Dove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén krémszappan micellás technológiával, ¼ rész hidratálókrémmel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kicsao

2021. április 4.

Nagyon szeretjük! Testen alkalmazva a kényesebb területeken nagyon gyengéd tisztaságot és hosszú távon kellemes szagot nyújt, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

CoolMyMc

2021. március 10.

Nagyon hasznos véleményem szerint. Nem szárítja a bőröm, nem is irritálja, pedig érzékeny bőrtípusom van. Tetszik ,hogy nem tartalmaz illatanyagot sem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

JVica98

2020. május 13.

Végre egy szappan, ami abszolút nem szárítja a bőrömet 🤗 én teljes testre szappant használok már pár éve, mivel eléggé érzékeny vagyok a tusfürdőkre.. igazából próbálkoztam már sokmindennel, van, amit szeretek, de picit mégis szárítottak, viszont ez a szappan a száraz bőrömnek valami megmentő 😊 nem kell minden másnap testápolóznom, mert húzódik mindenem.. miután lemosom, selymes, puha érzést hagy maga után, és még kinézetre sem tűnik dehidratáltnak a bőröm.. megszerettem 🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Szityike

2020. március 21.

Finom, krémes, natúr illatú. Nagyon jól tisztít és nem lesz atomszáraz a kézbőröm tőle.. lehet testre is kipróbálom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

albyn

2019. szeptember 25.

Ez ugyanaz szerintem, mint a régi sima Sensitive Skin, az összetevőik is azonosak, úgyhogy mindaz igaz rá, amit róla korábban a Pure&Sensitive alá írtam. Csillagos ötös! Számunkra a SZAPPAN.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Fairy0124

2019. június 1.

Dove szappanban még nem csalódtam, ez is nagyon jó, főleg ekcémás bőrnek. Krémes, illatmentes és nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

6vilag

2019. május 4.

Kiváncsiságból vettem és először nem is tetszett, mert nem olyan illatos, mint a megszokott, és visszafogottabban is habzik, mint a többiek. Nem szárít, kicsit fura, nincs az a megszokott illatos habja, krémes állaga. Viszont semmilyen allergén reakciót nem vált ki a bőrön, kellemesen tisztít.
Aztán hamar megszoktam, de egy biztos, nem erre számítottam. Ja, és mivel nem krémes, kevésbé habzik, így nem is igen kopik, így kb. 100 évig elég lesz belőleg egy darab.
Upd : Ha nem is 100 évig, de nagyon sokáig nyúztam egy darabot, és meg kell, hogy mondjam nagyon jó. Használtam intim tájakon is, és esküszöm azóta nem is volt semmilyen problémám, pedig a fokozott hajlam a fertőzésekre bizony bennem volt mindig. Felpontoztam, DE most meg nem találom a boltokban. Viszont nem szoktam feladni...keresem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

blackrose

2019. január 26.

Már règóta vágytam erre. Az illata egyáltalán nem Dove illat. Inkább orvosi szappanra emlèkeztet, mondjuk hipoallergèn ès illatmentes,így nem is számítottam másra. Kellően habzik, jól tisztít, egyáltalan nem allergizál ès engem nem is szárít. A szokásos Dove minősèg. A micellás dologra nem tudok mit mondani,de ma már rengeteg micellás termèket adnak el. Mondhatni divat lett. Kicsit szokatlan nekem hogy nem olyan illatos mint a többi tesója, de ennek ellenère nem pontozom le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Lauric Acid ti I eu 4 1