Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. november 15.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Dove Supreme Érzéki Bársony Szépségápoló Krémszappan

¼ rész hidratáló krémmel és érzéki bőrpuhító hidratálóval. Egyedi illattal fedi be bőrét. A bársonyos bőr érzése. Egy csepp luxus.

PiciZsuzsa

2018. november 13.

Valaki tud segíteni gyártják még ezt a szappant Sehol nem látok már ilyet Pedig nagyon nagyon szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Ancs

2017. június 2.

Annyira finom az illata, a krémes habja meg úgy alapjàraton jobban bejött mint a vaniliàs, plusz pont neki hogy sokàig éreztem az illatàt, szép volt a csomagolàs, ennek a vàltozatnak 5 csillag jàr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

animania

2014. szeptember 21.

Jujj, hogy én ennek az illatát mennyire szerettem! :) Sokáig lehetett érezni a bőrömön. Régebben használtam, olyan kedves emlékek jutnak eszembe róla. Most hogy megláttam, be is szerzek megint belőle. Jól funkcionált, nem szárította a bőröm, pihe-puha maradt utána, mint általában bármelyik Dove szappan után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Özlem

2014. augusztus 12.

Nekem érzékeny és száraz a bőröm,ezt a szappant személy szerint arra használom,hogy lemossam vele az alapozót az arcomról és ennek a célnak tökéletesen meg is felel ^^ szépen leszedi az egészet és jó puha lesz a bőröm tőle és nem is szárít :) Ja és az illatát imádom! ^^

Kár, hogy állatokon tesztelnek.....így számomra már értéktelen,de nem pontozom le,mert ha valakit ez nem érdekel akkor használja. Nekem egy termék sem ér annyit (hiába jó) hogy ezzel hozzájáruljak az állatok kínzásához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Wildflow

2014. július 31.

Régóta nagy kedvenc nálam is... púderes, nőies, kényeztetős, hibátlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Régóta nagy kedvenc nálam is... púderes, nőies, kényeztetős, hibátlan!

kalmaniki

2013. augusztus 4.

Az illata elég erős, de ugyanolyan jó, mint a többi Dove szappan, nem szárít, kellemes használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

amdola

2013. május 15.

Nekem ez a kedvenc szappanom. A bőröm nem szárad ki, sőt nagyon puha lesz tőle és nekem az illata is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 15.

kozlokova73

2013. február 26.

Nem szaritott annyira,de az az illat. hat nekem mar a vege fele minden bajom volt mikor megereztem. Pedig az elejen nem tartottam rossznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

nikus23

2013. január 13.

Jo ez a szappan, nagyon tetszik az illata es az a fontos hogy nem szaritt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 13.

Jo ez a szappan, nagyon tetszik az illata es az a fontos hogy nem szaritt.

lilielli

2012. december 17.

Ez a kedvenc Dove szappanom!!! Ennek a legjobb az illata, és az én bőrömet egyáltalán nem szárítja!! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1