis textúrát adjunk a tincseinknek.

A Dove Hair Therapy száraz sampon a fürdőszobák és pipereasztalok kötelező darabja, az enyémé legalábbis biztosan az lett. :) Ha nincs már időm hajat mosni, vagy csak egy kis felfrissülésre és volumenre van szüksége a hajamnak, mindig számíthatok rá. Ha épp ilyen termékre vágytok, bátran tegyetek vele egy próbát, remélem hasonló pozitív tapasztalatokkal gazdagodtok majd mint én!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

A mindennapok nélkülözhetetlen terméke a Dove Hair Therapy száraz sampon.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, PEG-8

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.