Dove

Ár:   949 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 18.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló tusfürdő micellás technológiával. Különösen kíméletes a bőrhöz, gyengéden tisztít.

Nem tartalmaz szappant, színezéket, szulfátot.

lenochka

2019. december 9.

Nagyon tetszik az illata és szimpatikus, hogy készült egy hipoallergén változat is belőle. Az anti-stress verziót jól esik lefekvés előtt használni, a sensitive pedig a reggeli zuhanyzásnál biztosított igazán kellemes, frissítő érzést. A kedvencem egyébként az utóbbi lett, mert nagyon szeretem az ilyen egyszerű, tiszta illatokat, és nyáron jól esik ilyennel letusolni.

Mindkettő a korábbi DOVE tusfürdőktől megszokott krémes állagú, és nagyon jó érzés velük letusolni. Igazán tiszta érzést hagynak maguk után, ami egy hosszú nap után különösen jól tud esni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

gomoripetra

2019. július 8.

Maga a tusfürdő nem lenne rossz. A formulájának köszönhetően jól habzik, az illata is rendben van. Én viszont vitatkoznék azzal, hogy kíméletes a bőrhöz, illetve gyengéden tisztít. Az érzékeny bőrömmel kiváló alany voltam. Fürdés után viszkettem nagyon és kiszáradt a bőröm. Nos, az összetevőket olvasván nem is csodálkozom rajta. Számomra pénzkidobás volt. Ár-érték arányban parasztvakítás. Nem fogom soha újra vásárolni. Egyszeri használatos volt a történet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

hennith

2019. április 10.

Nagyon szeretem, száraz bőrömön bevált. Nyugtató, friss érzés ezzel zuhanyozni. Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

kitti1313

2019. április 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá,de sajnos nem jött be :( Az amúgy is érzékeny, száraz bőrömet még jobban kiszárította...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Nekem abszolut bevalt az erzekeny boromre.Ujravevos darab:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

Nekem abszolut bevalt az erzekeny boromre.Ujravevos darab:)

XiaoBai

2019. március 15.

Kíméletes a bőrhöz, meg sensitive, ja. A nagy fenéket.... Az Dove antistress -ben csalódva vettem meg ezt, ugyanaz a probléma jött elő itt is: zuhanyzás után viszkető, vörös felkar, második használatkor a mellkasom és a nyakam is kivörösödve. Írták lejjebb, hogy a DMDM hydantoin formaldehidet bocsájt ki, 10-es kockázatú, fokozottan allergizáló összetevő... Nos, akkor megvan a bűnös, nekem ez kuka lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Reni1889

2019. február 28.

Nagyon kellemes az illata, jól hidratál. A Dobe tusfürdők a kedvenceim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Nagyon kellemes az illata, jól hidratál. A Dobe tusfürdők a kedvenceim.

lovisz

2019. február 2.

Már több Dove tusfürdőt kipróbáltam, de ez lett a kedvencem. Sokkal lágyabb az állaga, mint a levendulásnak vagy magnóliásnak. Emellett sokkal puhább tapintású lesz a bőröm a használata után. A Tesco-ban rendszeresen van Dove akció, legutóbb a legnagyobb kiszereléssel vettem ebből a termékből. Nem is keresek másikat egy ideig, az biztos! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 2.

g.niky

2018. december 7.

Szuper ez a termék. Krémesen, lágyan frissíti fel az embert zuhanyzás közben. Az illata is kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

b5bea

2018. október 31.

Először az árától voltam elájulva, most meg attól, h a nagy reklám semmit nem tartalmaz. Mindkettőt megvettem, bár annyira nem voltam meggyőzve az illatoktól. Az állaga folyósabb, mint a korábbi Dove tusfürdőknek, semmi extra! Irritációt nem okozott, az illata is oké, de sokkal többre számítottam! Semmivel nem kapok többet, mint a harmad ennyibe kerülő tusikkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak