Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kipizsu, Módosítva: 2012. június 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

1/4 rész hidratáló anyagokkal.

melinda18

2013. március 7.

a formája az nagyon jo meg az illata is viszont nagyon száritja a bőrőmet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

a formája az nagyon jo meg az illata is viszont nagyon száritja a bőrőmet

cserryy

2013. február 8.

Jó szappan ,nem szárít túlzottam, tetszik a formája, kicsit síkosabb is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Maniac

2012. július 10.

Szerintem meg egy tök jó kis szappan! Engem nem szárít! Kicsit zavar, hogy nincs illata, de ez nem lényeg. Múltkor ő volt kéznél, amikor mostam az arcom és nagyon jól leviszi a sminket, a szemem sem csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

terke29

2012. június 21.

Én már nem dőlök be ennek az extraszuperérzékenybőrre 1/4részhidratáló baromságnak.SZÁÁÁÁÁÁRÍÍÍÍÍÍT!!!
Kézmosásra elhasználom és ennyi.Nem tudom,hol tartják a hidratálót,de,hogy nem a szappanban,az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 21.

Lauric Acid ti I eu 4 1