Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Samponok

Táplálja és védi a hajat. A súlytalan formula elnyeli olajat, és az élettelen, durva hajat frissen mosott érzetűvé átalakítja.

MagdaLiza

2020. december 29.

Maga a hatása tökéletes. Még másnap is makulátlanul szép zsírtalan és selymes a hajam. Azért vásároltam meg, mert a kedvenc Batiste samponom éppen nem volt készleten. Végül is nem bántam meg, és szívesen használom, de az illata irdatlan erős, ezen igazán változtathatna a gyártó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

Rittuc

2020. október 1.

Én eddig meg voltam győződve róla, hogy ez a világ legjobb szárazsamponja. Az illata finom és nagyon tartós, a barátom is imádja rajtam. Viszont olvasgatva a negatív véleményeket magamon is észreveszek egy két negatív hatást (sokat kell fújni, fehér marad ha nem dolgozom el rendesen, max 1-1,5 nappal tolja ki a hajmosást, lelapul), de azt hittem ez minden szárazsamponnál így van.
Azóta próbálgattam másokat is, még mindig nem gondolom szörnyűnek ezt sem, de tény hogy van PICIT jobb is. Azért megadom neki az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

lenochka

2020. szeptember 21.

A mindennapok nélkülözhetetlen terméke a Dove Hair Therapy száraz sampon.

Igazából röviden össze is foglaltam a lényeget. :) Persze azon kívül hogy "nagyon jó" sok egyéb dolgot is tudok mesélni a Dove száraz samponjáról. Én a sok pozitív vélemény alapján már a hazai megjelenéskor rögtön lecsaptam rá, és már a második flakonnál tartok, és biztos vagyok benne hogy lesz harmadik is, majd negyedik, és így tovább. Ezzel persze már elárultam, hogy valóban megszolgálta a jó hírét és én is nagyon megszerettem a használata során. De nézzük is miért:

A permet nagyon finom és szinte átlátszó, az első használatok során fura is volt, kicsit olyan érzés volt mintha dezodort fújnék a hajamra.:) A hajon sem látszik semmi, nem hagy fehér foltokat vagy szemcséket maga után, eldolgozást követően pedig valóban csak felfrissült tincsek maradnak utána egy kis volumen kíséretében. Az illata nagyon, nagyon finom virágos-gyümölcsös, de leginkább talán a friss illik rá, egyszerűen az illata is maga a frissesség. De persze lehet hogy már összekötöttem az illatot a hatással a hetek folyamán, mindenesetre nagy plusz pont jár ezért is.A használata nagyon könnyű. Első lépésként fel kell rázni majd 20-30 cm távolságról a hajtövekre permetezni. (Itt sem hagy nyomot maga után.) Ezután az ujjunkkal kicsit beledolgozzuk a hajba, végül átfésüljük és tádá máris nyertünk egy plusz napot a következő hajmosásig, a hajunk felfrissült. A hatása többrétű. A fő funkciójaként felszívja a hajon lévő olajat, ezáltal felfrissítve azt két hajmosás közt. Ezt hiba nélkül, gyorsan és láthatatlanul teljesíti. A második hatása a volumennövelés, a hajtövekre fújva kicsit meg is emeli azokat, ezzel is fokozva a frissen mosott hatást. Végül a Dove száraz samponját a haj középső részére fújva használhatjuk arra is, hogy egy kis textúrát adjunk a tincseinknek.

A Dove Hair Therapy száraz sampon a fürdőszobák és pipereasztalok kötelező darabja, az enyémé legalábbis biztosan az lett. :) Ha nincs már időm hajat mosni, vagy csak egy kis felfrissülésre és volumenre van szüksége a hajamnak, mindig számíthatok rá. Ha épp ilyen termékre vágytok, bátran tegyetek vele egy próbát, remélem hasonló pozitív tapasztalatokkal gazdagodtok majd mint én!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

A mindennapok nélkülözhetetlen terméke a Dove Hair Therapy száraz sampon.

berenisz

2020. augusztus 26.

Legjobb száraz sampon, amit eddig használtam. Imádom az illatát és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Halcyon

2020. június 5.

Nekem ez vált be a legjobban. Ár-érték arányban is kifejezetten jó helyen van, csak ajánlani tudom! És egyetértésben az előttem szólóval, kifejezetten jó illata van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

kiskrisztinazs

2020. május 21.

Nekem sem vált be, más száraz samponokhoz képest ezzel még egy napot sem tudtam kihúzni úgy hogy a hajam kiengedve maradjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

vikofrivia

2020. február 4.

El se hiszem hogy találtam végre olyan szárazsampont, ami nem vállalhatatlanul büdös, hanem kifejezetten kellemes illata van. Balaeás szárazsampon volt az első amit kipróbáltam, irtó műszagú volt a virágos változat, a Nivea sötét hajra való szárazsamponja talán ütötte azt is, aztán a klasszikus Batiste jött, aminek megint csak borzasztó szaga volt, de legalább nem volt erős és sokáig sem tartott, így úgy volt hogy maradok nála. Örülök, hogy nem tettem. Ez a Dove egészen kellemes felüdülés utánuk, a dolgát is szépen teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

jakobs

2019. november 30.

A Batiste szárazsamponnal nem lehet összehasonlítani de az illata szuper és egész nap érzem a hajamon,csakis ezért használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

evaedinakiss

2019. szeptember 17.

Kár volt érte pénzt adni ... iszonyat erős és elviselhetetlen az illata. Hiába rázom fel rendesen, nagyon nehéz kifújni, szinte csak a gáz jön ki belőle jó sokáig. A hajammal pedig semmit nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

dandy93

2019. augusztus 23.

Nekem azért nem ennyire negatív a véleményem, nagyjából 4-es alát érdemel... Jó, aláírom, nem tökéletes, de volt már ennél rosszabb szárazsamponom is, és ha azokhoz hasonlítom, már nem is bánom, hogy megvettem. Nem tolakodó, púderes illata van, alaposan bedörzsölve nem hagy poros fehér nyomokat, és nem ragad/áll össze tőle a hajam. Igaz, jóval többet kell belőle fújni, így nem túl gazdaságos, de mégis szeretem, mivel a harmadnaposan összefogva is láthatóan zsíros hajamból is vállalhatót csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract