Dove

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2013. november 15.

Kategória:   Samponok

Dove szárazsampon, spray fejjel

Táplálja és védi a hajat. A súlytalan formula elnyeli olajat, és az élettelen, durva hajat frissen mosott érzetűvé átalakítja.

patvik

2020. február 4.

El se hiszem hogy találtam végre olyan szárazsampont, ami nem vállalhatatlanul büdös, hanem kifejezetten kellemes illata van. Balaeás szárazsampon volt az első amit kipróbáltam, irtó műszagú volt a virágos változat, a Nivea sötét hajra való szárazsamponja talán ütötte azt is, aztán a klasszikus Batiste jött, aminek megint csak borzasztó szaga volt, de legalább nem volt erős és sokáig sem tartott, így úgy volt hogy maradok nála. Örülök, hogy nem tettem. Ez a Dove egészen kellemes felüdülés utánuk, a dolgát is szépen teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

jakobs

2019. november 30.

A Batiste szárazsamponnal nem lehet összehasonlítani de az illata szuper és egész nap érzem a hajamon,csakis ezért használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

evaedinakiss

2019. szeptember 17.

Kár volt érte pénzt adni ... iszonyat erős és elviselhetetlen az illata. Hiába rázom fel rendesen, nagyon nehéz kifújni, szinte csak a gáz jön ki belőle jó sokáig. A hajammal pedig semmit nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

dandy93

2019. augusztus 23.

Nekem azért nem ennyire negatív a véleményem, nagyjából 4-es alát érdemel... Jó, aláírom, nem tökéletes, de volt már ennél rosszabb szárazsamponom is, és ha azokhoz hasonlítom, már nem is bánom, hogy megvettem. Nem tolakodó, púderes illata van, alaposan bedörzsölve nem hagy poros fehér nyomokat, és nem ragad/áll össze tőle a hajam. Igaz, jóval többet kell belőle fújni, így nem túl gazdaságos, de mégis szeretem, mivel a harmadnaposan összefogva is láthatóan zsíros hajamból is vállalhatót csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Inez2003

Korcsoport: < 18
2019. július 31.

Első szárazsampon próbálkozásom volt, annak szörnyű és drága volt! El ment a kedvem! Aztán szerencsére áttértem egy másikra, aki szuper! Ez nem csinál semmit és még az "illata" is erős, és nagyon sokáig tart! Befogta a párnámat is éjszaka!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 31.

Ingrido

2019. április 12.

Soha többet. Ez az első és utolsó száraz sampon, amit használtam. Hajtógázos, környezetszennyező a semmiért. Nem csinált semmit a hajammal. Én erre célra (nincs idő hajat mosni, mégse legyen ótvar koszos) a gyerekek hintőporát kezdtem el használni. Nem rendszeresen (mert utána nap végére még koszosabb lesz a hajam, és szárít is), de szuper megoldás tűzoltásra. Én szőke vagyok, úgyhogy nem feltűnő a fehér por, de amúgy is jól eldolgozom ujjbeggyel, nem látszik, és dúsít is. Mivel nem kizárólag ezt a terméket minősítettem, hanem a műfajt, 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Betti7197

2019. március 3.

Nagyot csalódtam benne, ezért az árért picivel többet vártam. Nem teszi frissebbé a hajat, nagyon sokat rá kell fújni hogy a zsírosság elmúljon, így hamar el is fogy. Az illata meg baroni erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Leander

2019. március 2.

Én nagyon szerettem. Hasonlóan hatásos mint a Batiste termékei, sőt, talán még kicsit jobb is. Nem hagy foltot sem a ruhán, sem a hajon, nem kelt rizsporos hatást. Ellenben felszívja a felesleges zsírosodást, frissíti, tisztítja a hajat, ami tényleg ápolt és frissen mosott benyomását (és érzetét) kelti. Biztosan fogom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Zita888

2019. január 10.

Nem igazán vált be, és nagyon erős, intenzív az illata, húzom magam után órákig... Nem a legrosszabb, de biztos nem ezt veszem újra. Maradok a Batiste-nál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

Andy88

2018. december 23.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. A hajfrissítő hatása nulla, semmit nem javított a hajam állagán. Ugyanolyan összetapadt és lelapuló maradt, mintha semmit sem fújtam volna rá. Próbáltam már néhány szárazsampont, de mind közül ez a leggyengébb.
Egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy egész jó illata van.
Soha nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy egész jó illata van.
Soha nem fogom újra venni!

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract