Dove

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: dimdum, Módosítva: 2020. június 16.

Kategória:   Samponok

Segít megerősíteni az időjárás, illetve hajformázók által megviselt hajat, valamint megóvja azt a további károsodásoktól. Micro Moisture szérumot és a Fibre Active molekulákat tartalmaz, melyek segítenek helyreállítani a haj szerkezetét és megelőzik a hajvégek töredezését.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Makk Zsuzsó

2020. január 5.

KM boxban volt, elhasználom, ha már lett, de magamtól nem venném meg. Átlagos sampon, jól habzik, tisztít, balzsamozni kell utána, kb. ennyi. Nem túl jó ár/érték arány. Kár, hogy nem eredeti Dove illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

Nenuka

2019. december 20.

Utoljára úgy 20 éve volt korpás a hajam, ettől sikerült. Mondjuk rá lehetne írni egy termékre h esetleg zsíros hajra vagy szárazra való. Eddig kifejezetten kedveltem a dove-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM Beauty boxban nyertem és a horvátországi nyaralásra őt vittem magammal.
Az illata isteni, nagyon jól habzik és ami a legszebb benne, hogy a Dove tusfürdőkkel ellentétben a samponnak szuper, folyékony az állaga.
Szerencsére korpát nem okozott, viszont szilikonos sampon, emiatt csak 4 csillagot kap tőlem, mert nekem az nagyon fontos, hogy egy sampon ne legyen szilikonos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

KM Beauty boxban nyertem és a horvátországi nyaralásra őt vittem magammal.

Csucsundra

2019. augusztus 29.

Régen más volt az illata és a hatása is. Ezt is beszippantotta a kényszeres termékfejlesztés, változtatás, ami miatt már nem ugyanaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

MataAlexaa

2019. május 27.

Ez az első olyan sampon ami után ha nem használnék balzsamot eszre se vennem, nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

blackrose

2019. február 22.

Nagyon kellemes illata van, maga a sampon jó krèmes. De azt hiszem ez a Dove sampon abszolút nem az èn hajtípusomra való, mert nagyon zsírosít. Így a regeneráló hatása nem èrvènyesül. Szeretnèm szeretni, de váltva fogom egy másik samponnal elhasználni,hátha úgy nem zsírosítja olyan mèrtèkben a hajam.
Update: mosás után másnap okè a hajam, de a második nap vállalhatatlan zsíros plusz jobban korpásít. :( kèt csillag jár a krèmes állaga miatt ès mert szeretem a márkát. De sampont nem vennèk a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

doreszka94

2018. november 28.

Valahol nagyon akciósan vettem, de mivel volt sampon,ment a szekrénybe. Kb 2 hete kezdtem el hasznàlni, egyelőre bejön. Kellemes az illata, selymes utàna a hajam. Màs balzsammal hasznàlom, együtt szuperek. Szép fényes a hajam, könnyű kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

oszibarack

2018. március 16.

Nagyon sokszor ujravettem a balzsamjaval egyutt, mert egyszeruen imadom az illatat, de ahogy levaltottam, bebizonyosodott, hogy tole voltak allandoan apro kiutesek a halantekomon a hajvonalamnal mindket oldalt! Sokaig probaltam az arcomra hasznalt termekeket forgatni, es remenykedtem, hogy nem o lesz az oka, de amiota nem hasznalom, szepen elmultak es egyszer sem jottek ki. Igy sajnos fajo szivvel bucsut intek neki; egyebkent teszi a dolgat rendesen es finom puha hajat eredmenyez, tehat akit nem irrital, annak tudom ajanlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Viki0922

2018. február 28.

Szerettem,mert: Nagyon fini az illata, puha és fényes lett tőle a hajam, viszont eléggé lelapul és zsírosítja a hajam, már szinte másnapra. Egyébként ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

balazskrisztii

2017. december 8.

Hamar zsírosodott tőle a hajam (másnapra). Sajnálom, mert isteni illata van, de nem veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Trehalose

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.